Şimdi Ara

Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega

Scream VI, Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından yönetilen ve James Vanderbilt ve Guy Busick tarafından yazılan, orijinal yazar ve yaratıcı Kevin Williamson'ın baş yapımcı olarak geri döndüğü filmdir. Scream film serisinin altıncı filmi ve Scream V'nin (2022) doğrudan devamı olacak. 10 Mart 2023'te vizyonda olacak.

Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortegayoutube
    In a city of millions, no one hears you scream. Watch the official Teaser Trailer for #ScreamVI - Only in theatres March 10, 2023.Get #ScreamVI tickets now. ...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=pQLb4yBwxvg

Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortegayoutube
    Vizyon Tarihi: 10 Mart 2023Filmin Sayfası: https://boxofficeturkiye.com/film/ciglik-6--2015915* En son çıkan fragmanları, haberleri, film listelerini takip e...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=cJrYKcVWbRQ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu serinin de ne ekmeği yendi he.. neyse gelsin izleriz. scream iyidir.Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega 

• 6 olmuş vay be. Hiç birini izlemedim.

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt

İlk üç filmini tavsiye ederim.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt

İzleyeceğim en yakın zamanda. Ama tvde denk gelmiştm de spoilerlarını biliyorum ama kaçıncı olduğunu bilmiyorum.

• Samara Weaving için 720p indirebilirim. Katillerden biri o olur umarım Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega 

• Vizyonda...

• Senelerin verdiği sıkkınlıkmıdır nedir bilmem ama artık bu tarz seri korku filmleri beni zerre kadar etkilemiyor. Dizi kıvamında seyrediyorum. Ergenliğin dibindeki gençler, birden bire ortaya çıkan maskeli-bıcaklı katil, 7 genç arasında katilin kimin olabileceği...

• Yahu hangi yönetici değiştirmiş başlığı? İnsan, bir haber verir.

Zamanında filmler aratılınca kolayca bulunsun diye bir öneri standart hâline geldi. Eğer çok karışık dağınık bir başlık olmuşsa yönetici daha doğrusu bölümün yöneticisi bunu görüp düzeltmiştir.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Scream VI, yazıyordu sadece. Bundan sonra başlık açarsam daha dikkatli olurum.

• Neve Campbell a istediği ücreti vermemişler böylelikle serinin ana karakteri Cindy Prescott un gidişi ile Scream serisi biter bence bu nasıl kafa ya nerden kar edeceğini şaşırmış bu film yapımcıları iyice yamyama döndüler, halbuki 5. filmde ne güzel nostaljide yapmışlardı ilk filmlerdeki katilleri tekrar görme şansımız olmuştu bir bütünlük halinde gidiyordu seri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 20 Mart 2023; 18:51:23 >
  • Klişe sonu haricinde seriye yakışır ilerleyen güzel bir filmdi.

Ben degistirdim hocam Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega 

• Batman kullanıcısına yanıt

Lan kapadım hemen. Mis gibi katil rolünde görebilirdik. Hatun filmin açılış cinayetine kurban gitmiş Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega 

Edit: Dayanamadım zaman geçsin diye izledim. Tırt. 3/10 2 puan serinin hatrına. 1 puan da Samara için. Seriyi seven biri iseniz ve gerçekten yapacak hiç bir şeyiniz yoksa açın ve elinizde telefonla internette gezinirken izleyin.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Bir önceki film çöptü. Aynı çöp kalitesinde ilerliyor. Önceki filmin katilleri adam öldüremiyor demiştim ( Chad isimli eleman 10 kere bıçak yediği halde ölmemişti ) Ve aynı karakter bu sefer 2 katil tarafından aynı anda sağlı sollu altlı üstlü önden arkadan girdiler danaya girer gibi ama yine ölmedi. Metroda karnına 2 kere bıçak yiyen arkadaş filmin sonunda koştura koştura geliyor başrollerin yanına. Tara ( Jenna Ortega ) da önce sırtından sonra da karnından bıçaklandığı halde normal şekilde yürüyordu. Finalde kolunu askıya almışlardı sadece :) Başrol ölmesin diye saçma sahneler silsilesi. Abla kardeş birlikte katil ile telefonla konuşurken arkana dikkat diyor ve katil Tara'yı arkadan yakaladığı halde bıçaklamıyor bile. Hatta yumruk yiyip debeleniyor Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega  Polis arkadaş mermisi bitmiş kıza uzaktan sıkmak yerine üzerine silahı tutarak ve aaaa diye bağırarak koşuyor :) Gale işe yaramazını da bir öldüremediler hala. Iyice b.ka sardı kadının rolü. Sürekli bir yumruk yiyor başrol oyuncularından. Başka bir halta yaradığı yok. Kirby de twist olsun diye konup sindirilen karakterlerden. 3.filmde ki polis elemana benzetmeye çalışmışlar rolünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 5 Nisan 2023; 20:54:13 >
  • Paramount+'a 4K - HDR olarak eklenmiş bile, haliyle torrent'e de düşmüştür. Gece TV'den seyrederim. Paramount'u bu yüzden seviyorum, yeni filmleri kısa bir süre içerisinde streaming platformlarına 4K - HDR olarak ekliyorlar.

Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega
  • Temiz görüntülü WEBRip çıktı ama 1080p, yakında izlerim.

• Malum yerlerde tüm versiyonlarıyla görücüye çıktı. Scream VI (10 Mart 2023) | Courteney Cox - Jenna Ortega 

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

TR altyazı ne zaman düşer acep?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.