Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akumanın şu haraketini ne kadar denesemde yapamıyorum bir türlü nerede yanlış yapıyorum (Shun Goku Satsu). Şemasında sırasıyla iki light yumruk + sağ stik + light tekme + hard punch diyor, aralarında play işareti gibi birşey var bu işaret ne manada acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Akumanın şu haraketini ne kadar denesemde yapamıyorum bir türlü nerede yanlış yapıyorum (Shun Goku Satsu). Şemasında sırasıyla iki light yumruk + sağ stik + light tekme + hard punch diyor, aralarında play işareti gibi birşey var bu işaret ne manada acaba.

seri yapman lazım bayağı ileri stickteen sonrası keza.
  • quote:

Akumanın şu haraketini ne kadar denesemde yapamıyorum bir türlü nerede yanlış yapıyorum (Shun Goku Satsu). Şemasında sırasıyla iki light yumruk + sağ stik + light tekme + hard punch diyor, aralarında play işareti gibi birşey var bu işaret ne manada acaba.

Ardı ardına basacaksın hızlı bir şekilde sırayla.
  • quote:

Play tuşu

Options tuşuna basarsan ikinci sıradaki seçenekte

Karakter önce kendi kendine hareketi nasıl olacağını gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filteke -- 7 Şubat 2017; 1:5:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Ardı ardına basacaksın hızlı bir şekilde sırayla.

Ve yapmadan önce v trigger aktif olacak yoksa olmaz o yüzden yapamıyo olabilirsin
  • Merhabalar

Sf ex3 ps3'te oynanır m? Oyunu nerden bulabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Merhabalar

Oynanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Merhabalar

SF ex3 PS2 oyunu, bu oyunu ps3'te oynayabilmek için kırılmış bir ps3 (cfwli ps3) gerekiyor, cfwli ps3'lerde ps2 oyunlarının iso kopyaları çalıştırılabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sf v aldım 2016 character pass lı ama oyuna girdiğimde karakter menüsünde dlcli karakterleri seçemiyorum neden olabilir ? 2016 lı karakterler hafif silik gösteriyor ama seçemiyorum

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Oyunu aldığınız hesaptan oynuyorsunuz değil mi?
    Etkinleştirip başka hesaptan oynuyorsanız character pass gibi dlcler aktif olmuyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halikarnas1970 kullanıcısına yanıt
    Onu yapmak için öncelikle v-trigger açman gerekiyor ondan sonra hızlı bir şekilde 2 lp yaptıktan sonra biraz daha yavaş bir şekilde ileri diyerek tekrar hızlı bir şekilde lk ve hp yapman gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyunu aldığınız hesaptan oynuyorsunuz değil mi?
    Etkinleştirip başka hesaptan oynuyorsanız character pass gibi dlcler aktif olmuyormuş.

Yok hocam ya indirdiğim hesaptan oynamıyorum.anladım valla bi eve gidince deniyim merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Arkadaşlar sf v aldım 2016 character pass lı ama oyuna girdiğimde karakter menüsünde dlcli karakterleri seçemiyorum neden olabilir ? 2016 lı karakterler hafif silik gösteriyor ama seçemiyorum

Aktif olması için satın aldığın hesaptan oynaman gerekiyor. Şu an Fight Money kasıyorum.
  • Cins cins karakterler gelmeye devam ediyor ;

Kolin

• Sagat, blanka falan gelmeyecekmi acaba street fighter V e?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Çok lazım gibi Ibuki + Karin mix yapıp, yeni skin giydirip atmışlar yeni karakter diye.
    Cidden merak ediyorum; Kolin'i görüp heyecanlanan, "len bu oyun şimdi alınır" diyen olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 10 Şubat 2017; 12:38:22 >
  • daha geçen haftasonu urieni açtım. bilseydim beklerdim :P
  • SF5'İ ONLİNE OYNAMAYACAK OLANLAR ASLA ALMASIN AMA ONLİNE OLARAK MUHTEŞEM,FAKAT TÜRK OYUNCULAR I PEK GÖREMİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Arkadaşlar sf v aldım 2016 character pass lı ama oyuna girdiğimde karakter menüsünde dlcli karakterleri seçemiyorum neden olabilir ? 2016 lı karakterler hafif silik gösteriyor ama seçemiyorum

Aktif olması için satın aldığın hesaptan oynaman gerekiyor. Şu an Fight Money kasıyorum.

En de fight money kasıp 2017 karakterlerini açmayı planlıyorum.Online oyuncu bulamıyorum siz de böyle problem yaşadınız mı bunu nasıl çözerim?

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.