Şimdi Ara

Şu an dünyada 3 lider vardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Trump reis gonlumuzun efendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ucagi dusuruldu diye guclu yeni Turkiye'ye (!) ambargo uygulayan adamla bir avuc ISID'den korkup kendi turbesini bombalatan, ya da diri diri yakilan askerleri agzina dahi alamayan kisinin adi ayni listede nasil yer alir? Bana bunu izah et. Hadi Trump desen ortak yonleri var, anlarim da...

• İsrail tarafından katledilen vatandaşını suçlu bulan kişi mi? 20 Milyon Dolara 9 kişini hayatına paha biçen, Koca ülkenin gururunu İsrailin ayağı altına seren mi?

• Halt etmişsin sen.

Dünya'da şu an üç lider sayılacak olursa sadece ve sadece

Recep - Tayyip - Erdoğan dan başkası olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 30 Mayıs 2017; 0:53:10 >
  • Aynı anda hem askeri yanı hem politik kararları hem de kararlılığı Atatürk kadar olan bir lider yoktur.

Kaç tane lider defalarca savaşlara bizzat katılıp galip çıkmış?

Kaç tane lider politika ve ilerici yaklaşımlarıyla ülkelerine çağ atlatabilmiş? (her alanda. üretim, eğitim, güvenlik, iletişim, ... )

Kaç tane lider her bir sözünü birebir yerine getirebilmiş?

Saysan bir elin parmaklarını geçmez. Bunların da hiçbiri de aynı anda bu üç özelliğe sahip olmamıştır.

Atatürk'te bunlara ek olarak bir özellik daha var. Bir kişi bile O'nun gibi zeybek oynayamaz. Cesaret, güç, gurur ve uyumun simgesi. Efeler gibi savaşan, efeler gibi dans da eder. O ingiliz generaller de öyle bakarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 30 Mayıs 2017; 1:20:58 >

• kandırılanlarn lideri dümyada benzeri yok
  • Atilla ve Ghandi'yi de unutmamak lazım. 4. ve 5. sırada onlar vardır.
  • Putin ve Merkel koltuk sevdalısı Erdoğan öyle değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafazakar Marjinal Adam -- 30 Mayıs 2017; 1:31:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin öyledir
  • Vizyon edirne'den öteye gidemediğinde doğru tespit. size yakışanı yapmaya devam edin, sakın bir adım ilerlemeyin, mehter kafalılar.
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    atatürkte zeka vardı birilerine yamanıp yükselmedi bunlarla bir tutma.

Atatürkle şimdikiler bir mi atatürk 100 sene önce bunlardan 50 kat kültürlü zeki bi adamdı giyimi tipi herşeyiyle bi lider adam.

• Goruyorum ve artiriyorum;
    1-Recep
    2-Tayyip
    3-Erdogan
    Adnan Oktar'da Mesihtir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.