Şimdi Ara

Subaru İmpreza 1.5 Nasıl Bir Arabadır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 45-50 bin tl arası bir bütçem var ve araba arıyorum. İlandaki arabayı gördüm ve Colin McRea izleyen her genç gibi ben çok beğendim.

Araç nasıldır,alınır mı ve çok fazla masraf çıkarır mı?

Çünkü yaklaşık 2-3 sene masrafsız binmem gerekecek.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-subaru-impreza-wrx-sti-gorunum-90-bin-km-749216795/detay

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• tupsuz cok yakıyor malesef :( ben tuketimden sebep almamistim. tupe de girmek istemiyorum.
  • çok yakar az kaçar
    dıştan şekli güzel ama içten kütük gibi malesef
  • Arabadan ne istediğine bağlı. Anılarımı canlandırsın, arabamı park ettiğimde geri dönüp bakayım, sağdan kendi halimde gideyim dersen bu yakışıklılık başka arabada yok. Ama bi müddet sonra ah keşke kaputun altında en azından 2.0 turbo olsaydı deme ihtimalini de göz önünde bulundur. Ama yine de 4x4 ü unutmayalım. Sadece karda değil virajlarda da gösteriyor kendini.
  • 4*4 ıse ewet bıraz fazla yaskabılır Subaru temızını alırsanız masraf cıkarmaz ama masrafı yapılmamıs bır araca pek gırmeyın derım çünku sonucta japon parça pahalı Japon gurubunda...
  • Yanlız baktıgınız arac komple boyalı bılemıyorum kazadan degıl dır belkı ama sonucta eger alıycaksanız 3000 5000 asagı almaya calısınkı satarken komple boyalı dıye fıyatı muhakkak kı kırarlar..
  • arabanın ırzına geçmedilerse fiyatına göre iyi, biraz da pazarlık yaparsınız olur biter. tabi 1,5 atmosferikten performans falan beklemeyin. tüple iyi gider.
  • WRX ve STi modellerinde şasi çok daha sertleştirilmiş durumda, geometrisi çok farklı yani. Satmak istediğinde de bu araç oynanmış diyip saçma sapan fiyat verecekler. Astra H GTC ve türevi araçlar daha mantıklı olur.
  • Gitmez ve çok yakar. Ayrıca bir arkadaşımın radyatör delinmişti o da aynı araba 1.5, radyatöre 1500 lira verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buy>akip_giden_yillarim -- 14 Kasım 2019; 9:34:18 >
  • Lpg lazım ya da turbo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.