Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ay Ben Gulerim , Ay Ben Gulerim Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Forumdan 20-25% civarına Steam cüzdan kodu veya Gift ile olabilir.

• Prince of Persia Franchise -82% indirim ile 40₺

store.steampowered.com
    Save 82% on Prince Of Persia Franchise on Steam
    https://store.steampowered.com/bundle/23487
  • Kitty K kullanıcısına yanıt

Trendyol ve Hepsiburada 100₺ steam cüzdan kodunu 80₺'ye satıyordu, bi kontrol et. Bu arada oyun Xbox Game Pass PC'de var.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Tüm seriyi Ubisoft 80/60 olayı yaptığında almıştım ama bu kampanyada güzelmiş 

Xbox Gamepass Ultimate bu sefer 75 günlük Crunchyroll Premium veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 11 Kasım 2021; 1:36:39 >

• Terraneo kullanıcısına yanıt

Eğer hala yatmadıysa Tosla canlı desteğiyle iletişime geçin hocam. Ben yazdığımda "Şimdi kayıt oluşturdum. SMS yoluyla size bilgi verilecektir." cevabını aldım.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Hocam ona çok geç dönüyorlar söylim ama yapacak da başka bişi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne zamandır tüm seriyi almak istiyordum. İndirim görmüşken hepsini aldım. İnş. Win10 da sorun çıkartmaz biraz nostalji yapabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kitty K kullanıcısına yanıt

Fups uygulaması üzerinden 150 TL ye 50 TL alt limit olmaksızın Trendyoldan indirim kodu veriyor. 100 TL lik 2 adet cüzdan kodunu 160 TL. oradan gelecek 50 TL indirim koduyla 100 TL lik cüzdan kodunu 50 TLden alıp. Toplamda 300 TL lik cüzdan kodunu 210 TL ye getirmiş olursunuz. Bu arada ikinci ödemeyi Fups üzerinden yapmak yerine eğer varsa Cepteteb, bonus, maksimum kart ile alışveriş kampanyalarıyla bonus ve puan geri dönüşlü bir alışveriş yapabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla 50 TL için puan vs.. veren yok. Bir tek Tosla var, Onunda Trendyoldan cashback gibi birşeyi var mı ? Bakmak lazım. Bende görünüyor fakat katılamıyorum.

2) Key-gift bölümünde gamepass kodu satanlar vardı. 3 aylık gamepassler oldukça uygun fiyattaydılar. 3 ay bitiminden sonra ayda 29.99TL...

• Sonunda gamepass oyunlarida sorunsuz modlanabilecek

Tom Warrentwitter
    “scoop: the Xbox app on Windows will soon let you install PC games into any folder, access those folders freely, and mod games. No more install headaches for Xbox Game Pass for PC games, or lost disk space🙏 full details here: https://t.co/hDONfJJxOR”
    https://twitter.com/tomwarren/status/1458765169589465088
  • Epic gameste 60 tl indirim kuponum var dostlar sizce ne almalıyım? Tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

• https://www.hepsiburada.com/steam-10-tl-lik-cuzdan-kodu-p-HBV00000WQQPG?magaza=LARABAY

20 lira Steam kodu 13.6 lira. 10 liralık kodlardan iki adet satın alabiliyorsunuz, sepette ekstra %15 indirim var.

• Ünallion kullanıcısına yanıt

Şu an için alınabilecek en keyifli ve fiyat performans oyun Crysis Trilogy hocam. 3 oyun 45 TL'ye geliyor sanırım kuponla ve bu fiyata 3 tane taş gibi aksiyonlu, Türkçe Dublaj ve altyazılı oyun bulmak zor. Şahsen bende aldım. Ama ilk oyun sahipleri alamıyor sanırım haberiniz olsun.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

maalesef ben ubisoft 80/60 olayını yaptığında hepsini almıştım,kamera açıları oynanabilirlik çok kötü yani eskiden normal geliyomuş da şimdi bana bi acayip geldi.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim hocam, söylediğiniz paketi alacağım. 😊

• d41mon kullanıcısına yanıt

Last of Us part 2 aldığı tüm ödülleri hak etti. Belki Accessibility kısmında biraz tartışılabilir klavye-fare desteklemediği için ama onun dışında oyun iyi diye ödül şovuna kızmanın bir manası yok :) Reklam konusunda ise hep reklam dolu oluyordu ama son sene baya abartmışlardı, tam bir vakit kaybıydı. Öyle bir dengesi var ki şovun, sanki oyunların %70 i şova çıkmak için para ödüyor, o parayı da kaliteli 1-2 oyunu şovda göstermek için harcıyolar gibi. Yine de Summer Game fest şovu oyun kıtlığını göz önünde bulundurunca fena değildi. Belki bu sene toparlar.

Bu seneki ödüller demişken, bu sene cyberpunk da giriyor ödül listesine, yine en kötü 1-2 ödül alacak ve millet çıldıracak  Bu sene o kadar boş geçti ki, goty bile seçilebilir, öyle bir şey olursa işte o zaman gör çümbüşü

Ekstra olarak R6 EXTRACTION fiyatı daha çıkmadan 40 dolara (180TL) düştü. Böyle olacağı belliydi. Yine de bekleyin derim, 3-4 aya %50 indirim + epic kuponuyla vs alırsınız. Hatta steame bile gelebilir çıktıktan kısa bir süre sonra. Oyunun hali gerçekten vahim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 11 Kasım 2021; 20:11:8 >

• Siz bu yorumu yazdığınız gibi iki farklı satıcıdan ikişer adet alarak faydalanmıştım hocam, tekrar teşekkürler. 40 TL'lik Steam kodları 27 TL'ye gelmiş oldu. Vodafone kampanyasıyla da 50 TL'ye 1 adet 100 TL'lik ve Fups kampanyasını %20 indirimli Trendyol kampanyasıyla birleştirip 210 TL'ye 300 TL'lik kod aldım. Bir hafta içinde toplamda 287 TL harcayarak 440 TL'lik Steam bakiyesi biriktirmiş oldum. Bakalım devamı gelecek mi?  

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

LARABAY adlı satıcıdan 20:15'de 2 tane aldım, bakalım ne zaman iletilecek. | Edit. 20:17'de mail olarak iletildi.

Ekleme: Bir de Epin adlı satıcıdan 2 tane aldım, o da anında mail olarak iletildi.  

Grupta duyurdum, yakında sömürülebilir.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 11 Kasım 2021; 21:10:38 >

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

Prince of Persia (2008) ve Forgotten Sands sıkıntı çıkarmıyor hocam ama ilk üç oyun çok fenalar. Özellikle Sands of Time'ın çok sorunlu olduğu yazılıyordu.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    The Two Thrones da sorunsuz, geçen ay denemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de aynısını yaptım ikisinden ikişer tane. Dakikası dolmadan gönderdiler. Ekstra indirimde son 2 saat olduğu için erketeye yatıyorlar sanırım.

Edit: Bu kodların Steam tarafından iptal edilme ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthym -- 11 Kasım 2021; 21:21:20 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.