Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Pek beğenmedim indirimleri. Daha doğrusu istediğim oyunlar istediğim fiyatlara düşmüş ama üstüne ekleyecek oyun bulamadım.

Mgs 5
    Deus Ex MD
    This War of Mine + Season Pass
    Sherlock Holmes

43 yapıyor böyle. Şu an A Plague Tale oynuyorum, böyle lineer macera oyunları varsa önereceğiniz alabilirim. Ya da Mass Effect, Fallout gibi aksiyon rpg.
    Ac Unity düşünüyorum. Ac serisini combatı ve dünya tasarımı yüzünden seviyorum ama Unity de görüşler çok karışık. Black Flag 30ları görse onu alacaktım.
    Bir de Beyond Two Souls + Heavy Rain ya da Detroit arasında kaldım. Detroiti epicten almayı unuttum maalesef.
    Disco Elysium da bir seçenek. Oynayanlar varsa bilgisayarı ne kadar zorluyor söyleyebilir mi? Malum yaz geldi sıcaktan zor oynanıyor. Sisteme çok yüklenmiyorsa alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 24 Haziran 2021; 23:25:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Spam koruması. 15 dk. sonra düzelir.

Alıntıları Göster

Eyv. sağol düzeldi

• Etkinlik kartlarının fiyatının yükselmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi acaba? Çünkü satıcı sayısı 500-600 civarında iken alıcı sayısı 1.9 milyon kişiye ulaşmış durumda.

• Yılllardır oyun aldığımdanmıdır nedir 800 küsür oyun var hesapta ve indirimlere baktığımda eskisi gibi iyi oyunlar bulamıyorum. Bulsam da fiyatları istediğim seviyede değil. Sanırım oyun doygunluğuna ulaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerolona

Steam'den EA Play alsak bu 10%luk indirim şuanki indirimlerin üstüne mi ekleniyor?

EDIT: Steam'deki indirimler ile EA Play %10 indirimi birleşmiyormuş.

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/il30ky/ea_play_subscribers_on_steam_wont_get_an/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 25 Haziran 2021; 0:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Ses teknolojisi en gelişmiş oyun olduğu söyleniyor, kulaklıkla oynayın diyorlar. Etrafı dinleyerek neyin nerede olduğunu ve naptığını anlamak önemliymiş. İngilizcen varsa Skill Up adlı youtuberin videosunu öneririm, en lafına güvendiğim incelemeci.

Teşekkür ederim hocam cevap için..

Birde oyun bildiğim kadarıyla tamamen online üzerine kurulu sanırım. Yada yanlış biliyorsam düzeltin hikayeside var mı acaba ?

• Augmented Steam'de bir sorun mu var? Eskiden geçmişteki en düşük fiyat vs. gösterirdi şimdi sadece diğer ülkelerdeki fiyatları gösteriyor.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış hatırlamıyorsam EA Play %10 indirimi sadece indirimde değilken geçerli -ilk çıktığı zamanlar böyleydi- eğer alacağınız EA oyunu indirimdeyse ekstra bir indirim yapmıyor yanlış yönlendirme olmasın alacak arkadaşlar için.

Aynen, ilk buna baktım. Sepetimde.  

• Bence güzel indirimler var arkadaşlar. Neyini beğenmiyorsunuz anlamadım  

Tamam mesela RDR 2 gibi büyük oyunlarda çok sağlam indirimler yok ama diğer alternatif birçok oyunda %80'lere varan indirimler var. Bence biraz nankörlük var indirimlere  

Tabi gönül istiyor RDR 2'yi 25 liraya falan almayı ama imkansız öyle şeyler. Bence toparlayın birkaç bişeyler..

• doom 2016 alınır mı sizce 29 tl civarı

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Extended 1.4 sürümünü kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintmedic

Hocam yanlış hatırlamıyorsam EA Play %10 indirimi sadece indirimde değilken geçerli -ilk çıktığı zamanlar böyleydi- eğer alacağınız EA oyunu indirimdeyse ekstra bir indirim yapmıyor yanlış yönlendirme olmasın alacak arkadaşlar için.

Hocam benim bildiğim, oyunun fiyatı veya aldığı indirim kaç olursa olsun, sepetteki EA oyunlarına %10 indirim uyguluyor diye biliyorum.

Şimdi Steam'den EA Play Kural ve Şartları, Sıkça Sorulan Sorular ve EA Play Terms'e baktım. Hiçbir yerde indirimli oyunlarda geçmez diye bir şey yazmıyor. Tek bir koşul var, o da Star Wars: Old Republic'te geçerli değilmiş.

Yıldızla belirtilmiş koşul için de şöyle yazıyor;

*CONDITIONS, LIMITATIONS AND EXCLUSIONS APPLY. SEE EA PLAY TERMS FOR DETAILS.

EA PLAY Terms

Member 10% Discounts: excludes Star Wars: The Old Republic, certain partner titles distributed by EA, game time codes and subscriptions on PC. Also excludes backwards compatible Xbox 360 titles on Xbox.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Augmented Steam'de bir sorun mu var? Eskiden geçmişteki en düşük fiyat vs. gösterirdi şimdi sadece diğer ülkelerdeki fiyatları gösteriyor.

Evet göstermiyor şu an. Augmented dursun üzerine bir de SteamDB'nin uzantısını kurun, üstteki barı ekler:

https://chrome.google.com/webstore/detail/steamdb/kdbmhfkmnlmbkgbabkdealhhbfhlmmon

• yakuza collection 80 tl iyi fiyat gibi duruyor 6 da ucuz.tüm yakuzaları toplayacam 

Hocam ben ilk çıktığı zaman indirimli fiyattan 1 yıllık aldım EA Play ve şuan kontrol etmek için baktım tekrardan Star Wars: Squadrons ile Plants Vs Zombies: Battle For Neighborville oyunlarında sepete ekleyip ödeme ekranına geldim ve aynı fiyattan işlem yapıyor, ekstra bir %10 indirim yapmadı ama eğer oyun indirimde değil veya ön sipariş durumu varsa istek listesinde hep %10 indirimde oluyor EA oyunları.

• 150 liraya Ultimate alanlar üzgün gözleri yaşlı  

• quote:

Orijinalden alıntı: saintmedic

Hocam ben ilk çıktığı zaman indirimli fiyattan 1 yıllık aldım EA Play ve şuan kontrol etmek için baktım tekrardan Star Wars: Squadrons ile Plants Vs Zombies: Battle For Neighborville oyunlarında sepete ekleyip ödeme ekranına geldim ve aynı fiyattan işlem yapıyor, ekstra bir %10 indirim yapmadı ama eğer oyun indirimde değil veya ön sipariş durumu varsa istek listesinde hep %10 indirimde oluyor EA oyunları.

O zaman sepette değil de direkt mağazada indirim uyguluyor olabilir mi? Çünkü yukarıda söylediğim gibi hiçbir yerde böyle bir koşul yazmıyor.

Eğer mağaza sayfasında direkt %10 indirim uyguluyorsa, sizde farklı, bende farklı görünmesi lazım.

Söylediğiniz oyunlar bende aşağıdaki fiyatlarda görünüyor.

Eğer siz de benim gördüğüm fiyatlardan görüyorsanız mağazada ve sepette de ekstra bir indirim yapmıyorsa, o zaman kusura bakmayın ben EA Play Steam sayfasında yazanlara istinaden böyle söylemiştim. Steam'e bildirelim bu durumu.

EDIT: Şimdi Google ve Reddit'ten de baktım. Origin'de indirimlerle birlikte EA Play %10 indirimi birleşiyormuş ama Steam'de birleşmiyormuş. Özür diliyorum, istemeden yanlış bilgi vermiş oldum. @aerolona @saintmedic

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/il30ky/ea_play_subscribers_on_steam_wont_get_an/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 25 Haziran 2021; 0:17:17 >

• Yeni öğeler gelmiş.Hades,Cyberpunk 2077 oyun profilleri eklenmiş.

https://store.steampowered.com/points/shop/c/home/cluster/2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 25 Haziran 2021; 0:6:56 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.