Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Vay be güzel diziymiş Farklı bir konu işleyen bir dizi ilaç gibi geldi şu sıralar keşke yaz dizisi yerine rutin bir şekilde devam eden kış dizisi olsaymış tadından yenmezmiş .

şimdi sezon bitti ve iki tane sonuç çıkıcak Teorim çok ilginç

SPOILER
    1- O dengesiz oğlan şikayet edicek ama sonuca ulaşamıyacak kanıtlanmıyacak nasıl mı , Hatırlarsanız Babasından 2 milyon dolar çalan Bilgisayar uzamanı kadın Okulun database'ine girerek okuldan mezun olmuş gibi Kayıt yaptırmıştı ve hatta diploma bile çıkartmışlardı

2-Olayın üstünü örtücekler

Yalnız şu da var. Bir muhasebeci vardı hatırlarsan o da aslında okula gitmemiş ve öğrenildikten sonra işten çıkartılmıştı. O zaman da diploması vardı Mike'ın ama yine de korkmuştu ya beni de öğrenirlerse falan diye Harvey öğrenmeyecekler diyince de nerden biliyorsun demişti cevap alamamıştı. Ha bir de şu var, öğrenirlerse bu dizi devam etmez yani bir şey olmayacak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 23 Ekim 2011; 8:50:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LaFleur-

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

OZ bitsin buna başlıyorum bende. Breaking Bad'i gene ertelemek zorunda kalıyorum bu durumda

salla breaking bad i. bende izledim 3.sezonun ortalarında bıraktım. çok sayıda dizi izleyen biriyim breaking bad nedense hiç sarmadı. suits akar. her türlü.
    Breaking bad le bu diziyi karşılaştıran adamdan şüphe duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 24 Ekim 2011; 19:47:36 >
  • baya izleyen çıkmış . 2 sezonda burası baya kalabalık olcak gibi
  • diziye bugün başladım ilk iki bölümü izledim, baya sevdim. ara uzun olacağından hemen tüketmeyi düşünmüyorum

bu arada mike sanki wentworth miller, n.patrcik harris karışımı. harvey de jason segelın kardeşi gibi falan duruyor o yüzden çok tanıdık geldiler bana
  • yorumlara dayanarak listeye aldım
  • Mesajım bulunsun sabah bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

diziye bugün başladım ilk iki bölümü izledim, baya sevdim. ara uzun olacağından hemen tüketmeyi düşünmüyorum

bu arada mike sanki wentworth miller, n.patrcik harris karışımı. harvey de jason segelın kardeşi gibi falan duruyor o yüzden çok tanıdık geldiler bana

Wenthworth'a çok benziyo. İlk izlediğimde tanıyo gibiydim bi yerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

quote:

Orijinalden alıntı: designr

diziye bugün başladım ilk iki bölümü izledim, baya sevdim. ara uzun olacağından hemen tüketmeyi düşünmüyorum

Wenthworth'a çok benziyo. İlk izlediğimde tanıyo gibiydim bi yerden.

wentworth ün yüzü nph in kafa yapısında sanki

• Sezon finalini izledim çok güzeldi şimdi işin yoksa 2. sezonu bekle
  • Cok guzel bi dizi. 1saatlik ilk bolumu nasil bitirdim bilemedim.
  • Yeni sezon ne zaman acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

Yeni sezon ne zaman acaba?

2012 yaz ayında ekranlara gelecek ve 16 bölümden oluşacak.

Modern Family'i bitireyim bu diziye başlayacağım. Birkaç aydır sabit diskimde bekliyor...
  • Yaz aylarında izlemeye vakit buluruz umarım. Yaz dizisi olmaktan çıkarmalarını isterim açıkcası. İzlenesi, güzel bir dizi.
  • Suits'un White Collar'a benzettildiğini çokça yerde gördüğüm için White Collar'a sempati duymaya başlayıp listeme almıştım. Dün White Collar ı izlemek nasip oldu. Şuan ilk sezon 5. bölümdeyim. Gayet güzel gittikçede sarmaya başladı.

Amma velakin şunu kesinlikle söyleyebilirimki bir "Suits" değil :D Suits'un ne kadar farklı, kaliteli bir dizi olduğunu anlamış oldum. Nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama kurgu, mekanlar, zeka, karizma, ayrıntılar vs herşey bambaşka Suits'da..

Ayrıca dizilerden herhangi birini hiç izlememiş olanlar doğal olarak bu iki dizinin birbirlerine çok benzediklerini düşünüp, esinlenme olduğunu düşüneceklerdir benim gibi. Fakat iki dizide çok çok farklı...

Son olarak bu yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, İki dizide oldukça iyi, tavsiye ederim.
    Suits'u beğenen White Collar'ı, White Collar'ı beğenen Suits'u beğenir.

----------------
    +
    Başlasın artık şu dizi arkadaş...

Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar, Sevgili Suits... gel artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemKoruma -- 5 Ocak 2012; 17:57:49 >

• Çok haklısın dostum.Suits gerçekten mükemmel bir dizi.İçinde karizma ve zeka olan dizilere oldum olası hastasıyımdır.
    White collar'ın adı çok geçmiş ona da bakıcam bir ara
  • dizi gayet güzel gidiyor
    1x09 'dayım şu an,başroldeki harvey'i , house'a benzetirsek, mike da ,foreman ya da cuddy olur bana göre

house md'nin avukat versiyonu bu dizi,herkese tavsiye ederim
    ayrıca rachel hanım abla da...

Suits (2011) | IMDB:9.0

Suits (2011) | IMDB:9.0

• Ben de ilk bölümünü izledim, fena değil.
  • ay lov yu reçıılllll
  • Burada ki olumlu yorumlardan dolayı dizi'ye başladım, ilk 5 bölümü izledim, gayet güzel dizi, senaryosu çok zekice, diziyi takibe devam,
  • Bencede gayet iyi bir dizi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.