Şimdi Ara

Summoners War: Sky Arena (Dikkat! Bağımlılık yaratabilir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
4
Favori
20.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wind Undine özellikle arena için güzel bi monster. Aynı zamanda Raid'lerde de işe yarıyor. Ancak şu anki durumunda pek işini görmez. Gelecekte kullanırsın. Her zaman söylediğim gibi Wind Griffon, Wind Pixie ve Water Garuda Attacker ve Tankınızın ihtiyacı olan destek rolünü üstlenirler. Bu 3 monsteri en azından 35 level yapmalısın.

Water Succubus güzel bi attacker, yetenekleri arena için çok uygun. Tabi sadece arena değil güzel runeler ile Cairosda da kullanabilirsiniz. Onu da saklayın.

Fire Pierret benim de var. Ancak depoda duruyor. Hiç kullanma gereği duymadım. Siz de saklayın bakarsınız Buff gelir işinize yarar.

Fire Joker, Fatal/focus %atk/%atk/%atk dizersen yine çok işine yarar. Arena, guild savaşları hatta ToA tırmanırken bile

Birkaç Attacker ve Destek monsteri 35 level yapıp Farming Guild'e katılmanızı öneririm. Bu sayede 4* rainbowmon alıp 40 level monster yapabilirsiniz. Güzel bi takım kurunca da İfrit parçaları biriktirmeye başlarsınız.

• sağolun hocam.

birde wind griffon, fire joker, wind pixie, fire sieq ve water succubus olarak team belirledim. bunun üzerinden gitmeyi düşünüyorum nasıl işe yarar bir team olumuş mu yoksa değiştireyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6B037E8D -- 5 Nisan 2016; 20:50:39 >
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:6:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takımı nerede kullanacağın cevabı değiştirir. Arena için kullanıcaksanız Shannon ve Sieq arasında bi seçim yapmanız gerekiyor. Arena için Sieq öneririm. Hem crit+ ATK buff atar hem de sağlam hasar çıkarır. Arena ve Guild savaşlarında genelde tek bir bombacı kullanılmaz. Yani Jojo'yu kullanmayı düşünüyorsan yanına bi bombacı daha bulup Buffer olarak meganı kullanman gerek.

Bu takımı eğer dungeonlar için düşünüyorsan. Takımında şifacı ve kötü büyüleri üzerinden kaldırabilecek (cleanser) gerekiyor. Dediğim gibi bu rolü Konamiya rahat üstlenir. Ama daha önemlisi Light İnugami (Belladeon) parçaları toplamanı öneririm. Cleanser değildir ama oyunun en iyi supportlarındandır.

Eğer açıklamalarım çok karmaşık geliyorsa, detaylandırmamı ya da daha açık yazmamı istediğiniz yerleri belirtin. Elimden geldiğince yardım ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Bu takımı nerede kullanacağın cevabı değiştirir. Arena için kullanıcaksanız Shannon ve Sieq arasında bi seçim yapmanız gerekiyor. Arena için Sieq öneririm. Hem crit+ ATK buff atar hem de sağlam hasar çıkarır. Arena ve Guild savaşlarında genelde tek bir bombacı kullanılmaz. Yani Jojo'yu kullanmayı düşünüyorsan yanına bi bombacı daha bulup Buffer olarak meganı kullanman gerek.

Bu takımı eğer dungeonlar için düşünüyorsan. Takımında şifacı ve kötü büyüleri üzerinden kaldırabilecek (cleanser) gerekiyor. Dediğim gibi bu rolü Konamiya rahat üstlenir. Ama daha önemlisi Light İnugami (Belladeon) parçaları toplamanı öneririm. Cleanser değildir ama oyunun en iyi supportlarındandır.

Eğer açıklamalarım çok karmaşık geliyorsa, detaylandırmamı ya da daha açık yazmamı istediğiniz yerleri belirtin. Elimden geldiğince yardım ederim.

hala başlardayım. pve için düşünüyorum duruma göre supportlardan birini healer yapma durumum var. wind warbear veya water epikon koyma durumum var.

• Wind Warbear olabilir ama Water Epikion yerine Wind olanını kullanmanızı öneririm. Water epikion Arena Defansı odaklı bi monster. Tabi Konamiya veya Belladeon ikisinden de daha iyi PvE için.
  • quote:

Wind Warbear olabilir ama Water Epikion yerine Wind olanını kullanmanızı öneririm. Water epikion Arena Defansı odaklı bi monster. Tabi Konamiya veya Belladeon ikisinden de daha iyi PvE için.

şuan elime konamiya geçti onu kasıyorum.
  • Arkadaşlar.
    Oyunu 6 aydır oynuyorum. Oyun tamamen şans sabır ve stratejiye bağlı. Europe server'ında başlamanızı öneririm. O kadar oynadım. Bir tane nat 5 Legandary'den bitanesini de fusiondan aldım. Başlayacak olanlar başlarda birilerinden yardım almadan başlamasın. Bi guilde girsin onlar yardımcı oluyorlar. Ama çok küfür edeceğiniz bi oyun söyleyeyim :)
  • Bu oyunun tarzını ve para verilmeden ilerlenip ilerlenmeyeceğini merak ediyorum.Acaba yardımcı olacak olan varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Bu oyunun tarzını ve para verilmeden ilerlenip ilerlenmeyeceğini merak ediyorum.Acaba yardımcı olacak olan varmı ?
    quote:

Orijinalden alynty: Zeze1

Bu oyunun tarzyny ve para verilmeden ilerlenip ilerlenmeyece?ini merak ediyorum.Acaba yardymcy olacak olan varmy ?

?ans i?i. oyuncuya destek amaçly ellerinden geleni yapmy?lar. çok fazla event oluyor. oyundaki monsterlar en fazla 6* 40 seviye oluyor bundan sonra rünler devriye giriyor. monsterlar her yyldyzda belli bir seviyeye geliyor. örne?in 3 yyldyzly 25 lvl bir monster için 3 yyldyzly seviye fark etmeksizin 3 tane monster istiyor. bu a?amalar her a?amada tekrarlanyyor.
  • güncel kalsın konu
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    1 kuruş para vermeden çok iyi yerlere gelebilirsin ama sabır lazım birazda şans
    Para harcamadan birçok şeyi başarabilirsin. Oyunda varsa şans yoksa paranın şart olduğu tek yer arena. Arena'da uygun bir takım oluşturamadığın sürece malesef yükselmek imkansız. Ben 6-7 ay büyük emek vererek oynadığım halde ilk 1k'ya anca girebilecek seviyeye gelebildim. Ve arena dediğin ilk 300'de başlıyor. Diğer alanlarda ToA ToAH, Raid 5, Dungeonlar, World boss vs konularda başarı için para harcamaya gerek yok. Tabi para süreci kısaltır, çok katkısı olur ama şart değil.
  • quote:

Para harcamadan birçok şeyi başarabilirsin. Oyunda varsa şans yoksa paranın şart olduğu tek yer arena. Arena'da uygun bir takım oluşturamadığın sürece malesef yükselmek imkansız. Ben 6-7 ay büyük emek vererek oynadığım halde ilk 1k'ya anca girebilecek seviyeye gelebildim. Ve arena dediğin ilk 300'de başlıyor. Diğer alanlarda ToA ToAH, Raid 5, Dungeonlar, World boss vs konularda başarı için para harcamaya gerek yok. Tabi para süreci kısaltır, çok katkısı olur ama şart değil.

6-7 ayda yükselemediysen baya oyun zor demekki hocam :)

• Yakında oyuna panda füzyonu eklenecek. Ateş pandası 5 yıldız olarak füzyon yapılabilen monsterlar arasında olacak. Bununla beraber Water Horus'da füzyona eklenecek ki, kendileri çok kral supporttur. Attack ve crit buff atar aynı zamanda bu yeteneğin kullanıldığı hedefe invincibility Buff'u da verir. Katarina(wind valkyrja) yla çok iyi kombo oluştururlar
    Şöyle söyliyim, Arena kurtlar sofrası. Ayda 300-400 dolar harcayan insanlarla dolu. Ben son 4 aydır kazandığım tüm kristalle rune farmladım. Ayda 800 Arenadan, 800Toa'dan 400'de eventlardan kristal geliyor dersek ben 2k kristalle rune farmlarken. Bazı adamlar günde 1k kristalle rune farmlıyor. Ben 2k kristal kullanarak üst seviye ancak 1 rune elde edebiliyorum. varın hesabı siz yapın.
  • quote:

Şöyle söyliyim, Arena kurtlar sofrası. Ayda 300-400 dolar harcayan insanlarla dolu. Ben son 4 aydır kazandığım tüm kristalle rune farmladım. Ayda 800 Arenadan, 800Toa'dan 400'de eventlardan kristal geliyor dersek ben 2k kristalle rune farmlarken. Bazı adamlar günde 1k kristalle rune farmlıyor. Ben 2k kristal kullanarak üst seviye ancak 1 rune elde edebiliyorum. varın hesabı siz yapın.

ben hiç bulaşmayayım size iyi oyunlar :)

Bu mantalitede olan mobil oyun yok gibi bir şey. Olanı da ben bilmiyorum. Kötünün iyisi bence SW, dediğim gibi arena'yı yok sayarsak oyunun diğer mücadelelerinde para harcamak şart değil.
  • Panda fusionu bugün eklendi oyuna güzel bir hero şimdiden alacak olanlara hayırlı olsun
  • Dragon takımı kurucam Verde ile Vero var nuker olarak Sigmarus fusion mantıklı mı yoksa beklemeli miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.