Şimdi Ara

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
7
Favori
26.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Testi SİNGLE seçerek yapın ve gerçek hızınızı görün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözde yine reklam olsun diye 1000mbit vereceğiz dediler ama ftth eve kadar fiber wifi6lı modem hatta hiç bir şey yok tanımlayamıyorlar 1000mbiti.

• problemler aynen devam. oyunlarda ping 100 üstü. sürekli paket kaybı var. battle.net launcher 200kb/s ile oyun indiriyor.

• ben gene şikayet açtım, sözde arayıp randevu alıp ekip gelecekmiş. bakalım nereye gidecek bu iş.

her akşam valorant'da paket kaybı yaşamaktan bıktım. valve sunucusunda da paket kayıpları var.

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

riot ile görüştüm bu ip adresini verdi test için. adamlar bizde sorun yok diyor.

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

• gidavcak G kullanıcısına yanıt

Beylikdüzü, barış mah. deyim. Bence sorun switchlerden çok altyapının yetersizliğinden kaynaklanıyor.

Gün içinde de paket kayıpları var ama akşamları inanılmaz bir boyuta çıkıyor.

Akşamları sorun daha da artıyorsa belli ki bir yetersizlik durumu var. Ara ara statik ip alıp durumu gözlemliyorum. Statik ip aldığımda akşamları baya rahat oluyor. Gün içinde yaşadığım kadar ufak tefek paket kayıpları yaşıyorum çekilmeyecek durumda olmuyor. Cgnat ektisi de var tabi. aylık 10-15 Tl olsa statik IP'de kalacağım da 40 TL çok fazla aylık.

• Göztepe Mahallesi Kadıköy aynı şekilde maalesef.

• aralıkta taahhüt bitiyor. türknete geçiyorum tekrar. türknetin tek sıkınıtısı hızım 80mbit oluyor ve arada kopmalar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 28 Eylül 2022; 14:43:21 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Binamızda süperonline FTTH mevcut, aktif olarak valorant ve netflix kullanılıyor bu yorumları görünce acaba mı demeye başladım bu sıkıntılar bölge bölge midir yoksa genel midir

• Ben de sol fiberden çok çektim ama son 1 aydır çok iyi gidiyor. Sanırım manisa tarafında düzeltme yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell süperınline bugün bizim binaya kutuyu çekiyorlar yani tekrar araştırmaya başladım fiyat konusunu bi sonraki sıraya koyarsam hız kalite performans ile ilgili tekrar araştırmaya başladım Ttnet haricinde diğer iss genelde ara ara Ping ve düşük hız sorunları oluyor acaba sizlerin düşünceleri neler

Pek içimden gelmiyor iss değiştirmek ama bakalım zaman ne gösterecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 8 Aralık 2022; 15:27:49 >
  • soner23 S kullanıcısına yanıt

netflixte sorun çıkmaz. paket kayıpları ve pingler belli dönemlerde oluyor. dürüst olayım, 3 ay sorun yok ama sonra 1 ay hayattan bezdiriyor. varsın yavaş indirme yapayım daha iyi benim için.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Çözülünce bildirirsen çok sevinirim. Aynı sorun bende de mevcut. Hangi şehir bu arada dostum?

• Arkadaşlar superonline fiber kullanıcısıyım. Çok memnundum hiçbir problem yaşamıyordum ta ki 2 hafta öncesine kadar. Akşamları saat 9 dan sonra başlayan oyunlarda ping yükselme 7 ms den 100 ms lere fırlıyor ve karakter takılıyor yani sadece ping değil oynanmaz hale gelmeye başlıyor. youtubeda video takılmaları donma vs yaşamaya başladım sonra bu konuya geldim benzer şeyleri yaşayanların olduğunu gördüm bir çözüme ulaşabilen var mı?

• Superonline demek sansür kısıtlama demek olabildiğince uzak durun iyi düşünün araştırın
    https://forum.donanimhaber.com/superonline-dan-uzak-durun-kesinlikle-bulasmayin--154529960

• problem devam ediyor bende. eskiden paket kaybı oluyordu %30larda ping düşük oluyordu. şimdi paket kaybı yok ama anlık ping yükseliyor. discordda 42 den 200lere çıkıyor. valorant ve fifa da aynı şekilde.

lokasyon istanbul bahçeşehir.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt

genel bir sıkıntı var sanırım pinglerle alakalı. bu akşam bende de berbat.

• aynı problem devam ediyor. dün 11 den sonra düzelmişti. prime time ı kaldırmıyor altyapı.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt

+1 bu akşam da sorunlu. siz kaçlı ip bloğundasınız hocam?

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

91 ile başlıyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.