Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
77
Cevap
1
Favori
14.494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Mesajın için teşekkürler fakat resim demişsin göremedim.

Alıntıları Göster
    Dostum akşam bana da oldu o mesajı onayladım ve baktım resim orada duruyor ve 2,5 mb gibi boyutla attım başta 4,5 mb idi kabul etmedi site sonra jpg e çevirip kabul etti neyse sonra siteyi sayfayı yeniledim kaç kez yeniledi isem gelmedi resim tuhaf oldu benimde dikkatimi çekti hatta sana pm atacaktım bekleyeyim biraz dedim ve sen yazmışsın göremedim diye. Ve şimdi mobilden giriyorum resim karşımda duruyor sende bir mobilden girsene baksana birkez daha eğer görünmüyorsa sana pm ile atarım. Ben şuan görüyorum akşam görülmüyordu ilk mesaj yayınlandığında gördüm ve yenileyince bir daha göremedim. Resimdeki iz bir aylık kullanımda oluşan parmak izi kauçuk erimesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emekli Yönetici
    7516 Mesaj

Yok görünmüyor hocam. İstersen https://hizliresim.com/ 'e yükle. Konuya atmayayım dersen müsait zamanında PM de atabilirsin. Çok da önemli değil aslında seni uğraştırmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 20 Eylül 2019; 17:39:48 >
    |
    |
    x2yk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam | DH Steam Grubu | PSN

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX590 SE Nitro+ | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO

SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: CM MasterBox MB520 + 500W 80 Plus PSU

Monitör: Samsung CFG73 | Fare: A4Tech Bloody V5 | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition

Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z200 1+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB

• Yarbay
    3272 Mesaj

"romer-g switch" bak, "chery switch" lerden daha sessiz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Steelseries_Türkiye

Merhabalar,
    Rival 600 yan ped problemi maalesef ki kullanıcı hatasıdır. SteelSeries Türkiye ekibi olarak bu problemi yaşayan kullanıcılarımıza yan pedleri kargo ile göndermekteyiz.

Alıntıları Göster
    Kullanıcı hatası mı ? 5 aylık mouse toplasan 100 saat elime almamışımdır, her ürünüme ciddi derecede hassas davranır ve temiz kullanırım, benimkiler niye kalktı kenarlardan? Parayla mı gönderiyorsunuz yeni pedleri? alt skatezleri de rezalet, böyle güzel iç donanımlı fareye böyle dandik bir endüstriyel tasarım...

• Firma Yetkilisi
    20 Mesaj

Merhabalar,

Yan pedleri ücretsiz olarak göndermekteyiz. turkiye@steelseries.com adresine konu ile ilgili detaylı bir mail atarsanız tarafınıza yan pedleri göndermek isteriz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    zinedine_zidane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Önermiyorum . Apex serisinin ilk klavyesini almıştım gameekstradan klavyenin bazı tuşları basmamaya başladı zar zor değiştirttim sıfır geldi ve ondanda 2 ay sonra aynı şey oldu . Kesinlikle almayın
    |
    |

o boşluklar var ya işte ışıkla çerçeve yapsın diye var... hata değil o...
    |
    |
    Lustiel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pou,ʇ qnʎ ıuʇǝן˙˙˙

INTEL=Güvenlik açıkları...
  • Yarbay
    2260 Mesaj

Bilgim olmayan şeyler idi bende bu terimleri görüyorum ama kim kimden daha iyi ne işe yarıyor amacı ne neye hizmet ediyor diye bilmiyordum, belki sitesi ya da anlatan bir yer vardır olabilir ama oyun işlerini bıraktım, eskiden CS 1,5 'çilerdendim ama geçti bende şimdilik, işte benim işim klavye de hızlı bir şekilde kod yazmak olduğu için laptop klavyesi gibi sessiz ve ışıklı rgb bir klavye sistemi arıyordum. Konuda bir arkadaş cougar vantar dedi ve siz de böyle demişsiniz bir araştırayım ben hala arıyorum o istediğim tür klavyeyi. Teşekkürler. :)
    |
    |
    acbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

herşey iyi güzelde ne zaman ki tuşlardaki ledlerde harfler arası ışık sızması ( bleeding ) ortadan kalkar o zaman düşünülebilir, logitech bence bu yönden rakiplerine göre daha başarılı
    hocam ben de onun hastasiyim olsun isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    @Steelseries_Türkiye Satış sitesi açmışsınız TR uzantılı ama Türkiye'ye gönderemiyoruz diyorsunuz ??
    Apex Pro olan modeli yani omni swich dediğiniz modeli resmi olarak duyuru ve tanıtımını yaptığınız günden beri bekliyorum. Hatta tanıtım yapılsın diye bile baya bekledim sitede bir sayaç vardı 😂 her neyse bu ürün tr ye Türkçe destekli şekilde gelecek mi acaba gelecekse nereden takip edebilirim. Rival 710u aldım klavyeyi bekliyorum qck prism xl ile birlikte alacağım.

Yanlız bir süre daha gelemzse razera geçmem gerekecek zira apex 350modelindeki klavyemi arkadaşa hediye ettim, basit bir klavyeyele apex protu aylardır bekliyorum

|
    |
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : iPhone SE 64GB Space Gray
  • Er
    3 Mesaj
    Ah şu fiyatlaarrrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Chery blue ile kod yazmak imkansız en azından onu söyleyebilirim. Romer-g daha sessiz bana göre. g810 kullanıyorum. oyun,yazılım, günlük kullanım vs.
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Apex Pro standart Enter tuşlu olarak geldi.İnternette gördüğünüz görsellerde olduğu gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Spaceman. -- 5 Ekim 2019; 4:17:24 >
    |
    |
    ***@rmour*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    |
    |
Reklamlar
instagram takipçi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.