Şimdi Ara

Bullet Train / Suikast Treni (2022)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 15 Mart 2022; 4:32:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yönetmenden kill bill gibi film çıkmaz zaten. onun havasında ondan düşük seviyede.

007 serisinin tüm filmlerinden daha iyi dövüş sahneleri var.

Tom Cruise tipi otoyolda 3dk boş koşu veya skyfall'daki gibi 15dk metro içinde bomboş adam kovalama sahnesi içeren filmler bile iyi aksiyon olarak değerlendiriliyor. bu film onlardan daha kaliteli aksiyon.

+ çok sıkmasın diye çıtır çerez espriler.

+ film japonya'da geçiyor ve japon mafyası var. bu filmi ekstra ilgi çekici hale getiriyor.

brad pitt izliyoruz filmin diğer bir ekstrası.

tüm film trende geçiyor bu da ayrı bir güzellik.

25dk lik otoyolda araba kovalamacası içeren filmleri izleyeceğime brad pittli mizah-aksiyon filmi izlerim daha iyi.

• Suikast Treni, David Leitch tarafından yönetilen yeni bir Amerikan aksiyon gerilim filmi.

Film, Kotaro Isaka'nın Maria Beetle (ABD'de Bullet Train olarak yayınlanmıştır) adlı romanına dayanmaktadır.

Brad Pitt, Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka, Michael Shannon, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada, Karen Fukuhara, Bad Bunny ve Sandra Bullock'tan oluşan bir topluluk kadrosuna sahiptir.

Sony Pictures Releasing tarafından 15 Temmuz 2022'de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir film olacak belli, beklemedeyim.

• Film keyifli olacak gibi gözüküyor da, bu kadar uzun ve detaylı bir trailer'a ne gerek vardı.

• Yazar Kotaro Isaka'nın aynı isimli kitabından uyarlanmış olan film. Kitabı Türkçe yayınlanmış. Theseus Yayınevi yayınlamış. Önce kitabı okuyarak filmi izledim. Kitabı çok çok iyi.

Mutlaka okuyun bu yazarın kitaplarını. Şubumi tadında.

• Bir kitabı olduğunu bilmiyordum (muhtemelen kitap daha iyidir) ama film de oldukça güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Güzel vakit geçirtiriyor. Guy Ritchie veya Quentin Tarantino filmleri tarzında (ama daha çok Ritchie filmleri gibi).

• Film aşırı eğlenceli sinemada izlemenizi tavsiye ederim.

• Aynen uzun zamandır sinemada bu kadar eğlenceli bir film izlememiştim; yabancı tabirle tam bir entertainment.

• Sinemada izledim gerçekten ilginç ve eğlenceli bir film olmuş baya absürt ve iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix filmi değil mi bu ya. Ne sineması?

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt

Sinema hocam.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Haydooa

Ben de gelse de izlesek diye bekliyorum. Neyse torrentflix’ten izleriz artık :)

Birkaç geyik-aksiyon filmi vardı son dönemlerde Netflix'te ondan dolay Mandela etkisi yaratmış olabilir. Ben de konu ilk yukarı çıkarıldığında emin olamayıp kontrol ettmiştim. Yani oluyor böyle şeyler.

Bullet Train / Suikast Treni (2022) 

The Gray Man filmiyle karıştırmış olabilirsin. Güzel bir aksiyon filmi kendisi. Netflix'te mevcut, gönül rahatlığıyla aile içinde izleyebilirsin. Russo kardeşler imzalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 17 Ağustos 2022; 19:8:33 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Olabilir. Bu aralar fazla da bakamadım Netflix’e.

Dediğin filmi de listeme alayım. Sanki başlamıştım ben ona. Aile ile izlenebilecek tavsiye veriyorsun ya altın değerinde valla. Şu platformlara çıplaklığı, öpüşme sevişme sahnelerini , lgbt öğelerini göstermeyecek aile filtresi getirmediler bi. Tıklayacaksın o sahneleri atlayacak süper olur.

Valla altın değil elmas. Sıfır çıplaklık, sıfır cinsellik, nerdeyse filmde küfür argo bile yok. O derece pırıl pırıl. Ha şiddet ve kanlı sahne var ama o da olmazsa film izlenmez zaten. Ama gore seviyesinde değil iyi ki de değil.

Evet getirseler iyi olur otomatik atlasa. Ama filmin de buna göre çekilmiş olması lazım. Önemli sahnelere bunları yerleştirdiklerinde filmi kesince patates oluyor ne yazık ki.

• Çok eğlenceli ve sıkılmadan izlenen bir aksiyon filmi olmuş. Filmde gösterilen canlı-cansız her şeyin bir yerlerde tekrar karşımıza çıkacağını bilerek izlemek fazlasıyla keyif verdi.

Tekrar izlenebilirligi biraz dusurse de ilkin de verdiği tat çok başarılı...

• Bence film çok eğlenceliydi

Ayrıca şarkılar çok güzeldi o aksiyon sahnelerinde :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.