Şimdi Ara

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
7
Favori
26.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksamları bende de epey ping oluyor var mı bunun bi cözümü adanada oturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FrankMartin87 F kullanıcısına yanıt

Maalesef yok gibi..

• Evet beyler yine son 24 saattir durum rezalet hatta şimdiye kadar ki en kötü 24 saati geçiriyorum. İnternet yüksek ping den sürekli donuyor. Mesela Twitter bir anda kopuyor timeline’a refresh atıyorum bir süre loading oluyor ve hiç bir şey yükleyemiyor, Youtube video buffer donuyor, Lost Ark oynuyorum tüm oyuncular donuyor 5-10 sn sonra ışık hızıyla real time’a dönüyor ya da komple oyundan düşüyorum. O kadar sık oluyor ki kacayı yedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt

Superonline'a geçerek büyük yanlış yaptım gerçekten, çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. Yaşadıklarınızı çok iyi biliyorum, yaşıyorum ve anlıyorum.

• an itibariyle bende speedtest sitesi açılmıyor, twitch'de hiç bir video açılmıyor.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu
    Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunuwebtekno
    Türkiye’de Bazı Sitelere Erişim Sorunu Yaşanıyor
    https://www.webtekno.com/turkiyede-bazi-sitelere-erisim-sorunu-yasaniyor-h124099.html
  • cgn havuzunda değilim ancak benimde sosyal medyada sıkıntılar var 500 mbps internet kağnı gibi çalışıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fastly servis sağlayıcısına fişi çektiler, fastly sansür olabilir dedi, 1-2 saat içinde düzeldi.

ama son 2-3 gündür netflix 240p izlenebiliyor, 1000mbps internet, avrupa sunucularına bağlanan statik ip var, 56k ayarına döndük gene

• Uzun bir süre bu muhteşemen hizmetin sağlayıcısı Süperimsionline uğraştım. Baktım olacak gibi değil. Artık koy ardına rahman gitsin diyorum.

Çevremdeki herkesi bu konuda uyarıyorum, reklamın hep iyisi olacak değil ya, biraz da kötüsünü yapalım.

Eğer oyun oynayacaksanız Süperimsi'den her zaman uzak durmanız gerekiyor. Aksi halde benim gibi olur, bir süre sonra pingmiş, lossmuş aldırmaz hale gelir, kabullenirsiniz.

Artık umrumda bile değil, sövüp geçiyorum, takılmıyorum. Handikaplı oyun oynamaktan yakında Navi Simple gibi olacağım zaten, bana beceri katıyor sağolsun. Aylık 150-TL'ye ultra pro elektronik sporcu olma yolunda ilerliyorum. Prefire'ın kralını atmayı öğrendim.

Teşekkürler Süperimsionline.

• Son 2 haftadır saat 21.00 da başlayıp saat gece 01.00 kadar devam eden bir ping ve hız düşmesi sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine zar zor ulaşmaya başardığımda yoğun bir sunucudan veri aldığımı söyleyip beni daha uygun bir sunucuya aldığını iletti. Modemi kapatıp tekrar açtırdı biraz bir düzelir gibi oldu fakat sorun halen devam ediyor. Müşteri hizmetlerine zaten ulaşmak çok zor akıllı asistan internetinizde bir problem yok deyip duruyor. Bu sorun hakkında çözüme ulaşan oldu mu?(Ankara'da yaşıyorum) @Tommy Shelby

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaKinLord -- 24 Haziran 2022; 2:59:48 >
  • Valve ping

google ping

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 13 Temmuz 2022; 13:28:52 >
  • 3 gündür yine internet sıkıntılı. Valorant istanbul server'ında her zaman 9-12 ping alırken 3 gündür 50-70 ping ve ara sıra yukarıda network uyarısı veriyor. Disney+ bol bol buffer yapmaya başladı, sosyal medya+Web sayfalarındaki resimler geç yükleniyor

• ekostros kullanıcısına yanıt

Aynen önce youtube videolarında hissettim ben de sürekli çözünürlük 480e düşüyordu sonrasında da belirttiğiniz gibi değişkenler olunca tamam dedim, e okullar açıldı insanlar evlerinde daha çok süre geçirince trafik arttı superonlineında yatırım ile geliştirme derdi olmadığından sonuç ortada sanırım..

Aynı zamanda instagram videoları da baya bufferda kalıyor belli süreler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 13 Eylül 2022; 15:12:9 >
  • akşam 9 dan sonra %30 paket kaybıı ve yüksek ping başladıı yine. önceden de oluyordu bu.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt

Bir superonline Fiber internet hikayesi...

• acil şikayet açın arkadaşlar, hatta ekran görüntüleriyle twitter'dan vs. yazın. yoksa inanmıyorlar sıkıntı olduğuna.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

İnansalar da bir şey değişmiyor hocam Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu 

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt

Aynen öyle istiyorsanız iptal edin diyorlar hatta.

• steamden oyun indiriyorum 3MB hız ile indiriyor 200 mbit fiberle. speedtestte 200mbit çıkıyor. adamlara desem sorun var. hız testi yap diyecekler sorun görünmeyecek. online oyunlarda disconnect yiyorum bu aralar. kardeşim lol oyuyor sürekli ping var diye bağırıyor. başladı gene bir şeyler.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Superonline speedtest sitesinde olduğundan çok daha yüksek hız gösteriyor. Benim 20mbit 70 görünüyor. Başka sitelerden yapınca 20 görüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.