Şimdi Ara

STEPHAN EL SHAARAWY (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultralisan

bi bok anlamadım haberden.

bunlarin ne bk yediği belli değil zsten.

milanda forma bulamiyor mançistirda bulcakmis hele hs da hiç bulamaz bu yabanci siniriyla.

atiyonuz bari destekli atin milanda şans bulamiyosan ligin ortalarinda bi takima gidersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

bi bok anlamadım haberden.

bunlarin ne bk yediği belli değil zsten.

milanda forma bulamiyor mançistirda bulcakmis hele hs da hiç bulamaz bu yabanci siniriyla.

atiyonuz bari destekli atin milanda şans bulamiyosan ligin ortalarinda bi takima gidersin

Bu adam bize gelsin, gerekirse Drogba kesilir.
  • bu adamın gelmesi imkansız City falan da istedi diye biliyorum vermezler.Milan'da ne kaldı ki neyi versinler?
    Ayrıca hadi diyelim alma imkanımız oluştu Stephan'ı düşüneceğinize gidin Pato'yu isteyin abi.Sakatlık dereceleri aynı.Ayrıca Pato'yu alma imkanınız daha büyük Brezilyada oynadığı için.Stephan'ı şimdi almaya kalksan sakatlık fiyatını düşürmez en az 25m.
  • hakikaten takip ediyomuşsun milanı ve el shaarawy i
  • parmağı kırılmış transfermarktta yazıyor
  • El Shaarawy mi adam dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri ayrılacaksa ki hiç sanmıyorum talibi bile olamaz Galatasaray 40m€ gözden çıkaracak klüpler var 4-3-3 ün soluna koy 10 yıl kafan rahat olsun öyle bi adam imrenerek seyrediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Tottenham'dan Townsend'i alalım işte.Sola Bruma sağa Townsend ileride Drogba.Selçuk form tutsa, Melo Sneijder Selçuk arasındaki bağı bir kurabilsek ortalığı dağıtacağız ama işte.

Aynen Tottenham ve Chelsea kanat oyuncusu çöplüğü() resmen. Chelsea'den zor ama Tottenham'dan bir tane çöksek devre arası çok iyi olur.

• Bu tarz haberleri yapanlar ya Türk futbol severleri cahil sanıyor yada bu haberleri yaparak cehaletlerini ortaya koyuyorlar ....
  • yabancı oyuncuyu unutun beyler.

ebue muslera melo sneijder drogba oynasa ancak 1 tane hakkimiz kalir.zaten gökhan yeni döndü sakatlıktan.sol bek zaten yok.

illa yabancı gelecekse bize sol bek gelsin ve mevkisinin en iyi oyuncularında biri olun +bir tanede genç yerli tarık çamdal olabilir alalım.
  • shaarawy; ya manu ya bize mi gelmeyi düşünüyormuş? hangisini seçse acaba.. milan da göndermeye mi çalışıyormuş?

bu okuyucu ile adeta dalga geçen haberler görüldüğü üzere dünyanın her yerinde var.. mancininin listesinde olduğu kısmı doğrudur ancak da istemek ile olmuyor..
  • Bu adamın önünü kapatıcak takımda ağır basıcak biri olduğunda top oynayamıyor. İbra varken doğru düzgün forma şansı bulamıyordu zaten kendisi şikayet ediyordu İbranın sürekli kendisine pas atmasını söylemesinden. İbra gittikten sonra El Sharaawy takımın 1. adamı oldu. Geçen sezon Serie A da en golcü 3. oyuncuydu. Bu sene balotelli geldi adamın önü gene kapandı. Galatasaray'a gelirse Drogbadan dolayı oynayamaz gibime geliyor.
  • gelmez adam sakatlandı milan çöktü
  • Hey maşallah adamlardaki kafaya bak. Sneijder + 10 diyorlar.
  • "Manchester City, M.United ve Galatasaray gibi kluplerde" den sonrasini okumadim

• El sharawy,reus,modric en begendigim futbolcular..bu adam gelirse yikarim ortaligi

• Gelme olasılığı % 005 kolpa haber.
  • Nereye getiriyorsun şuan en değerli 5 genç oyuncudan biri.City 40 milyon verdi alamadı sen kaça alacaksın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Tottenham'dan Townsend'i alalım işte.Sola Bruma sağa Townsend ileride Drogba.Selçuk form tutsa, Melo Sneijder Selçuk arasındaki bağı bir kurabilsek ortalığı dağıtacağız ama işte.

Pek kesin kkonusmak istemem ama ona yeni Bale olacak falan diyorlar. Ucuza birakmazlar. Milli takimda da oynuyor galiba

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Townsend gelmez hocam zaten.Lamela'da gelmez.Lamela'yı zamanında elimize geldiğinde alacaktık.Kaçtı o trende.
  • Abi o zaman biz de Bruma gibi birkac yas kucuklere baksak olmuyor mu? Bruma nasil geldi?

Ornegin Bakkali, Iturbe falan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.