Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri 29 Haziran-13 Temmuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam'in en büyük indirim dönemlerinden biri olan yaz indirimleri 13 Temmuz 20:00'a kadar devam edecek. Bu tarihten sonra ciddi bir kur güncellemesi yapılması bekleniyor. Büyük zam öncesi son şans diyebiliriz. Tüm oyun fiyatlarının 2 ila 2,5 katı artması bekleniyor.

Football Manager 2023 - 349,50 TL

God Of War - 197,40 TL

FIFA 2023 - 174,99 TL

Uncharted - 299,40 TL

Euro Truck Simulator 2 - 37,25 TL

Red Dead Redemption 2 - 379,50 TL

Call of Duty: Modern Warfare 2 - 604,45 TL

Grand Theft Auto (GTA) 5: Premium Edition - 174,80 TL

Cyberpunk 2077 - 399,50 TL

Marvel’s Spider-Man Remastered - 334,33 TL

Mount & Blade: Bannerlord - 209,99 TL

Assassin’s Creed Valhalla - 174,75 TL

Battlefield 1 - 69.99 TL

Battlefield 2042 - 149.99 TL

Gözüme çarpan oyunlar ve fiyatları. Konu altında oyunlar, fiyatlar, öneri ve tavsiyeleri paylaşabiliriz. Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 2 Temmuz 2023; 2:10:10 >

• Selamlar, konu için teşekkür ederim. Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux oyunları da bu listede olmalı. Hitman Absolution 7 lira fiyatına göre gayet iyi. Dying Light gibi bir oyunun da 17 lira 70 kuruşluk fiyatı gayet iyi. Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

Bense CS GO'dan düşen kasaları sattım ve cüzdanda 200 lira var şu anda. 50 tl ekleyip 1 yıllık ea play mi alsam yoksa god of war, fifa 23 gibi yenilerden bir oyun mu alsam çok kararsız kaldım. Siz olsaydınız ne yapardınız?

• Bende ea play düşünüyorum . Xbox game pass ile aynı mı ? bi farkı varsa bilen bilgilendirebilir mi

• Yüzde 20 indirim üzerinden min 1000 liralık alışveriş Steam üzerinden yapabilirim.
  • Nays kart %20 indirim veriyor steam üzerinden oyun alıcak arkadaşlar baksın
  • Omergs28 kullanıcısına yanıt
    Xbox Game Pass alırsanız otomatik olarak Ea Play üyeliğiniz oluyor hocam. Her iki platformdan faydalanmış oluyorsunuz.
  • Sekiro: Shadows Die Twice - 144.50₺
    Elden Ring - 489.30₺
    Assetto Corsa - 6.40₺
    Payday 2 - 2.20₺
    Portal - 10.50₺
    Portal 2 - 10.50₺
    Prison Architect - 12.50₺
    Trine - 6.00₺
    Trine 2 - 7.75₺
    Trine 3 - 8.50₺

Trine ve Payday 2 ozellikle birlikte oynayacaginiz arkadasiniz varsa bedava sayilir.
  • arkadaşlar call of duty son oyunlarını en uygun nereden alabilirim steamdaki fiyatlar halen yüksek
  • Mojotr kullanıcısına yanıt
    Yerinizde olsam bir süre beklerdim hocam. Microsoft satın alımı tamamlandığında CoD oyunları Game Pass’e eklenecek. Emin misin bundan derseniz Donanım Haber’de bu konuyla alakalı haber paylaşılmıştı. Fikriniz değişmezse en uygun Nays kart ile alabilirsiniz %20 iade veriyor. (Max. 100 TL)
  • CS de 1000 TL'lik bir envanter var. Satıp oyun almak mantıklı mı ? CS2'de çıkacak sonuçta. Hem kur güncellemesi skinleri de vuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NHCanX

Xbox Game Pass alırsanız otomatik olarak Ea Play üyeliğiniz oluyor hocam. Her iki platformdan faydalanmış oluyorsunuz.

Xbox da oynamadığım için ea play de alabilirim yani dimi oyunları aynı ?

• Call of duty mw2 aldım is bankası kredi kartı dijital platformlarda 150 tl maxipuan veriyor.
  • Nokky N kullanıcısına yanıt

Ben iki tane kasa satıp ets nin tr dlc sini aldım. Zamanında 50 kuruş bile etmeyen kasaları beklettim, şimdi 50-60tl eden var.

Ama ne hikmetse bizim gibi düşünen çok herhalde, bu aralar genel olarak kutu fiyatları düşüyor.

• Nokky N kullanıcısına yanıt

Benimde envanter aşağı yukarı o kadar ediyor. Birkaç tanesini açtım ama boş beleş silahlar geldi. Satmak daha ideal bence. Age of empires 4 alicam sanirim

• emrecan21 E kullanıcısına yanıt

God of war bu fiyata bedava. Kaçırmazdım şahsen.

• Axeque kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim bekleyeceğim

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

Bende kasa değil de direkt Skin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokky -- 2 Temmuz 2023; 19:20:5 >
  • Dostlar var mı öneriniz? Şunu al, bu fiyata kaçmaz dediğiniz oyunlar?

• Tek alınabilir fiyat ve iyi oyun GOW görünüyor, 120-TL Steam bakiyem 1,5 yıldır öyle duruyordu, Nays ile ekleme yapıp onu alayım bari.

• Brotato

Slay the Spire

Bu ikisini önereyim ben de. Pişman etmeyecek oyunlar pişman etmeyecek fiyatlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.