Şimdi Ara

STEPHAN EL SHAARAWY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Milan'ı tek başın

Mancini'nin Ocak ayında genç yıldızı kadrosund

21 yaşındaki yıldız, Juventus'tan Matri'nin transfer

İtalyan basınında yer alan haberlerde ayrıca Mancini'nin Galatasaray yönetimine bir transfer listesi sunduğu, bu doğrultuda flaş transferlere imza atılacağı iddia edildi.döneminde transfer edilmesi ve sakatlıklar sebebi ile Milan ile bu sezon sadece 4 maça çıkabildi. İtalya Milli Takımı ile Dünya Kupası kadrosunda yer alabilmek için düzenli forma giymeye ihtiyacı olan El Shaarawy'nin Manchester City, M.United ve Galatasaray gibi kulüplerden birinde oynamaya sıcak bakabileceği belirtiliyor.a görmek istediği iddia edilirken, El Shaarawy'nin de dilediği kadar şans bulamadığı Milan'dan ayrılmak istediği, İngiltere ve Türkiye'den teklifler geldiği ifade edildi.a sırtlayan 21 yaşındaki yıldızın, Mancini ile anlaşamayarak Manchester City'den ayrılan Balotelli'nin Milano ekibine transfer olması ile performansı düşüse geçmişti.İtalyan basınında yer alan haberlere göre; İtalyan teknik adam Roberto Mancini yönetimindeki Galatasaray'ın Milan'dan ayrılmak istediği konuşulan El Shaarawy'yi transfer edeceği iddia edildi.

Oncelikle haberin icerigi dogru yani Italyan basininda bu haberler cikmisti onlar da Mancini'ye baglamisti.

Stephan ElShraawy benim dunyada en sevdigim oyuncu. 3 senedir taniyorum muhtesem bir adam. 21 yasinda. Gelme ihtimali %0.5. Ama hayali bile beni heyecanlandiriyor:(

Bruma Sneijder El Shaarawy
    Burak

:((((((((((((((((((((((((((((

Eger gelirse (imkansiz). Bu forumdaki GS'lilerden birine forma alicam lan:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi bok anlamadım haberden.
  • balotelli geldikten sonra düşüşe geçti ama bize gelir mi zannetmiyorum
  • "El Shaarawy'nin de dilediği kadar şans bulamadığı Milan'dan ayrılmak istediği"

Bayadır sakat diye biliyorum ama
  • Çok iyi futbolcu ama sakatlık sorunu var. Yani gelebilir.
  • geleceğin en iyi oyuncularından biri olacak diyolardı. sizce gelir mi bize?
  • Gelmez keşke gelse
  • Adam sakat la oynamiyor. Dususe gecti diyen var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duc Volpe

"El Shaarawy'nin de dilediği kadar şans bulamadığı Milan'dan ayrılmak istediği"

Bayadır sakat diye biliyorum ama

aynen oyle adam bayadir sakat , sans bulamiyor vs laflari külliyen yalan , hadi onu gectim bu adamin bonservisi minimum 20-25 milyon euro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Çok iyi futbolcu ama sakatlık sorunu var. Yani gelebilir.

adam 4 yilda sadece 3 defa sakatlandi ve 2 tanesi ( biri 10 gun digeri 2 hafta ) hafif sakatlik. sadece son sakatlik uzun. bu mu yani sakatlık sorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder+10

• Gelmez
  • sene başında manchester city 35-40 veriyodu satılmadı adam kaldıki düşüşe falanda geçmedi sakat sadece bide balo geldikten sonra skora golden ziyade asist olarak katkı yaptı milanı takip edenler bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

sene başında manchester city 35-40 veriyodu satılmadı adam kaldıki düşüşe falanda geçmedi sakat sadece bide balo geldikten sonra skora golden ziyade asist olarak katkı yaptı milanı takip edenler bilir

Aynen hocam milan 2.takimimdir baya takip ederim ama milan satar emin olabilirsin. El sharaawy gelirim derse sneijderin ustune 10 falan imkansiz degil. Cook zor ama imkansiz degil. Adam kanat ama santrofor oynatiliyor takkimde santrfor olarak balo birsa matri var

• Gelirse büyük iş olur.Zor ama böyle yetenekli oyuncular ligimize gelir ve kalite artar umarım

• Haber arap çorbası olmuş.Okumak zor oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Çok iyi futbolcu ama sakatlık sorunu var. Yani gelebilir.

adam 4 yilda sadece 3 defa sakatlandi ve 2 tanesi ( biri 10 gun digeri 2 hafta ) hafif sakatlik. sadece son sakatlik uzun. bu mu yani sakatlık sorunu

Çok fazla takip etmiyorum ama ne zaman Milan maçlarına denk gelsem sakattı bu adam, etraftan da öyle yorumlar duyduğum için öyle biliyordum. Tabi siz daha yakından takip ediyor olabilirsiniz o zaman dediğiniz doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Haber arap çorbası olmuş.Okumak zor oldu.

Farkettim, benim hatam. Yanlis kopyalamisim heyecanla ozur dilerim:)

Sozun ozu: Mancini ocakta ElShaarawy'i Galatasaray'a istiyor.

• Transfer gününün son günlerinde m.city 30 milyon euro verdi kendisi gitmek istemedi şu anda sakat oynamıyor ara transferde illasatacaklarsa 25 e m.city satarlar zaten milan 15 milyona aldı

• Tottenham'dan Townsend'i alalım işte.Sola Bruma sağa Townsend ileride Drogba.Selçuk form tutsa, Melo Sneijder Selçuk arasındaki bağı bir kurabilsek ortalığı dağıtacağız ama işte.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.