Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.901
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke 1.fragmandaki filmin tonu kalsaydı, tamam karanlık ton eleştirildi ama karanlık olacak film var, olmayacak film var. JL'ye rahat aydınlık bir ton gidebilir, fakat bu film karanlık olmalıydı. Elbette ki BvS gibi olmayacaktı ama bu filmin ana tonu karanlık olmalıydı. Zaten film David Ayer'ın ilk çektiği SS ile yeniden çekimlerdeki SS'nin birleşimiymiş. Kopukluk yaşanması gayet normal.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle Comic-con first look trailer'ından film bu hale geldi..

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 5 Ağustos 2016; 14:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aboooooovv

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Birde Joker sahnelerini kesmişler, bu filmin en büyük noktası Joker ve Batman. Joker'i kesersen ne olacak?

1.Trailer'daki film kalsaydı evet yine karanlık diye eleştirilecekti ama onun haricinde eleştirilecek birşeyi olmazdı filmin ve BvS'yi bile geçebilirdi gişede.

Şimdi ki haliyle zarar etmesi kesin gibi. Deadpool kadar yaparlarsa öpsün başına koysunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Şuan film çoğu ülkede vizyona girdi. Hayranların düşüncesi ne? Beğenmişler mi filmi?

Twitter da begenmeyen seyirci gormedim ama benim takip ettiklerim genelde dc ye sempati duyan kisiler
    Edit:Oyle ki bazilari 2. Defa gitmeyi bekliyorum bazilari 5 defa gidebilirim diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glixby -- 5 Ağustos 2016; 14:39:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanboyları dinlememek lazım. Onlara kalsa BvS, TDK kadar iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Bu Çin de her şeyi yasaklıyor, Deadpool'u da yasaklamıştı yaş sınırı diye bir şeyden haberleri yok galiba.

Adamlar Apple ve Google in servislerini yasakliyor,film ne ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

“propagating passive or negative outlook on life, worldview and value system”

Şimdi çevirsem yanlış çeviririm diye İngilizcesini attım.

Pasif ve negatif hayat gorusu ve deger yargilarina ters dusmesi sebebiyle diye anladim

• Bu kesilen joker sahneleri falan, extended edition olarak mı yayınlanır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahîpkıran -- 5 Ağustos 2016; 15:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

Bu kesilen joker sahneleri falan, extended edition olarak mı yayınlanır?

Ayer Extended Cut'ın gelmeyeceğini ima etti.

Joker müzik videosunda daha çok gözüküyor olabilir filmde.

• https://www.youtube.com/watch?v=26vgMGS3INA

https://www.youtube.com/watch?v=rYIROXOUJxg

incelemeler var gerçi birini anlamak mümkün değil ama yanlış anlamadı isem, biri 8/10 biri de 7/10 vermiş.cidden bir kötü niyet var gibi ortada. neyse çıksın bende beğenmezsem bende eleştircem.
  • altındaki yoruma çok güldüm. adamın biri joker bu videoda filmden daha fazla göründü yazmış
  • Farkindamisiniz dc bvs den beri cok fazla konusulan bir baslik haline geldi , ama maalesef hep felaketleriyle..bu filmin metascore puani 65-68 arasi olur diyodum yine 40 larda..heo hüsran..bazilari jokerin az gorunmesi normal demis , odak noktasi o olmadığı için..tamamda senaryoyu yazarken ustedigin gibi yonlendirebilirsin..anlamsiz bahanelere gerek yok..gidip izleyip yinede kararimi kendim vericem o ayrı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_mk35 -- 5 Ağustos 2016; 16:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Jared Leto: Filmde birçok sahnemi kestiler.

Maalesef filmlerin içine eden yönetmenler değil WB'miş. Marvel Studios gibi DC Studios falan açılmazsa diğer filmler de WB yüzünden çöp olacaktır.

Ben de baya kızdım ama düşününce adamlar da biliyor filmin odak noktasının joker olduğunu ve jokerin ne kadar sevildiğini.tepki alacaklarını zaten biliyorlardır bir nedeni vardır böyle yapmalarının.

• WB'da neden-sonuç bazlı bir sorun var. O yüzden tutarlı bir nedeni yoktur diye düşünüyorum ben de.
  • Joker'in reklam yıldızı haline getirilmesinden çok rahatsız olmaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Joker'in reklam yıldızı haline getirilmesinden çok rahatsız olmaya başladım.

Aynen o kadar çok reklamı yapılıyor,her gün yeni bir resmi videosu çıkıyor,jared leto ikide bir kendisinin joker paylaşımı yapıyor.dceu jokerine karşı antipati oluştu.

Leto da çok iyi yaptım modunda her yerde kendisinin bir joker göndermesi,paylaşımı vs ona karşı da antipati oluştu.

Joker üzerine bu kadar vurgu yapılmamalıydı bence.(üstüne gösterip filme koymayınca tam oldu)

• Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Şu dişlerini değiştirsinler herif roldeyken ağzını kapatamıyor ya. Onun dışında 10/10 bir görüntüsü var bence bu Joker'in.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

altındaki yoruma çok güldüm. adamın biri joker bu videoda filmden daha fazla göründü yazmış

Olsun hocam film zaten tırt çıktı, ama video mükemmel olmuş.Filmi beklettiklerine değmedi ama bu klip değdi.

Açar açar izlerim ben bunu her gün.
  • Harley Quinn solo filmi gelecek diyorlardı ne oldu o iş?

Bu film gişede patlarsa WB akıllanır ve artık yönetmene baskı yapmaz diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.