Şimdi Ara

Supergirl (2015) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The-Engineer

CW'ya gitmesin de nereye gidiyorsa gitsin, daha fazla aile dramasi kaldırmaz dizi.

cw'ye gider başka nereye gidecek
  • Su diziye dayanabilene helal olsun 1 bolum dayanamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Başka ihtimal yok gibi de ümit işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • divxplanette daha düşük bir bütçe ile the cw a geçmesi isteniyor diyor. ekşi sözlük te biri warner bros un bölüm başna 3 milyon dolar telif istediğini yazmış. eğer bütçe düşmesi telif ödemesinden olacaksa iyi birşey olabilir. çünki telif parasının yarısı diziye harcansa daha iyi bir dizi ortaya çıkabilir.
  • 2.sezon onayını aldı ve cw'ye geçti.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Supergirl-Felicity teamup isterik
  • Nasıl bir senaryo ile evrenleri birleştirecekler acaba aynı kanalda yayınlanıp bütün sezon ayrı ayrı takılmazlar herhalde martian manhunter cgi facia olacak bence cw de
  • bu diziyi anca kızlar izler onlarında beğeneceğini sanmam ama izler. konudaki kızlar pm atsın
  • Ve CW'ye geçti Supergirl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 20 Mayıs 2016; 0:26:43 >
  • cw'de de salı günleri yayınlanacak.
  • biz görselliği effectleri beğenmiyoruz bunlar bütçe kısıtlamasına gidiyor sanırım 2.sezon son sezon olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

biz görselliği effectleri beğenmiyoruz bunlar bütçe kısıtlamasına gidiyor sanırım 2.sezon son sezon olucak.

Hiç sanmıyorum hocam. Bi inceleme sitesinde çizgiroman uyarlamalarının reytinglerini görmüştüm. Aylardır 2. sırada diye hatırlıyorum. Gotham'dan daha çok izleniyor. CW'ye geçince bu CW'nin kitlesi (Olicity'i seven kitleden bahsediyorum) diziyi beğenebilir. Hatta Jimmy&Kara aşkı yaparlarsa tavan yapar

Umarım Jimmy değişir o herife ısınamadım hiç. Hayır karakteri zenci yapacaksan da git sempatik birini yap LoT'taki Jax bile olur ama bu adam olmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

biz görselliği effectleri beğenmiyoruz bunlar bütçe kısıtlamasına gidiyor sanırım 2.sezon son sezon olucak.

Hiç sanmıyorum hocam. Bi inceleme sitesinde çizgiroman uyarlamalarının reytinglerini görmüştüm. Aylardır 2. sırada diye hatırlıyorum. Gotham'dan daha çok izleniyor. CW'ye geçince bu CW'nin kitlesi (Olicity'i seven kitleden bahsediyorum) diziyi beğenebilir. Hatta Jimmy&Kara aşkı yaparlarsa tavan yapar

Umarım Jimmy değişir o herife ısınamadım hiç. Hayır karakteri zenci yapacaksan da git sempatik birini yap LoT'taki Jax bile olur ama bu adam olmaz.

CW Muscle Boy'u değiştirir mi hiç

Hot boy bulursa değiştirir

Flash'ta Wally'ye odun-kütük gibi deniyor o yine biraz yontulmuş bu direk ağaç

• Başlı başına diziyi götüren birisiydi. 10-15 dk görünmesi yetiyordu.
  • Yeni sezon tarihi belli mi ?

Edit: Bu arada şu James Olsen'dan hiç hazzetmiyorum ya. Başka sevgili olacak adam mı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 26 Mayıs 2016; 18:45:14 >
  • 2. sezonun ilk 2 bölümünde superman olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Haziran 2016; 20:03:17 >
  • izlemiyorum diziyi ama yüzü gözükmüyormuş heralde normalde, habere göre yüzü gözükecek. oyuncu arıyorlarmış
  • Sürekli gösterip vermediler. Sonunda geliyor
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.