Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5188. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 45 Misafir (3 Mobil) - 46 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.744
Cevap
2.720
Favori
21.318.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51865187518851895190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman bittecek bu yesil takimin kazanmasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Skyrim inmiş sonunda

Hayırlı olsun. Benim daha 2.5 saatim var. Umarım çabuk biter benimkiside. Gittikçe heyecanlanıyorum.

Sağol senin de, önceden uzun süre oynadığım bir save im vardı. Acaba orijinalde ondan devam edebilir miyim ?
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Yanilmiyorsam her aksam 8'de bitmiş oluyor. :) Bu arada bende yeşil takımdayım.
  • Kazanan takımda ilk 30 a mı hediye var ? Birde hediye ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Skyrim inmiş sonunda

Bende şimdi kurulumunu tamamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Kazanan takımda ilk 30 a mı hediye var ? Birde hediye ne ?

Kazanan takıma yardım edenler arasındaki rastgele 30 kişi hediye ise steam istek listesine eklediğin 3 oyun bedava
  • Beyler bu coh2 alienware keylerine single player upgrade diye bir olay var. Oyunu steam magazadan tekrar alıyoruz ve single eklenmiş oluyor ucretsiz olarak diyorlar. Deneyen yada bilgisi olan varmı benim gozum kesmedi pek 20$ a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

quote:

Skyrim inmiş sonunda

Hayırlı olsun. Benim daha 2.5 saatim var. Umarım çabuk biter benimkiside. Gittikçe heyecanlanıyorum.

Sağol senin de, önceden uzun süre oynadığım bir save im vardı. Acaba orijinalde ondan devam edebilir miyim ?

Hiçbir fikrim yok o konu hakkında. Ben de önceden baya oynamıştım ama baştan başlamayı düşünüyorum.

• HAZIR FİYAT DÜŞMÜŞKEN 7.05 DEN 1 TANE MOR TOKEN ALDIM. 4. GÜN MOR GÜNÜ OLUR İNŞALLAH
  • Beyler takıma katkı için ne yapmamız lazım
  • Summer Card'ların fiyatları yükselecek 1$ i geçebilir diyenlere selam olsun. tanesi 0,30$ civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogkasa

Beyler bu coh2 alienware keylerine single player upgrade diye bir olay var. Oyunu steam magazadan tekrar alıyoruz ve single eklenmiş oluyor ucretsiz olarak diyorlar. Deneyen yada bilgisi olan varmı benim gozum kesmedi pek 20$ a.

20 dolar olan 24 haziranda çıkacak.

http://store.steampowered.com/agecheck/app/260309/

Size verilen keylerle veya single playerla bunun alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

HAZIR FİYAT DÜŞMÜŞKEN 7.05 DEN 1 TANE MOR TOKEN ALDIM. 4. GÜN MOR GÜNÜ OLUR İNŞALLAH

Bana havale yapıyorsun halloluyor

O değil de geçen sene liste sızmıştı bu sene yok öyle bir sızıntı
  • Beyler suan hangi oyunu almamı önerirsiniz teraria ve skyrım aldım 5 dolar geçmemek şartıyla 1 oyun daha alıcamda kararsız kaldım birde red team falan diyor ya onların hangi oyunu istediklerine nerden bakabiliriz
  • Hitman ı o kadar almaya niyetlenmeme rağmen kaçırdım malesef. Şimdi Metro Last Night i bekliyorum onu alayım bari.
  • Gençler murdered diye bir oyun çıkmış yeni steamde 50 dolar.Key olarak ederi nedir bu oyunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

HAZIR FİYAT DÜŞMÜŞKEN 7.05 DEN 1 TANE MOR TOKEN ALDIM. 4. GÜN MOR GÜNÜ OLUR İNŞALLAH

nereden nasıl alıyoruz?
    edit : alınan eri buldum bunu alırsak ne oluyor onu bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 22 Haziran 2014; 15:47:37 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben yüksekten sattım 50c civarına. Şimdi ortalarına doğru indirimin bunlar dip yapar ve sonra yine yükselmeye başlar. Yükseleceği gün daha geç de olur ayrı konu ama bu böyle olmak zorunda . Her indirim dönemi aynı olay takım falan olması olayı değiştirmez. Yükselmesini önleyecek tek şey ise kartların düşeceği dönem ile badge yapılacak dönemi eşitlemek ki öyle bir durum da yok yanılmıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ETS2 bir türlü inmiyor, güncelleme gerekli diyip duruyor. Neden olabilir ?
  • Bugün mavi 2.liği kovalıyor, ne oldu fakirler yeşil kartla crafta mı başladılar naptılar.. Bu team işi düzmece gibi geliyor bana ya hadi hayırlısı, tahminim mavi takım yarın lider olacak, umuyorum yani
  • 
Sayfa: önceki 51865187518851895190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.