Şimdi Ara

STSL 2015-16 1. Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 15 Ağustos | 22.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.188
Cevap
5
Favori
19.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray kazanırsa skor 0-1'den öteye gitmez bence.
  • kazanacağımızı umuyorum ama oyun anlamında hiç umutlu değilim
  • Arkadaşlar çok özür dileyerek ve forumda bunun konusunun yapılmasının yasak olup olmadığını bilmeyerek soruyorum: Yurtdışındayım şu an genelde cafelerde izlerdim maçı ama şu an o imkan yok. Güzel kalitede izleyebileceğim bir sistem yada link nerden bulabilirim acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Gs Favori zorlanmadan kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Kazanırsak Yektaya karşılık maçı hediye ettikleri, kalecinin golde elini çektiği gibi şeyler konuşulacak. Bu sene mutlaka şampiyon olmaları lazım, iftiralar erken başlar

aynısını yapıp şampiyon olmadınız mı geçen sene her maç sonu yok şike yok şu yok bu demediniz mi? bizde bu sene uygulayalım bakalım işe yarıyor mu ayrıca yekta olayıda ilginç tamda maç öncesi

• İlk golü atarsak büyük ihtimal alan savunmasıyla kendi yarı sahamızda Sivas'ı bekleriz ve geçen seneki heyecan kaldığı yerden devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

Kazanırsak Yektaya karşılık maçı hediye ettikleri, kalecinin golde elini çektiği gibi şeyler konuşulacak. Bu sene mutlaka şampiyon olmaları lazım, iftiralar erken başlar

aynısını yapıp şampiyon olmadınız mı geçen sene her maç sonu yok şike yok şu yok bu demediniz mi? bizde bu sene uygulayalım bakalım işe yarıyor mu ayrıca yekta olayıda ilginç tamda maç öncesi

Sen şike yapıp, şike yapan başkanını utanmadan o koltukta tutarsan, 10 yıl sonra da aynıları konuşulur. Arkanızdan söylenenlere ve söylenecek olanlara seve seve alışsanız iyi edersiniz.

• Sıcak havaya rağmen gollü bir maç bekliyorum ben 1 puanla başlarız.
    Goller : Burak , Sneijder / Aatıf (2)
  • Maç 0/2 %100 şikelidir.

• quote:

quote:

Yalnız oha onu siz başlatmıştınız. Hem suçlu hem mağdursunuz(yine), tebrikler

• quote:

quote:

Fenerbahçenin pilot takımı şike yardımcısı Sivasspor :D

• İlk defa bu kadar ilgisizim sezonun ilk maçı olmasına rağmen.

Emeği geçen Cüneyt Hamza Dursun triosuna teşekkürlerimi iletiyorum.
  • Berabere kalacakmşız gibime geliyor, umarım öyle olmaz
  • Burak yok. West Ham ile alakası var mı 11 de olmamasının?

• 1-1 berabere biter.
  • Gs yine oynamadan kazanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Gs yine oynamadan kazanır.

Şikeyle kazanmaktan iyidir
  • çilekli linki olan varmı acep
  • bukadar saçmalık olmaz .şu aldığmız CAROL'un olcan göbeklisinden ne eksiği varda çocuk kadroya giremiyor kardeşim ya....Allah tependen baksın hamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.