Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31
Cevap
1
Favori
8.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    561 Mesaj
    büyük abdest gibi
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mouse pad

Mouse

Kulaklık konusunda çok iyi olup klavyede bu kadar kötü olmalarını anlamıyorum...

Apex 800 kurbanıyım. Neyseki garanti konusunda klavye den iyiler.

Yedek tuş takımı gonderdiler (kargoyu bana ödetip)

|
    |

Merc Stealth i revize edip satmak varken(pek revize de gerekmez hani) hala daktilo ile uğraşıyorlar.

Ideazone u satın almaları kötü olmuş, bizi efsane tasarımlardan mahrum ettiler.

|
    |
    Gigabyte 990FXA-UD3 | Asus 560 Ti DirectCU II | AMD Phenom 955 BE | Thermalright Ultra 120 Rev. C Soğutucu | Gskill Ripjaws 1600 MHz 2x4gb CL 9 DDR 3 | HEC Cougar 700Watt PSU | Dark Knight Kasa | AOC V22+ Monitör
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Bu tip klavyelerin marka fark etmez, kablosuzları var mıdır? Aramam yanlış olmuş olabilir bilen/duyan varsa mesajlarsa sevinirim arkadaşlar..
    |
    |
    |
    |

Down
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Intel core i5 8400**Cooler Master Hyper T4**Gigabyte Gaming G1 GTX 1070**Gigabyte Aorus Gaming 3**16 GB Corsair Vengeance Ddr4 2666mhz**Corsair Spec01 Carbide Series w/vs550 80 **Samsung 850 EVO 120Gb**Seagate Barracuda 1TB**Asus VC239H**Steelseries Rival 310**Logitech g413 Carbon**Steelseries arctis3 2019 Edition**
  • Emekli Yönetici
    7441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Steel Series Rival 600 aldım ve üstüne Steel Series QCK PRİSM 'de aldım ama tek eksik klavye kaldı ve istediğim klavye tipi yazılımla uğraştığım için laptop gibi ve sessiz olmasını istiyorum o yüzden böyle çiklet tarzı dedikleri klavyeler alamam yalnız ışık efekti rgb olayı çok hoşuma gidiyor bu yüzden laptop gibi yassı ama aynı zamanda hem sessiz hem rgb 'li klavye yapan firmaları hala göremiyoruz üstüne Steel Series 'tende göremedim yanlış bilmiyorsam bu tarz çalışmalarınız olursa haberim olsun klavye eksiğimi de tamamlamış olurum.

Geceleyin o ışık ambiyansı anlatılamaz. :)

Klavye güzel olmuş ama bunun laptop versiyonları gibi olanı yapılırsa çok seviniriz.
    Steelseries Rival 600'ü ben de alacaktım fakat biraz araştırdım herkes bir süre sonra soyulduğundan / kauçuğun eridiğinden şikayet etmiş. Hem o kadar para vereceğim bir de ürün elimde soyulup gidecek? Bu sebepten dolayı almadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX590 SE Nitro+ | RAM: 2x 8GB GSKILL Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO

SSD: Samsung 250GB 860 EVO | HDD: Seagate 2TB 7200RPM | KASA: Cooler Master MasterBox MB520 500W 80 Plus

Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)

• Binbaşı
    1709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Steel Series Rival 600 aldım ve üstüne Steel Series QCK PRİSM 'de aldım ama tek eksik klavye kaldı ve istediğim klavye tipi yazılımla uğraştığım için laptop gibi ve sessiz olmasını istiyorum o yüzden böyle çiklet tarzı dedikleri klavyeler alamam yalnız ışık efekti rgb olayı çok hoşuma gidiyor bu yüzden laptop gibi yassı ama aynı zamanda hem sessiz hem rgb 'li klavye yapan firmaları hala göremiyoruz üstüne Steel Series 'tende göremedim yanlış bilmiyorsam bu tarz çalışmalarınız olursa haberim olsun klavye eksiğimi de tamamlamış olurum.

Geceleyin o ışık ambiyansı anlatılamaz. :)

Klavye güzel olmuş ama bunun laptop versiyonları gibi olanı yapılırsa çok seviniriz.
    Vay be ATM'den aldığın paraları burada yiyorsun demek.
    |
    |

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018

• Yarbay
    3927 Mesaj
    a4tech kb-8 klavyenin klonunu yapın 500 lira vereyim. Mekanik felan olmasına gerek yok. O bileklik, tuş yüksekliği, klavye eğimi, klavye genişliği... Bir bulsam ömür boyu yetecek kadar stoklayacam.

Programlama ve uzun süre yazımda en iyi klavyeydi.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    alifener3344

Güzele benziyor.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.