Şimdi Ara

Su arıtma cihazı alacağım?TAVSİYELERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
10.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bende araştırma yapıyorum....
    cok forumde firmanın kendi elemanı reklam yapıyor...
    o yüzden seçim cok zor oluyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne İçin Kullanacaktınız? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ne İçin Kullanacaktınız? =)

su arıtma

içmek için
  • ters osmos - reverse osmosis - çok tercih ediliyor.. ücreti de çok pahalı değil..eğer kendiniz takabilirseniz 200-230 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz 5 filtrelisini..her filtrenin işlevi var ve isterseniz çoğaltabilirsiniz..6. filtre mesela mineral katar suya... sistemi şöyle, su 1'i karbon filtre olmak üzere 3 tane filtreden geçiyor ve bunlar suyun kumunu çamurunu vs. tortularını alır..sonra ana filtre var "membran"diye asıl filtre budur..bu da suyu ikiye ayırır..pis kısmını gidere verir, geri kalanı da tanka verir..sonra o saf su suya tat ve mineral katan filtrelerden geçerek içebilir hale gelir...
    bu sistemi NASA geliştirmiş diye duydum..yani astronotlarıın uzayda yerçekimi olmamasından dolayı, elektrik vs. güç sağlayıcı yerine tanktaki basınçla suyu içmeleri için...tankın içinde bir diyafram ve belli miktarda basınçlı hava vardır...
    ben yaklaşık bir senedir kullanıyorum ve kendim taktım mutfağıma ve o gün bugün kireç falan yok ve su da çok yumuşak...hatta başka suyla yaptığımçay daha koyu çıkarken artık az çıkıyor, çünkü o çamurunu cihaz temizlemiş oluyor...bana odtü kimya mezunu arkadaşım önermişti, kendisi de kullanıyor ve hatta işyerimize evden götürüyoruz, memnunum.. ben de başkalarına tavsiye ediyorum ve çevremdeki bir kaç kişiye de takıverdim...bir araştırın derim...

sanırım ihlasın da sattığı cihaz aynı sisteme sahip...yani 1000 küsür tl ödemeye gerek yok, kendiniz takabilirseniz...
  • sairim11 S kullanıcısına yanıt
    kullandığınız cihazın marka-modeli nedir?..
    filtre maliyeti nasıl?..filtreler kolay temin ediliyor mu?..

@sairim11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 23 Kasım 2014; 19:32:10 >
  • bizde amway spring var. Piyasa göre biraz pahalı ama, gerçekten güzel ürün.
  • taiwan malları nasıl acaba
    bu gittigid... sitelerinde satılanlar
  • Ben Sufisu kullanıyorum. Rahatlıkla da önerebilirim. Suyun kalitesindeki değişimi çok rahat anlıyorsun. Montajı zor değil, uğraştırmıyor. Sana birkaç küçük aparatı da ilave olarak geliyor, herhangi küçük bir sorun oluştuğu an müdahale edebilesin diye. Fiyatı diğer markalara göre uygun. Ben çok memnun kaldım.

http://www.sufisu.com/5-Asamali-Cesme-Ustu-Su-Aritma-Cihazi,PR-7.html
  • birçok sitede araştırdım genelde 2-3 marka öne cıkıyor yoğunluklu olarak türksu firmasının delüx 2014 modelini çok övüyorlar bu sitede de kullanıp tavsiye edenler var bu cihaza alternatif bir cihaz varmı?
  • ters ozmosum var lezzetli suyum oldu ama su faturası sorunumuz da oldu 10lt temiz su için 25-30lt su atıyor.
    bence atık suyu olmayan klasik filtrelere bak
  • Profesyonel hızlı ve fazla su arıtma düşünüyorsanız burayı tavsiye edebilirim.http://www.ilan.es/56205-truva-su-aritma/details.html Firmamız sorunsuz olarak kullanıyor.
  • GRANDVILLE GAYRİMENKUL
  • Ustam gittigidiyorda tantavi nickli bir satıcı var. ben oradan aldım ve herşeyi ile ilgileniyor. Pİyasası neyse onu veriyorsun. Filtre desteği de sağlıyor ve sana güzel önerilerde bulunuyor. Bir yıldır kullanıyorum ve memnunum..
  • arkadaşlar uzun zamandır su arıtma cihazı almak istiyordum ama pahalı diye alamadım uzun araştırmalarım sonucu 8 aşamalı kapalı kasa su arıtma cihazını mil su arıtma diye bir şirketten 299 tl ye aldım çok tereddütlerim olmasına rağmen çok memnun kaldım marketten hazır su alıyorduk aralarında hiç fark yok değerleri hakkında birşey diyemem çünkü henüz analiz yaptırmadım kurulumu çok kolay az yer kaplıyor acemi olduğumuz için herşeyi şirkete sorduk bıkmadan usanmadan cevap verdiler su arıtma cihazına çok para vermeye gerek yok ucuzada iyi ürün alınabiliyormuş
  • Çıkan atık suya içim gidiyordu;dayanamadım balkondaki çiçeklere ve bahçedeki ağaçlara veriyorum.8 aydır çiçeklerde bi bozulma olmadı,devam
  • piyasada en çok tutulan ihlasın ki ama şunu söyleyeyeyim arıtma cihazları sudaki yaralı olan mineralleride süzüyor olabilir ha diyeceksiniz ki damacanalar çok mu sağlıklı oda ayrı bir olay yani karar sizin
  • MERHABA

BEN SİZE MİTSUBİSHİ CLENASUİ YENİ NESİL SU ARITMA CİHAZLARINI ÖNERİRİM.

TEK BİR KARTUŞLA 900 LT SU ARITABİLİYORUSUNUZ.

www.maviprogram.com ADRESİNDEN ÜRÜNLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
     Su arıtma cihazı alacağım?TAVSİYELERİNİZ
  • markadan çok bişi farketmiyor önemli olan filtreler .
    tezgah üstü var annemlerde koçtaşdan alınma
    bendede tezgah altı var aqualinenin
    8 aydır kullanıyorum memnunum.
    5 aşamalı idi ayrıca mineral ve tatlandırıcı filtre ekledim 7 aşamalı oldu . filtreleride öyle pahalı bişi almadım aqualinenin filtrelerinden aldım birde suyun kalitesini değerini ölçmek için cihaz aldım ebay dan suyun kalitesi çok iyi şebeke suyu antalyada 380 400 arası arıtma cihazımdan 24 değer alıyorum.

bu arada düşünürsen bunlara bir göz at tezgah altı istiyorsan

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektrikli-ev-aletleri-beyaz-esya-aqua-for-life-7-asamali-su-aritma-cihazi-187142768/detay

http://www.hepsiburada.com/liste/conax-eco-su-aritma-cihazi/productDetails.aspx?productId=hrcon001&categoryId=13003364

http://www.hepsiburada.com/liste/conax-eco-alkalin-su-aritma-cihazi-aritmali-dus-basligi-hediyeli/productDetails.aspx?productId=hrcon018&categoryId=13003364&SKU=HRCON018
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.