Şimdi Ara

Superonline dalgalı hız veriyor (FTTB) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
2
Favori
11.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim hızımda daha stabil ancak upload hızı biraz düştü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LGKullanıcısıı324 L kullanıcısına yanıt

Belki de indirme yaptığınız kaynak singlethread indirme yapıyordur.

• Bu hızın dalgalı olup olmadığını nereden test edebiliriz? 500 mb download hızım var ve merak ettim nasıl test yapabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf683 Y kullanıcısına yanıt

hangi test bu görseldeki?

• Arkadaslar merhaba, ben de ozelikle son 1 aydir kopla sorunu yasiyorum, ofise baglandigim vpn ara ara kopuyor, belki modemdendir diye musteri hizmetlerini aradim, sorun gorunmuyor dediler, eve servis gelip baksin diyorum 150 tl ucret aliriz diyorlar. Eskiden eve servis gelmesi icin ucret istenmiyordu.
    Lokasyon kadikoy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailor24 -- 3 Mart 2022; 17:44:45 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @LGKullanıcısıı324

Bende indirme 300Mbps değerlerden başlayıp 120'lere düşüyor. Ancak nPerf dahil hiçbir testte dağ çizmiyor.

Test indirme konusunda hala eskisi kadar stabil değil ancak eskisine göre çok daha iyi.

Steam'de de bir iyileşme var gibi. Halen eskisi kadar sabit şekilde 12.6MB/s değerleri göremiyorum ancak eskisi kadar dalgalanmıyor. Eskiden 7-9 arası dalgalı indirirken şimdi sabit 11MB/s civarı indirme yapılıyor.

Upload bahsettiğiniz gibi biraz sıkıntılı ancak yine de eskisine göre kat kat daha iyi.

İyi ki yetkili mercilere iletmişim. Sorunu bir nebze olsun halleden network engineer'a da selam olsun.

• 500 mbps steamde 30 mb/s indiriyor testte dalgalanma bitti ancak steame özel bir kısıtlama olabilir.Teorik olarak kablolu yaklaşık 63 mb/s filan indirmesi lazım.

• alphi3458 kullanıcısına yanıt

nperf

• yaklaşık bir haftadir bende de problemler başladı. bazi sayfalari acmiyor vs. bazen aciyor bazen acmiyor. vpni acinca probl3m çözülüyor .

(asus router)

vpn siz:(ping kaybi bile var)

Superonline dalgalı hız veriyor (FTTB)

vpn (usa)

vpn (hollanda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aXaray68 -- 4 Mart 2022; 19:46:18 >

• buaksam ozellikle superonline inanilmaz kotu.sizde de ayni mi acaba ? hiz testinde sorun yokken internette sayfalar bile acilmiyor.

• Superonline'da hız düşüşü dün akşam başladı, bugün artık sayfalar açılmaz oldu. MH'yi arayıp kayıt açtırdım, problem var bakalım dediler, hala düzelme yok.

• Senseight S kullanıcısına yanıt

Sözümü geri alıyorum, indirme sadece google drive da stabil olarak görünmekte ki oda ilk 1 dakika dalgalı başlıyor sonrasında düzeliyor. Youtube'dan bir video indirmeye başlayınca daima dalgalı indiriyor.

• alpolojix kullanıcısına yanıt

Bu durumu bende aynı şekilde yaşıyorum, benzer. Ama indirme hızı gene dalgalı düzelmemiş, sadece google drive'dan indirme yaparken ilk 1 dakika dalgalı sonra düzeliyor.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Ben de yaşıyorum bunu son birkaç gündür. Hız testleri normalken website lar birkaç sn sonra tepki veriyor. Oyunlarda rastgele ping fırlıyor. Turkcell fiber kullanıcısıyım; hem ethernet hem de wi-fi üzerinde durum aynı. Geçenlerde wi-fi 6 modem geldi takıldı. Yalnız olmadığımı bilmek güzel. Genel bir problem de olabilirdi, benim modemle de alakalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TS41 -- 6 Mart 2022; 9:54:52 >
  • TS41 T kullanıcısına yanıt

40 yaşında Bi zevkim fifa. Maç bile yapılmıyor. Tepki 3 sn sonra geliyor oyunda.

aradım test yaptılar 70 mbit çıkmış. Kendim hız testi yaptığımda 95 mbit çıkıyor ama web de sayfalar bile açılmıyor düzgün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 6 Mart 2022; 9:59:6 >
  • Yorumu yazacağım şu sayfa 7 dakikada açıldı.Bunlar iyice rezil kepaze oldular.MH telefonda bir problem yok diyor 150 TL servis ücreti ile servis göndeririz diyor.Gelen servis sadece speedtest yapıp gidiyor.İnsanın sinirlerini zorluyorlar.Bu kadar adi ve hain bir firma olamaz.Pinglerdeki dalgalanmalar bariz şekilde gözüküyor. 500 ms ve üzerine çok sık yükselme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 6 Mart 2022; 14:56:5 >

• superonline sikayet eden cok

• Şu an internette inanılmaz sorun var 3 gün oldu çözemediler. Sorunun bireysel olduğunu düşünmüyorum. Bunlar kasıtlı hızı düşürüp evlere gidince hız testi yaptıktan sonra bakın sorun yokmuş 150 tl geçmiş olsun oyunu yapıyor olmasın?

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt

Merhaba, bu testi nereden yaptınız

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    gameserverping.com

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.