Şimdi Ara

Bullet Train / Suikast Treni (2022) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baştan sona ultra saçma bir film ama izlemesi de bir o kadar eğlenceli, tertemiz bir saniye bile sıkmıyor, arada gerekli böyle filmler.

• sondaki ajda pekkan şarkısı güzeldi

• japon elemanı bi ben mi robert pattinsona benzettim

• İzledik. Yani buradaki yorumların genel olarak olumlu oluşuna kanıp az-çok bir beklentiyle izledim ama öyle bir şey bulamadım filmde. Yani ciddiyet filan yok, geyik-boş muhabbet, komik olmayan komiğimsi espriler şakalar son döneml klişeleri filan eyvallah ama beni öyle filme bağlayan bir şey olmadı pek. Aksiyon sahneleri beni TV'ye kitlemedi. Zaten aksiyon sahnelerinde de bir dizi göze çok batan saçmalıklar vardı değinmeye gerek yok. Bir tek şu sondaki maglev tren kaza sahnesi hoşuma gitti, orada bir şey yapar gibi olmuşlar. Ama tabi sanki orada da fiziğin ırzına geçmişler gibi geldi ama kafa yormadık. Açıkçası şu filmden daha fazla haz aldığım aynı kulvardaki Netflix filmleri oldu. Benim için vasat bir yapımdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elric. kullanıcısına yanıt

Evet, yüzünün genel hatları benziyor, andırıyor.

• Mantığınızı bir kenara bırakın, gayet güzel bir film. Her sene böyle filmler çıkması lazım.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Her filmden derin anlamlar beklememek lazım. Arada sırada böyle 0 beklentiyle izlenecek filmler de lazım.

• Çerezlik.

Puanım 10/7.7

• Çok etraflıca düşünüp çekmişler filmi, cidden Amerikan sineması çıtayı arşa çıkardı iyice.

Hani bir şaheser değil tabi, bir kült, bir mihenk taşı değil ama izle unut filminde bile bu kadar bütçe, kalite, sinematografi var daha ne diyelim?

Bunları izledikçe Türk sinemasının ya da diğerlerinin prodüksiyon açısından ne kadar zayıf olduğunu görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 3 Kasım 2022; 3:7:38 >
  • Filmi dün izledim. Beğendim. Hiç sıkılmadım.

• bu yönetmenden kill bill gibi film çıkmaz zaten. onun havasında ondan düşük seviyede.

007 serisinin tüm filmlerinden daha iyi dövüş sahneleri var.

Tom Cruise tipi otoyolda 3dk boş koşu veya skyfall'daki gibi 15dk metro içinde bomboş adam kovalama sahnesi içeren filmler bile iyi aksiyon olarak değerlendiriliyor. bu film onlardan daha kaliteli aksiyon.

+ çok sıkmasın diye çıtır çerez espriler.

+ film japonya'da geçiyor ve japon mafyası var. bu filmi ekstra ilgi çekici hale getiriyor.

brad pitt izliyoruz filmin diğer bir ekstrası.

tüm film trende geçiyor bu da ayrı bir güzellik.

25dk lik otoyolda araba kovalamacası içeren filmleri izleyeceğime brad pittli mizah-aksiyon filmi izlerim daha iyi.

• Brad Pitt nasıl oynamış hayret.

• X@ndeR kullanıcısına yanıt

Xander hocam siz foruma uğrar mıydınız ya  

• Herkesin yaptığı tespiti ben de tekrar edeyim. Saçma ama güzeldi. Sandra Bullock un botokslu ifadesiz suratı hariç.   Sıkmadan izletiyor kendini. Çerezlik bir film. Deadpool falan sevidiyseniz bunu da seversiniz. 7/10.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Arada uğruyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X@ndeR -- 3 Aralık 2022; 14:3:44 >
  • Film çok eğlenceliydi. Ben beğendim

• Snatch (onun kadar komik değil)
    Kill Bill (yüksek şiddet)

ve biraz da Deadpool karışımı düz bir film bana göre.

Boş vakitte izlenebilir ama beklentiyi düşük tutmanızı öneririm.

Böyle bir filmde hikaye aranmaz ama gerçekten çok zorlama ve kötü bir hikayesi, motivasyonu var bence.

• Geçen filmi kşralayacaktım, vazgeçip Nope flmini kiralamıştım. Yorunları okuyunca filmi izlemeliyim dedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Televizyonda bir süre aradan sonra denk gelip gene izledim. Tabii sinemadaki kadar eğlenceli değildi ama bu film hakikaten bu tarz bir film için beklenmeyecek derecede iyi. Aksiyon, mizah, hikaye, karakterler, işleniş, alt metin şaşırtıcı bir denge içerisinde. Hiçbir şey fazla veya yetersiz değil. Böyle tam olması gerektiği gibi. Tam film cıvıtıyor diyorsunuz ama ağırlığını ve ciddiyetini bir şekilde koruyor. İşler iyicene sarpa sarıp ciddileşiyor diyorsunuz, komik ancak halen inandırıcı ve genel atmosferi bozmayan, bilakis bu dengeli ama matrak ambiyansı pekiştiren garip olaylar yaşanıyor. Filmin sonuna kadar da böyle gidiyor. Ustalıkla yapılmış bir prodüksiyon. Gene de herkese hitap etmeyebilir.

• Aslında yorum yazmayacaktım ama Sandra Bullock'u görünce ... Bu kadar da kötü CGI (!) yapılmaz ki !!!

Film fena değil, izlenir. İçine Deadpool kaçmış Kill Bill kıvamında bir yapım. Eğlenceliydi ... 7/10.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.