Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , aMoN-r4 , shupusbu , Karpuz* Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    arkadaşın 60.000 exp'ini doldurması için 1.000TL harcaması lazım, 15.000 exp'e 10 tl indirim yani toplasan 1.000TL'de 40TL indirim veriyor gaben oh ne güzel indirim ne güzel event...
    neyse zaten güzel oyun yok bu sene çokta şeyetmeyin...
  • steam indiriminden oyun aldım ne kart verdi ne puan verdi yeni etkinlik nedir anlamadım, SAM muhabbeti de ayrı bir olay indirimler desen sıkıntı keşfetten kart düşse en azından iyi olurdu bu sefer steam beni sarmadı eski indirimleri mumla aratıyor birkaç senedir heyecanı kalmadı
  • 10 lira indirim için uğraşmaya değmez. 10-15 oyun alıp 2 usd ödeyenlerin oyunları iade edilmiştir zaten. olmayacak duaya amin demeye gerek yok macera aramayın yani.
  • Gta 4 neden indirime girmemiş anlamadım.Girmeyen oyunlar sonradan girebilir mi?
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.Birde şeyi sormak istiyorum.Ets2 alıcam ve ilk defa oynucam.Essentials paket alsam yeterli olur mu şuanlık?Önemli dlc'ler nelerdir?
  • dikkatinizi çeken indirimler var mı arkadaşlar araya kaynamasın
  • Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı oyunları koyuyorlar önümüze.
    Birde level saçmalığı. Biz normal yollardan nasıl kasıyoruz ilerleyelim diye.
    Cıvıttı steam. Oyun falan alınmaz artık.
  • Merhabalar arkadaşlar, CS GO skini veya keyi karşılığında steam üzerinden oyun atıyorum, önce oyunu atıyorum, sonradan skin takasını alıyorum.. Kısıtlı bir sürem olduğundan ötürü steam profil adresim budur ekleyin istediğiniz oyunu söyleyin:https://steamcommunity.com/id/emr8k/
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Valla bir tek bu konuşulmuyor konuda heralde, belki bişeyler yazan olmuştur ilgimi çeker diye bakıyorum, yok
  • Monster hunter bence iyi indirim almış (%50 ile 99 tl ) sanırım sadece onu alıcam bu dönemde .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    bence girecek. geçtiğimiz indirimlerde bazı oyunlar birkaç gün sonra indirime giriyordu.
  • Yaz indirimleri iyice yıl içindeki indirimlerin toplanmış haline döndü. Aynı oyunlar aynı oranlarla indirime giriyor. Bu arada bu doom neden %50 indirime girmez bir türlü anlamıyorum.
  • Çok iyi değil indirimler. Beklediğim aa oyunlar %10 %15 görmüş. Bu seneyi belki 1 2 ufak oyunla kapatırım. Kışta görüşürüz.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Pay to win. Yaz indirimleri çöpse bu oyun 2x çöptür. Oyun içinde geçilmeyen reklam var. Karakterler 99 olsa bile şut tutmuyor bir şey içmesi lazımmış. P a y t o ç ö p. Sakın almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PoM07 kullanıcısına yanıt
    Metro Bundle yok nasıl aldın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dünden beri bu şekilde bende. Takımda seçtim. Jeton filan gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Time -- 26 Haziran 2019; 10:20:11 >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    Var hocam
  • Arkadaşlar bu gamesatıştan aldığımız ürünleri steamin geri alma hakkı var mı?Geçen Mesut Çevik bir yayında üstü kapalı bir şekilde steam belli olmaz geri alabilir dedi.Gamesatış sonuçta yüzde20 daha indirimli veriyor ama böyle bir ihtimal varsa hiç bulaşmayalım.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.