Şimdi Ara

Supergirl (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Smallville’ın Yaratıcısından Supergirl Dizisi Geliyor

“Gotham”, “American Gods”, “Smallville” ve “Heroes” gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Michael Green yeni bir projeyle daha karşımıza çıkacak. 2011 yapımı “Green Lantern” filminin de senaristi olan Green Superman evrenini DC dizilerine taşımaya devam ediyor.

Supergirl‘ün New 52 çizgi romanlarında Mike Johnson‘la çalışan Green bu sefer DC karakterini daha da üst seviyeye çıkarmayı planlıyor. “Heroes”un da yazarlığını yapan Green Warner Bros.’un önderliğinde Supergirl’ü TV dizisine dönüştürecek. Henüz tam olarak New 52′lara sadık kalıp kalmayacağı belli olmayan dizi için Green de senarist olarak projeye katkı sağlayacak.

Warner Bros.’un “Arrow”, “The Flash”, “Gotham”, ve “Constantine” dizilerine bir yenisi daha ekleneceği “Supergirl” dizisi için şimdilik prömiyer tarihi ya da oyuncu kadrosu belirlenmedi.

Supergirl (2015)

Supergirl Kanalını Buldu

CBS kanalı, Supergirl karakterini televizyon ekranlarına taşımaya hazır!

Superman’in Kryptonlu kuzeni Kara Zor-El‘in hayatını konu alacak olan dizide Kara, yirmi dört yaşındayken yıllardır herkesten sakladığı süper güçlerini kullanmaya karar veriyor.

Arrow ve The Flash dizilerinin de yapımcısı olan Greg Berlanti, Supergirl dizisinin de yapımcılığını üstlenecek. Dizinin hikayesini ise Ali Adler yazacak.
    Supergirl karakterini kimin oynayacağı bilinmiyor.

DC Comics; Arrow, The Flash, Gotham, Constantine gibi dizilerin başlayacağı kesinleşmişken, üstüne bir de Titans ve Lucifer ortaya çıktı. Şimdi bir de Supergirl gelecek ve biz, DC Comics dizilerine doyacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 19 Ocak 2015; 19:27:56 >

• Dizi Arrow ve Flash ile aynı evrende mi geçecek ?
  • Sanmıyorum zira CW de gösterilmeyecek dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wentworth Miller bundan mı oynayacaktı Flash ta mı bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

Wentworth Miller bundan mı oynayacaktı Flash ta mı bilgisi olan var mı?

Flash'ta.
  • Dizi CBS'te yayınlanacak.
  • dc coştu
  • Oynayacak kişiyi yine David Rapaport seçecekmiş. Bu arada CW'nin hisselerinin %50'si CBS'e ait.

http://dctvuniverse.com/2014/10/cbss-supergirl-to-be-cast-by-david-rapaport-same-man-who-discovered-stephen-amell-and-grant-gustin/
  • Kop gel DC
  • Oyuncu seçimleri çok dandik oluyor.O yüzden diziler benim için oyuncu seçimiyle birlikte ölüyor.Daredevil, Flash (film-dizi) örnekleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Oyuncu seçimleri çok dandik oluyor.O yüzden diziler benim için oyuncu seçimiyle birlikte ölüyor.Daredevil, Flash (film-dizi) örnekleri.

Daredevil'ı veya Flash'ı (film) izledin mi de bu kadar kesin bi kanıya varabiliyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 31 Ekim 2014; 18:22:47 >
  • Oyuncu tipi uymadıktan sonra izleyerek onaylamanın anlamı yok.Constantine'de gördük.Tipi gitmez dedim, dizinin ilk bölümü çok basitti.Gel gelelim Constantine'de DD gibi çizgi roman karakteri.
  • Dizide Supergirl'ün üveykızkardeşi Alexandra Danvers, fotoğrafçı Jimmy Olsen, medya şirketi patronu Cat Grant ve eski CIA ajanı Hank Henshaw karakterleri olacak.
  • Hank Henshaw, Cyborg-Superman değil miydi?
  • Dizi , Flash ve Arrow ile aynı evrende geçebilirmiş.
  • Tutacağını pek zannetmiyorum. Flash ve Arrowla aynı evrende geçerse tutma ihtimali artar

..
  • Claire Holt , Supergirl'ü oynayabilirmiş.
  • Laura Vandervoort isteruk.
     Supergirl (2015)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Oyuncu tipi uymadıktan sonra izleyerek onaylamanın anlamı yok.Constantine'de gördük.Tipi gitmez dedim, dizinin ilk bölümü çok basitti.Gel gelelim Constantine'de DD gibi çizgi roman karakteri.

Sen şimdi Matt Ryan'ın, Constantine'e gitmediğinimi söylüyorsun?

Ne bekliyordun Keanu Reeves gibi Constantine ile alakasız bir tip mi?
  • İzlenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.