Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31
Cevap
1
Favori
8.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Mesaj
    Yeni Apex Çizgisi
    MEKANİK KLAVYELERDE Kİ BİR ÜST BASAMAK.

Apex Pro mekanik klavyelerin ilk bulunuşundan itibaren geçen 35 sene içerisinde ki en büyük basamaktır. Her tuş ister oyun olsun, ister iş ya da başka bir şey için tercih ettiğiniz hassasiyet seviyesine göre ayarlanabilir.

APEX 7 İncele
    APEX PRO İncele

OLED Akıllı Ekran
    Entegre edilmiş komuta merkezi ayarları düzenlemek, profilleri değiştirmek ve yeni güncellemeleri anında görmek için işe yarar bilgileri gösterir. Uğraştığınız şeyden tab ile çıkmak yerine bırakın klavyeniz size önemli detayları göstersin.

ÖZEL MAKROLARI KAYDET. 5 AYRI PROFİL PRSIM EFEKTLERİ KONTROL ET.

Dayanıklı Mekanik Oyuncu Tuşları
    Aşırı hızlı ya da istediğiniz tuş tipi seçeneği ile 50 milyon tıklama garantisi verir.

Uçak Sınıfı Aliminyum Alaşım
    Seri 5000 metal yapısı ömür boyu kırılmaz dayanıklılık ve sağlamlık için üretildi ki bu da diğer yüksek seviye ekipmanlar arasında onu en gözde hale getiriyor.

Özel Magnetik Bilek Desteği
    Kolay takılması ve dayanıklı olması için basit bir magnetik çözüm ile birlikte mükemmel bir klavye aksesuarı. Tam avuç içi desteği, sürekli yumuşak dokunuş hissiyatı ile istediğiniz kadar oyun oynayabilir ya da yazı yazabilirsiniz.

Özel Multimedya kontrolleri.
    Tıklanabilir metal tekerlekli tuş ve medya tuşu sesi ayarlayabilmenizi ve ayarlar yapmanıza olanak sağlar : Parlaklık değiştirme, geri sarma, geçme, durdurma ve daha fazlası hepsi bir tuş dokunuşunda.

Her Tuş için Dinamik RGB Aydınlatma.
    Milyonlarca renk seçeneği ve tepkili yazı efektleri ile nihai setinizin tasarımcısı haline gelin. Gelmiş geçmiş en harika set için öbür SteelSeries ürünleriniz ile senkronize edin.

Apex 7'nin Apex Pro'dan Farkları Neler?
    Apex 7'nin anahtar tipi hariç diğer tüm özellikleri Apex Pro ile aynıdır. Apex Pro patentli ayarlanabilir OmniPoint mekanik anahtarlara sahipken Apex 7 tercihinize göre kırmızı mavi ya da kahverengi mekanik oyuncu anahtarlarına sahiptir.

APEX 7 İncele
    APEX PRO İncele

|
    |

• herşey iyi güzelde ne zaman ki tuşlardaki ledlerde harfler arası ışık sızması ( bleeding ) ortadan kalkar o zaman düşünülebilir, logitech bence bu yönden rakiplerine göre daha başarılı

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    öğh
    |
    |

Samsung Galaxy Alpha-32GB-Beyaz

Sony Playstation 3 F-Model 500GB CFW 4.82

Scaramouche, Scaramouche, will you do the Fandango?
  • Çavuş
    84 Mesaj
    herşey iyi güzelde ne zaman ki tuşlardaki ledlerde harfler arası ışık sızması ( bleeding ) ortadan kalkar o zaman düşünülebilir, logitech bence bu yönden rakiplerine göre daha başarılı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Steel Series Rival 600 aldım ve üstüne Steel Series QCK PRİSM 'de aldım ama tek eksik klavye kaldı ve istediğim klavye tipi yazılımla uğraştığım için laptop gibi ve sessiz olmasını istiyorum o yüzden böyle çiklet tarzı dedikleri klavyeler alamam yalnız ışık efekti rgb olayı çok hoşuma gidiyor bu yüzden laptop gibi yassı ama aynı zamanda hem sessiz hem rgb 'li klavye yapan firmaları hala göremiyoruz üstüne Steel Series 'tende göremedim yanlış bilmiyorsam bu tarz çalışmalarınız olursa haberim olsun klavye eksiğimi de tamamlamış olurum.

Geceleyin o ışık ambiyansı anlatılamaz. :)

Klavye güzel olmuş ama bunun laptop versiyonları gibi olanı yapılırsa çok seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 25 Ağustos 2019; 2:18:20 >

9900K @5,2Ghz / Asus Rog Maximus Xi Formula / 32Gb Corsair Dominator 3200Mhz / Asus Rog Strix 1080Ti OC Edition / Samsung 970Pro 512Gb / Samsung 950Pro 512Gb / Samsung 850Pro 256Gb / WD Caviar Black 1TB / Evga SuperNova 1000W P2 / 12 * Corsair LL Fan / 2 * Corsair Commander Pro / Thermaltake View 71 TG / Asus ROG SWIFT PG258Q 1Ms 240Hz G-Sync/ASUS 24" VG248QE 1Ms 144Hz / EKWB Full Costum System
  • Onbaşı
    22 Mesaj

o tarz birşey istiyorsan Cougar'a bakabilirsin hocam. Cougarın VANTAR modeli tam söylediğin özelliklerde bir ürün.
    |
    |
    x2yk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus Z270 Maximus IX Hero

Intel Core i5 7600

MSI 100ME GTX 970 4 GB

Gskill 16GB (2x8GB) Trident Z RGB DDR4 3000MHz CL16 1.35V

Samsung 850 EVO 250 GB

Western Digital EZEX Blue 1 TB

Cooler Master G750M +80 Bronz

Xigmatek Dark Knight
    Aerocool P7-F12 RGB
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    m400 almıştım tuşlar çalışmadı ctrl kırıldı solalttaki. garanti diyince fatura falan dediler yok diyince olmaz dediler ulen çakma marka steelseries mi var sizin ürününüz işte .

bi daha aman beyler steelseries bye
    MSI GTX 1080 Ti, Intel i7 8700, Samsung 970 Evo NVM.e SSD,Z370-A Pro, Kingston Hyperx Predator 16GB (2x8GB) 3000MHZ, Aerocool KCAS 650W 80 Gold, Mouse: Razer Deathadder Chroma, Ekran: MSI MAG27CQ Laptop: MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 4700 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3
  • Yarbay
    4653 Mesaj
    Cooler master tokatlar mekanik klavye konusunda ssyi

|
    |

Pahalı derken sadece dolar kuru yüzünden bize pahalı değil. Alım gücü yüksek ülkelerdeki alıcılar için de pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Rtx 2080(ti?) Bekleniyor || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj

Merhabalar,
    Teknik servis ve garanti işleyişi olarak fatura ve ürünün kutulu bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    Tar Goroth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,
    Mekanik klavyelerde tuşlar daha hassas olur ve tuşları çıkarıp takmak daha kolaydır. Aldığınız ürün mekanik bir model ise, sorunu bundan dolayı yaşamış olabilirsiniz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    nothingtodeclare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,
    Ürün red switch özelliğinde olduğu için normalinden daha sessizdir. :)
    |
    |

Merhabalar ,

Demek istediğim o değildi klavyelerle ilgili durumu zaten biliyorum ama basarken atma yada tam basmama gibi durumları olmaktaydı değişimden geldi yine aynıydı direkt iade ettim . Biraz kalite düşük geldi bana

|
    |
    Steelseries_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9900K @5,2Ghz / Asus Rog Maximus Xi Formula / 32Gb Corsair Dominator 3200Mhz / Asus Rog Strix 1080Ti OC Edition / Samsung 970Pro 512Gb / Samsung 950Pro 512Gb / Samsung 850Pro 256Gb / WD Caviar Black 1TB / Evga SuperNova 1000W P2 / 12 * Corsair LL Fan / 2 * Corsair Commander Pro / Thermaltake View 71 TG / Asus ROG SWIFT PG258Q 1Ms 240Hz G-Sync/ASUS 24" VG248QE 1Ms 144Hz / EKWB Full Costum System
  • Yarbay
    2293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gamble93

o tarz birşey istiyorsan Cougar'a bakabilirsin hocam. Cougarın VANTAR modeli tam söylediğin özelliklerde bir ürün.

Alıntıları Göster
    Dostum sağ olasın, işte bu tarz klavyelerin markalarını ve hangi firmaların ürünü olduğunu bilmiyordum ve sayende bir firma öğrendim ama tr 'de satılmıyor şuan bir ara n11 ile getirmişler ve 350 tl civarı çokta yüksek değilmiş ama kalmamış neyse yine getiren olur bu şekilde başka bildiğin firmalar var ise paylaşırsan incelerim, tamda laptop havasında bir klavyeye benziyor bu, biraz marka olarak çok üst seviye değil gibi geldi ama fena durmuyor parasına göre, olmadı yurtdışından getiririz artık bizde duruma göre.

• Yarbay
    2293 Mesaj

Teşekkür ederim bilgilendirme için.
    |
    |
    Steelseries_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nümaratik tuşları olmayan. (TenKeyless)
    Switch teknolojisi optik ve sessiz.
    Rgb ışıklandırmalı,
    Bir klavye yaparsanız bende alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 29 Ağustos 2019; 16:1:52 >
    |
    |

Hocam ürünün şuan satışı Türkiye de mevcut. Ve Comsis Bilgisayar ürünün distribitörlüğünü yapıyor. Ürün kalite bakımından bayağı iyi denilebilir test edip kullandığım için rahat konuşuyorum. Marka Turkiye de olmayan bir marka daha doğrusu daha önce getirilmemiş bir marka. İnternet üzerinden araştırıp görüşme sağlayabilirsen Comsis Bilgisayar'dan temin edebilirsin. Tüm cougar modelleri mevcut.
    |
    |

Asus Z270 Maximus IX Hero

Intel Core i5 7600

MSI 100ME GTX 970 4 GB

Gskill 16GB (2x8GB) Trident Z RGB DDR4 3000MHz CL16 1.35V

Samsung 850 EVO 250 GB

Western Digital EZEX Blue 1 TB

Cooler Master G750M +80 Bronz

Xigmatek Dark Knight
    Aerocool P7-F12 RGB
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.