Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem herkes beğenmiş bizde izlemeye başlayalım.
  • diziyi izlemeye başladım fena değil güzel bir dizi ilk 3 bölümünü geride bıraktım, her bölüm farklı bir davaya bakıyorlar yalnız olaylar bir anda gelişiveriyor başta bizimkiler davayı kaybedecek gibiyken bir bakmışsın anında kapıyorlar işi... çok oldu bittiye geliyormuş gibi her bölüm böyle sürecek mi

ek olarak 40 dk az bu diziye en az 50-55 dakika olmalı bölümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 6 Mayıs 2012; 23:51:12 >
  • İzlemeyen güzel bir dizi kaçırmış demektir
  • 1. sezon bitirdim. güzel bir dizi. house la çok benzerlik gösteriyor. nasıl house her bölümde 1 vaka çözüyorsa burada daher bölüm dava çözüyorlar. fakat burada kişilerin iş dışındaki hayatı daha fazla ele alınmış gibi geldi(daha iyi olmuş yani)
  • ama yapmayın böyle final zamanı yeni dizilere teşvik ediyorsunuz
    not:üstelik hukukçuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don-Vito Corleone

ama yapmayın böyle final zamanı yeni dizilere teşvik ediyorsunuz
    not:üstelik hukukçuyum

eğer hala izlemediysen,dakika durma derim...
  • bu kadar olumlu yorumu hiçbir dizide görmemiştim :) başlıyorum hemen
  • Vay be çok öven var takip ediyim bakalim izlerim bi ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü izledim. Gerçekten güzel bir dizi listeye ekledim
  • az kaldı az
  • dexter gibi 12 bölüm yayınlıcaklarsa her sezon işimiz iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenjaMean

dexter gibi 12 bölüm yayınlıcaklarsa her sezon işimiz iş

12-15 bölüm mesele değil de bölüm süreleri çok az 42 dk kesinlikle yeterli değil bu dizi için ben en az 50 dk olması gerektiğini düşünüyorum bir de bölümlerin sürelerindeki kısalıktan mıdır nedir bazı olaylar nasıl çözüldüğü gösterilmeden anında oldu bittiye geliyor özellikle de asistan kılıklı mike ross'un davaları şöyle 2-3 dk ayırsalar nasıl çözüyor nereden buluyor falan çoğu bölümü öyle anlayamadan bitirmiştim ne ara çözdü olayı gibisinden

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

quote:

Orijinalden alıntı: BenjaMean

dexter gibi 12 bölüm yayınlıcaklarsa her sezon işimiz iş

12-15 bölüm mesele değil de bölüm süreleri çok az 42 dk kesinlikle yeterli değil bu dizi için ben en az 50 dk olması gerektiğini düşünüyorum bir de bölümlerin sürelerindeki kısalıktan mıdır nedir bazı olaylar nasıl çözüldüğü gösterilmeden anında oldu bittiye geliyor özellikle de asistan kılıklı mike ross'un davaları şöyle 2-3 dk ayırsalar nasıl çözüyor nereden buluyor falan çoğu bölümü öyle anlayamadan bitirmiştim ne ara çözdü olayı gibisinden

belki uzatırlar 50 dakikaya Game Of Thrones kadar olsa süresi yeterli bence.

• Yorumların çoğunu okudum ve en yakın zamanda başlıyorum izlemeye
  • 1. sezonun hızlı özeti ve 2. sezon promosu(1.sezondan spoiler içerir):
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chains of Olympus

Yorumların çoğunu okudum ve en yakın zamanda başlıyorum izlemeye

geç bile kalmışsınız....
  • quote:

Bilgi :Çok zeki olmasına, okuduğu hiçbir şeyi unutmamasına rağmen üniversiteden mezun olamayacak kadar tembEl bir genç adamın Manhattan'da büyük bir hukuk bürosunda avukatmışcasına işe girmesi ile başlıyor.

Ya böyle hikayeler dillendirildikçe milletin zoraki kazandığı okuma aşkıda sönüyor. Millete bahane çıkıyor

Dizi 9 puan alacak kadar mı güzel? Hayret. Kolay bir şey değil o puanı yakalamak.
    Derken puan veren kişi sayısının (nispeten) düşük olduğunu görüyorum.

Yinede sizi mi kıracağım. Sizin hatrınıza bir kaç bölümlük şans vereyim dizeye

• 2.sezon ne zaman yayına başlıyor? tam tarih belli mi?
  • bu dizi adından da anlaşılacağı üzere takım elbiseye çok özendiriyor erkekleri harvey specter reyiz saolsun
  • vay be rağbet başlamış diziye 2. sayfada yazmıştım galiba bu dizi 2. sezonda daha çok izleciye ulaşır diye

izlemeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.