Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sad Affleck sonrası Sad Leto mu geliyor Ama izleyecem yine de o kadar bekledim çerez de olsa
  • Heh aferin ulu orta yazın filmin baş kötüsü filmde ne olduğu yok Flash'ın gözüktüğü falan. İçine ettiniz film zevkinin.

Aynı şeyleri dönüp dönüp yazınca ne anlıyorsunuz onu da bilmiyorum.

Film çıktı mı, çıktı. eleştirmenler gömdü mü gömdü. Daha neyin derdindesiniz acaba ister izleyin ister izlemeyin. Her sayfa aynı muhabbet yok WB şöyle yok WB böyle yok Ayer naptın, yok Joker niye yok yok filmin kötüsü şuymuş yok filmin kötüsü kötüymüş.

O ayıla bayıla izlediğiniz Guardians of the Galaxy'nin kötüsünü dans ederek yendiler DANS.

Siz internetten yorum okuya okuya gelip burada filme sallamaya devam edin.

Bakalım ne zaman öğreneceksiniz kişinin kendi aldığı zevkin önemli olduğunu.

• Olm nerde izlediniz filmi. Birtek cinemaximumda 12 sine var bilet
  • Joker'i bende begenmedim ama karakterlere neden bu kadar takiliniyor anlamiyorum. Ant Man deki Hank Pym rezalet otesiydi ona bakilirsa ama kimse elestirmedi. May haladan bahsetmek bile istemiyorum Eger denildigi gibi Cara Delevingne denen mankenden bozma kisiyi (oyuncu diyemiyorum) filmin merkezine koydularsa yaziklar olsun. Imdb puani 7.2 ye dusmus. Ciktigi ilk gun 9.8 le basladigini dusunursek fanlar yine is basinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağır Marvel Fanı olsam da bu filmin iyi olmasını çok istiyordum, fragmanlarını çok beğenmiştim ama film fragmanlardan daha kötü deniyor İzleyip göreceğiz yine de.

• Film ilk gününde Amerika'da 65 milyon kazandı. Haftasonuna kadar 140 milyona yaklaşması bekleniyormuş. Tahmini 650-700M arası bir gişesi olur.

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    BvS ilk gün hasılatı ne idi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film BvS'den sonraki bir zaman diliminde geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

BvS ilk gün hasılatı ne idi?

81M. Ama çok büyük düşüş yaşadı ikinci haftada. Devin Faraci bunun olmayacağını söylüyor Suicide Squad'da.

BvS'ye göre daha çok kar ederlerse Suicide Squad'a helal, BvS'ye de yazıklar olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

BvS'ye göre daha çok kar ederlerse Suicide Squad'a helal, BvS'ye de yazıklar olsun

Valla beklenenden iyi gidiyor şu an. Eğer beklenmedik düşüşü yaşamazsa daha karlı bir iş olur BvS'ye göre. Film eğlenceli diyorlardı bu yüzden kazanacak galiba gişede.

Bu arada film henüz Mısır, Danimarka, Türkiye, İtalya, Almanya, Avusturya, Pakistan ve Yunanistan'da vizyona girmedi onu hatırlatalım. BvS bütün dünyada aynı anda vizyona girmişti sanırım.

Suicide Squad Ağustos tarihinin en iyi açılışını yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 6 Ağustos 2016; 18:42:52 >

Fun filmler daha çok tutuyor anlaşılan,aslında WB biraz da haklı filmleri aydınlık yapma konusunda ama yönetmene baskı yapmamaları lazım

• Filmin 2D seçeneği olacak mı?

• Beyler, Suicide Squad: The Album CD kalitesi lossless isteyen varsa PM atsın.

Suicide Squad: The Soundtrack CD kalitesi lossless daha elimde yok, bunun için biraz bekleteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 6 Ağustos 2016; 21:18:14 >
  • Film şu an imdb'de 55bin oyla 7.2 puan. Yani sinemada izlemeyi düşünüyordum ama BvS'deki rezaleti de düşünürsek gitmemeyi düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar yazmış gerçekten de DC Studios kurulup işi bilen adamlara bırakmalılar bu işi. Sinematik evrene çıkmış 3 film var üçü de pek başarılı sayılmaz. Nereye kadar gidecek bu böyle.

Edit: Gerçi şimdi böyle yazdım ama hazır cinemaximumda kampanya varken giderim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 6 Ağustos 2016; 21:52:43 >
  • yahu böyle bir filmin senaryosuna derinlik yok diye eleştiri getirmeyin. yok öyle yapacaksanız da karşılaştırdığınız çoğu marvel filmini de aynı şekilde eleştirin de bir tutarlı yanınız olsun. gotg filminde an kötüyü dans ederek yenerler ve süper derin hikaye aranmaz. hikaye lazım bile olmaz eğlendirdi çok iyi denir. bu tarafa gelince ise sinemadan çıkınca aklımıza kazınacak derece derin bir hikaye aranır mutlaka. bu sefer eğlendirse bile önemli değildir. asıl önemli olan gömmektir.
  • Hasılat konusunda dedik size. Yaz ayları, doğru dürüst film yok. Millet gidip izleyecek.

Siz burada o şu puan vermiş, bu bunu demiş diye birbirinizi yemeye devam edin.

Ayrıca verilen puan ve eleştirilerden dolayı gitmeyecek arkadaşlara da ->
  • Jason Bourne varken bu kadar eleştiriden sonra buna gidilmez ya. Belki 1,2 dk batman hatrına gideriz.

ultimate edition falan çıkınca onu izlemek daha iyi olur sanki.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    jason bourne u da çok severim ama onun da yeni filminin eleştirildiğinden haberin yok sanırım. sen en iyisi başka bir film ara. şöyle eleştiri almamış tam tersi övülen bir film bul kendine. yüce eleştirmenlerin beğenmediğini izlemek olmaz şimdi. onlar beğenmediyse bizim ne haddimize değil mi sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.