Şimdi Ara

STEPHAN EL SHAARAWY (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Je$$e

quote:

Orijinalden alıntı: iuvenis

Milanin forvetleri: Balotelli, Matri, Birsa, Pazzini, Robinho, Niang ve El Shaarawy. Ben El Sharaawy gibi genc ve gelismekte olan bir oyuncu olsam.. Sene sonunda dunya kupasi olsa ve kadroda yer almak istesem.... Milan'da onumde bu kadar forvet olsa.... Takimdan gitmeyi dusunsem.... Gelisimim icin kesinlikle Galatasaray'i secerdim.

Ek Shaarwy forvet özellikleri de olan kanat demek daha doğru olur evet forvet de çok iyi performans gösterebilir belli taktiksel düzenlerde ama kanatta harikalar yaratır yani sadece bi forvet olarak düşünmek yanlış olur bence o listedeki oyuncularından hepsinden iyi performans gösteriyor gelişim konusunda maalesef Türkiye'deki klüpler iyi değil ve El Shaarawy'in gelişime pek ihtiyacı yok gelişimi bu saatten sonra oyununa yeni şeyler eklemesi ile olur iyi bi hocayla yani benim görüşüm el shaarwy'nin Galatasaray'a gelmesi ancak acayip astronomik bi bonservis bedeli ile olur bu da pek mümkün görünmüyor

Kendisi avrupada en cok takip ettigim oyuncudur yazdiklarinin altina imzami atarim zaten benimki ironi gibi birseydi maalesef :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O adam buraya gelmeeezz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.