Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sezonu dün gece bitirdim başlangıç sezonu açısından güzel bir dizi ancak her bölümde harveyin kazanması abartılmış yine de sezon finali çok güzeldi... daha önce de yazdım bu diziye 42 dk az en az 52 dk falan yapmalılar şu diziyi yılda 12 bölüm çekilecekse aynı game of thrones gibi
  • Eylül ayında başlıyor.Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksilence09

Eylül ayında başlıyor.Hadi hayırlısı

15 Haziran'da başlıyor. Yaz boyunca devam edecek.

http://epguides.com/Suits/

• imdb puanı gayet iyi, 2. sezon başlamadan önce izlenebilir.
  • Bu dizi burada nasıl bu kadar az izlendi gerçekten anlamıyorum...
  • listeye ekledim izledikten sonra editlerim. zaten dizi sıkıntısı çekiyordum bi bakayım
  • bakalım nasıl diziymiş bende başliyim başroldekikerin zeki olması hoşuma gitmiştir hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteLotus

bakalım nasıl diziymiş bende başliyim başroldekikerin zeki olması hoşuma gitmiştir hep

Geç bile kalmışsınız,kaçırmayın
  • Az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecancan

Az kaldı

kaç gün var ?
  • Temmuz 17'de yeni bölüm.

Bütün sezon olması için beklediğimiz olayı sezon finaline koymaları ilk sezon için kabul edilebilir ama umarım diğer sezon finalleride bu kadar ucuz olmaz.
    Bu arada imbb puanı giderek düşüyor. Bence hak ettiği nota yaklaşıyor. 8.0-8.5... 9.0 her babayiğidin harcı değil.
  • yorumlar güzel.takibe alayım başlarım bir ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AxeII -- 31 Mayıs 2012; 14:43:42 >
  • Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

Temmuz 17'de yeni bölüm.

Bütün sezon olması için beklediğimiz olayı sezon finaline koymaları ilk sezon için kabul edilebilir ama umarım diğer sezon finalleride bu kadar ucuz olmaz.
    Bu arada imbb puanı giderek düşüyor. Bence hak ettiği nota yaklaşıyor. 8.0-8.5... 9.0 her babayiğidin harcı değil.

Temmuz 17'de değil, 15 Haziran'da.

http://tvcountdown.com/s/suits

14 gün kaldı.
  • İlk sezonun ilk iki bölümünü izledim bence müthiş bir dizi.Ana karakterlere bayıldım diyebilirim şu ana kadar.Yarın son final sınavım olmasa bitirirdim ilk sezonu fakat sınava hazırlanmam lazım.Bu dizi yokluğunda hakikaten çöldeki vaha gibi oldu.
  • Game of Thrones'a laf ederdim de, adamlar 1. sezonun 1. bölümünü çıkaralı 355 gün olmuş.
  • geliyor millet geliyor az kaldı
  • ben de yeni basladim, gercekten cok guzel, hemen sardi.
  • Yarın mı yeni bölüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay`

Yarın mı yeni bölüm?

Evet, cuma günü izleyeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.