Binbaşı
15 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 2)
Gönderileri
.
-
Merhaba arkadaşlar steamda yaklaşık 100 tl gibi bir bakiyem var.Bu bakiyemle istediğiniz bi oyunu size hediye olarak gönderebilirim.
Karşılığında değerinde csgo skin istiyorum.

Steam:http://steamcommunity.com/id/KillerPrince931/
Merhaba arkadaşlar yeni bir site açılmış verdiğim kodu girerseniz 500 coins kazanıyorsunuz bu 500 coinsi arttırmayı başarırsanız market kısmından silah alabiliyorsunuz.
Market şuan kapalı site yeni açılmış şanslıysanız kazanabilirsiniz.

http://csgoroulettes.com/

Kod:W2DIXC
Annem bir arkadaşında bu köpekleri görmüş ve dağıtacaklarmış yavrularını annem çok beğenmiş eğer istersek bize verecekler ama cinsini sormamış sizce cinsi nedir ?
Büyük beyaz köpek annesiymiş daha süt emiyorlar.

Resimleri bu arkadaşlar ırkı nedir ?
Babamla baba oğul tatile gitmeyi planlıyoruz 22 haziran 26 haziran arası olabilir.

Birkaç gündür araştırma yapıyorum bayağı otel buldum ama içlerinden hangisi daha iyi pek bilemedim.

Otelde istediğim özellikler herşey dahil olmalı denizin yakınında olmalı veya sıfır denizi kum olmalı.

Aquapark olsa iyi olur, bütçe gecelik 100-250 tabi ne kadar düşük olursa iyi olur

Otel 5 yıldız olmalı,belirli bir bölge yok her şehirden olabilir.

Öneride bulunabilecek arkadaş varmı acaba ?
Merhaba arkadaşlar Klan maçları yapmak,5 kişi rekabetçi atmak için takım arkadaşları arıyorum.

Aradığım özellikler:
Benim rütbem Efsanevi kartal aradığım arkadaşların en az Mge(Çift keleş) olması gerek.
Saygılı herhangi bir hatada küfür etmeyecek(arkadan adamı yakalıp vuramamak)
Birlik içersinde maçlar atacağımız arkadaşlar arıyorum tam bilmiyorum ama esea esl dada oynayabiliriz

Ben 17 yaşındayım benden büyükte olur küçükte olur hiç farketmez önemli olan saygılı olması
Mikrofonlu arkadaşlar tercihimdir ama olmasada olur şuanlık.
Önceliğim klan kurmak fakat hali hazırda klanınız oynadığınız arkadaşlarınız varsa bende gelebilirim.

İletişime geçmek için buradan pm atabilir,konuya yazabilir,steamdan ekleyebilirsiniz.

Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198039404948/
Merhaba 10.sinif. BIlisim tek okuyorum hoca herkese 2 soru verdi fakat nasil yapacagimi anlamadim yarina gitmesi gerek yarinda iki sinavim var zamanim yok acaba birisi bunlari yapabilirmi

1.soru
Klavyeden girilen 3 sayidan buyuk olani bulan kodu yaziniz.

2.soru
4 den klavyeden girilen sayiya kadar arada olan sayidan çarpimini bulduran kodu yaziniz.

Simdiden cok tesekkurler :)
Merhaba 10.sinif. BIlisim tek okuyorum hoca herkese 2 soru verdi fakat nasil yapacagimi anlamadim yarina gitmesi gerek yarinda iki sinavim var zamanim yok acaba birisi bunlari yapabilirmi

1.soru
Klavyeden girilen 3 sayidan buyuk olani bulan kodu yaziniz.

2.soru
4 den klavyeden girilen sayiya kadar arada olan sayidan çarpimini bulduran kodu yaziniz.

Simdiden cok tesekkurler :)
Arkadaşlar Gta Online Heist görevleri için beraber oynayacak mikrofonlu arkadaşlar arıyorum.

Görevleri En zor modda Hardda yapacağız hiç ölmeden tamamlamamız lazım ölünce tekrar yapabiliyoruz checkpoint noktasından ama biraz oynayışı öğrenmiş güzel oynayan arkadaşlar eklerlerse daha iyi olur.

Steamınız varsa oradan ekleyin ve mesaj atın,yoksa social clubtan ekleyin ama ekledikten sonra mesaj atınki heist için eklediğinizi bileyim

SteamID:KillerPrince
SocialClub:KillerPrince931
Hakkında
Hakkımda:
7db5d443d4c475992d9811902e150dcd9.jpg7db5d443d4c475992d9811902e150dcd9.jpgb8aa8d118e459486e775c53c1a26ebc89.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.864
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 55.971 (Bu ay: 183)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 414 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.