Şimdi Ara

steelseries mouse garanti sorunu(nereye vereceğiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
15.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar 2-3 aylık bir mouse'um var sol tuşa basılı tuttuğumda bazen bırakıyor o basılı tutma işlemini, bunun için garantiye göndermeyi düşünüyorum var mı bir tavsiyesi olan?

• aldigin yere ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rixeos R kullanıcısına yanıt
    hepsiburadadan aldım onlara mı gönderiyoruz? sanmıyorum...
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Satıcıya Mesaj Atıyorsun Sana Kod Veriyor O Kodu Kargocuya Söylüyorsun Halloluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişim talebinde bulunacaksın

• ya gençler,

satıcı hepsiburada açıp kullandık 2 ay, nasıl değişim olacak? garantisiyle git firmaya yaptır der bunlar hepsiburada bozuk malların tamiriyle mi uğraşıyor :?
    Evet !

Eğer satıcın hepsiburada ise, HepsiBurada ilgilenmek veya yönlendirmek zorunda.
    Şöyle birşey var, eğer mouse'un ithalatçısı kim ise onunlada direk iletişime geçebilirsin.
    Tamir ve değişim işlemlerini genelde ya ithalatçı firma üstlenir ya da taşeron'a verir.

Steelseries'in ithalatçısı sanırım İndeks Bilgisayar
    Adresi:Ayazağa Mh. Ayazağa Candere Cd. No:13/1 Şişli İstanbul Tel:0212 331 21 21
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomen

Evet !

Eğer satıcın hepsiburada ise, HepsiBurada ilgilenmek veya yönlendirmek zorunda.
    Şöyle birşey var, eğer mouse'un ithalatçısı kim ise onunlada direk iletişime geçebilirsin.
    Tamir ve değişim işlemlerini genelde ya ithalatçı firma üstlenir ya da taşeron'a verir.

Steelseries'in ithalatçısı sanırım İndeks Bilgisayar
    Adresi:Ayazağa Mh. Ayazağa Candere Cd. No:13/1 Şişli İstanbul Tel:0212 331 21 21

Hayır arkadaşım daha cuma günü kinzu v3 faremi gönderdim ben. Adres Gebze Kocaeli olacak. İthalatçı değil garanti firması indeks bilgisayar. Garanti kağıdının arkasında yazan adres onların. Hb ile alakan olmadan direk gönderebilirsin.

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Tamir edildi mi hocam yoksa değişim mi verdiler?

• Kutunun içinde garanti koşulları ve garanti firma bilgileri yazıyor. Arayacaksın böyleyken böyle diyeceksin. Hangi adresinize göndereyim diye soracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notguest

Tamir edildi mi hocam yoksa değişim mi verdiler?
    O olay şöyle sonuçlandı. Ürünü bimeksten almıştım, garanti firması olan İndeks bilgisayar tamir olmayacağını, ürünün muadilini bimeks in karşılayacağını belirten bir not bıraktılar. Bimeks de o sıralar iflas vermişti, hiçbir şey yapamadım. Hakem heyetinden lehime sonuç aldım ama 100 tl için icra başvurusunda bulunmadım. Kaldı öyle.

Daha geçenlerde Rival 300 farem bozuldu. İndeks bilgisayara gönderdim, 1 hafta içinde Rival 310 ile değiştirip göndermişler. Teşekkürler buradan İndeks bilgisayara
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    İnş benim de rival 100 e 110 ile değişim verip yollarlar. Ben teknosada almiştım. Muşteri hizmetleri tam bi kaşık suda boğmalık. Daha verirken bile asık suratlı sanki zorla bir şey alıyoruz. Bana diyo ki maouse nin yaninda pad de varmis hediye onu da verseydinoz keşke yoksa işlem görmeden geri dönebilir. Yani ne olacak. Bu mouse pad eskidi ve attım belki. Garantiui mouse pad a veriyolar sanki. Inş tamir ederler veya degısim verirler. Teknosa degisim icin bana çek verirse sorun olacak. 160tl ye ben şuan g300s bile alamam ki :/ acaba ben de teknosaya vermeden direk elden mi yollasaydim

• quote:

Orijinalden alıntı: notguest

İnş benim de rival 100 e 110 ile değişim verip yollarlar. Ben teknosada almiştım. Muşteri hizmetleri tam bi kaşık suda boğmalık. Daha verirken bile asık suratlı sanki zorla bir şey alıyoruz. Bana diyo ki maouse nin yaninda pad de varmis hediye onu da verseydinoz keşke yoksa işlem görmeden geri dönebilir. Yani ne olacak. Bu mouse pad eskidi ve attım belki. Garantiui mouse pad a veriyolar sanki. Inş tamir ederler veya degısim verirler. Teknosa degisim icin bana çek verirse sorun olacak. 160tl ye ben şuan g300s bile alamam ki :/ acaba ben de teknosaya vermeden direk elden mi yollasaydim
    Teknosa'dan hiçbir şey almam ben şahsen. Siz de daha almazsınız. Direk elden verseydiniz iyi olurdu bence.
    Hocam faturası ile birlikte servise göndermeniz yeterli olacaktır. Şikayetinizi bir kağıda yazıp kargolayın.

Steelseries Distribitör Firma - Despec Bilgisayar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.