Şimdi Ara

SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
15.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Mesajın için teşekkürler fakat resim demişsin göremedim.
    Dostum akşam bana da oldu o mesajı onayladım ve baktım resim orada duruyor ve 2,5 mb gibi boyutla attım başta 4,5 mb idi kabul etmedi site sonra jpg e çevirip kabul etti neyse sonra siteyi sayfayı yeniledim kaç kez yeniledi isem gelmedi resim tuhaf oldu benimde dikkatimi çekti hatta sana pm atacaktım bekleyeyim biraz dedim ve sen yazmışsın göremedim diye. Ve şimdi mobilden giriyorum resim karşımda duruyor sende bir mobilden girsene baksana birkez daha eğer görünmüyorsa sana pm ile atarım. Ben şuan görüyorum akşam görülmüyordu ilk mesaj yayınlandığında gördüm ve yenileyince bir daha göremedim. Resimdeki iz bir aylık kullanımda oluşan parmak izi kauçuk erimesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Yok görünmüyor hocam. İstersen https://hizliresim.com/ 'e yükle. Konuya atmayayım dersen müsait zamanında PM de atabilirsin. Çok da önemli değil aslında seni uğraştırmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 20 Eylül 2019; 17:39:48 >
    "romer-g switch" bak, "chery switch" lerden daha sessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steelseries_Türkiye

Merhabalar,
    Rival 600 yan ped problemi maalesef ki kullanıcı hatasıdır. SteelSeries Türkiye ekibi olarak bu problemi yaşayan kullanıcılarımıza yan pedleri kargo ile göndermekteyiz.

Alıntıları Göster
    Kullanıcı hatası mı ? 5 aylık mouse toplasan 100 saat elime almamışımdır, her ürünüme ciddi derecede hassas davranır ve temiz kullanırım, benimkiler niye kalktı kenarlardan? Parayla mı gönderiyorsunuz yeni pedleri? alt skatezleri de rezalet, böyle güzel iç donanımlı fareye böyle dandik bir endüstriyel tasarım...

• zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Yan pedleri ücretsiz olarak göndermekteyiz. turkiye@steelseries.com adresine konu ile ilgili detaylı bir mail atarsanız tarafınıza yan pedleri göndermek isteriz.

İyi günler dileriz.
  • Önermiyorum . Apex serisinin ilk klavyesini almıştım gameekstradan klavyenin bazı tuşları basmamaya başladı zar zor değiştirttim sıfır geldi ve ondanda 2 ay sonra aynı şey oldu . Kesinlikle almayın
  • Lustiel L kullanıcısına yanıt
    o boşluklar var ya işte ışıkla çerçeve yapsın diye var... hata değil o...
  • acbold kullanıcısına yanıt
    Bilgim olmayan şeyler idi bende bu terimleri görüyorum ama kim kimden daha iyi ne işe yarıyor amacı ne neye hizmet ediyor diye bilmiyordum, belki sitesi ya da anlatan bir yer vardır olabilir ama oyun işlerini bıraktım, eskiden CS 1,5 'çilerdendim ama geçti bende şimdilik, işte benim işim klavye de hızlı bir şekilde kod yazmak olduğu için laptop klavyesi gibi sessiz ve ışıklı rgb bir klavye sistemi arıyordum. Konuda bir arkadaş cougar vantar dedi ve siz de böyle demişsiniz bir araştırayım ben hala arıyorum o istediğim tür klavyeyi. Teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lustiel

herşey iyi güzelde ne zaman ki tuşlardaki ledlerde harfler arası ışık sızması ( bleeding ) ortadan kalkar o zaman düşünülebilir, logitech bence bu yönden rakiplerine göre daha başarılı
    hocam ben de onun hastasiyim olsun isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi fiyatına bakam dedimde 1250 lirayı görünce hemen kapadım

• @Steelseries_Türkiye Satış sitesi açmışsınız TR uzantılı ama Türkiye'ye gönderemiyoruz diyorsunuz ??
  • Apex Pro olan modeli yani omni swich dediğiniz modeli resmi olarak duyuru ve tanıtımını yaptığınız günden beri bekliyorum. Hatta tanıtım yapılsın diye bile baya bekledim sitede bir sayaç vardı 😂 her neyse bu ürün tr ye Türkçe destekli şekilde gelecek mi acaba gelecekse nereden takip edebilirim. Rival 710u aldım klavyeyi bekliyorum qck prism xl ile birlikte alacağım.

Yanlız bir süre daha gelemzse razera geçmem gerekecek zira apex 350modelindeki klavyemi arkadaşa hediye ettim, basit bir klavyeyele apex protu aylardır bekliyorum

• Ah şu fiyatlaarrrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Chery blue ile kod yazmak imkansız en azından onu söyleyebilirim. Romer-g daha sessiz bana göre. g810 kullanıyorum. oyun,yazılım, günlük kullanım vs.
  • Yav istanbulda şu steelseries mouseları nasıl deneyebilirim

• ***@rmour*** kullanıcısına yanıt
    Apex Pro standart Enter tuşlu olarak geldi.İnternette gördüğünüz görsellerde olduğu gibi değil.

SteelSeries'ten Yeni Klavyeler; Apex Ailesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpacemanVEVO -- 5 Ekim 2019; 4:17:24 >
  • SS aşırı pahalı ve aşırı dandik ürünleri var reklam ile piyasa yapmış bir marka kaliteden ziyade daha ucuza daha iyi markalar var piyasa da
  • Bilgilendirme için teşekkürler

• Hepsi birbirinden güzel ama artık bize çok uzak ürünler
  • Türkçe karakter yok. O paraya olamsı lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.