Şimdi Ara

Summoners War: Sky Arena (Dikkat! Bağımlılık yaratabilir) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
4
Favori
20.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    rage/blade fatal/blade
  • Ben eski bir oyuncuyum yaklaşık 200 gündür oynamıyorum ,toplam 700 günlük bir hesabım var ,tekrar başladım biraz geri kalmışım ama yetişirim,oynayan fikir yardım isteyen olursa oyundan ekleyin BurakKara* (sonunda yıldız var) burada bazı yorumları okudum da 3 senede nasıl 5 yıldız canavarınız oluyor ya :D çok şansızlık yani

benim bu kadar sürede yaklaşık 20 nat 5 canavarım var ,+tüm fuse ve elde edilebilir canavarlarım var ,daha yeni 1 haftadır giriyorum skogul 2 tane düştü herşeyimiz var çok şükür :d
  • Merhabalar bende yeni bir oyun arayışı içerisindeyim oyun çıkalı baya olmuş geçmi kaldım acaba ? Heroes might and magic tarzı gibi geldi oyun
  • LaToZaR kullanıcısına yanıt
    oyun daha çok uzun yıllar oynanır eskiye göre çok kolaylaştı eskiden bazı şeyleri toplamak ölümdü şimdi biraz daha kolay ama çok zaman alıyor çok eklenti geldi oyuna.Eğer günlük savaş falan yaparım çıkarım dersen olur ama diğer türlü çok gelişeyim dersen çok zaman alır
    başlarsan eu başla global aldı yürüdü asya zaten en sağlamı,eu biraz daha boş ve oyuncular o kadar sağlam değil
  • Merhaba arkadaslar
    Türk guildi ariyorum aktif olan,yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamayı geri düşünenler varsa hemen geri gelsinler bence 40 gün boyunca sürecek 6.yıl özel etkinliği başladı :) 100 mystical scroll 1 legend scroll vs 1 adet garanti nat5 atan scroll veriyor ve oyun eskiye nazaran dahada kolay oldu son mesaj olarak yine belirteyim 1453 türk kanalı :)
  • Başlıyacaklar varsa globalde başlasın avrupanın türk kitlesi kötü
  • Oyunda ilerlemiş ve dungeonları hızlandırmak isteyen arkadaşlar için 3 icaru 1 ateş vampiri ile kurulan takımı oluşturmalarını öneririm. Dragon ve Necro zindanlarını çok hızlandırıyor. Aynı zamanda attribute dungeonlarında da kullanabiliyorsunuz.

Herhangi bir konuda yardım isterseniz bağlantıya geçmekten çekinmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 24 Mart 2021; 4:38:34 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.