Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ay Ben Gulerim , Ay Ben Gulerim , streamin , streamin Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bedavaya oynadık. İkinci olarak ise delilik değil, pazar satın alma denir buna. Ms, Sony karşısında ezildiği ama oyun pazarından pay almaktan da vazgeçemediği için pazar satın almaya çalışıyor. Örneğin benim gözüme girdiler. Yeni nesilde 1 konsol alacak para bulabilirsem Xbox’ı da tercih edebilirim.

Gears 5 ne kadar güzel bir oyun olsa da asla Sony kalitesinde değildi. Ms beceremiyor bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 12 Nisan 2020; 10:39:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta Bannerlord.
    Bu hafta Hitman 2 ve ek paketleri.
    Yarın akşam ki indirimlerle bakalım nasıl bir curcuna yaşayacak konu. Oyununu seç ve maceraya katıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Fallout 76 129,00₺'dan ön siparişe açılmış.
    https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Oyun kötü olmasa direkt almıştım fiyat çok iyi,gerçi kötü olmasa Bethesda onu Steam'e bile getirmezdi ama neyse

The Outer Worlds bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 12 Nisan 2020; 10:34:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben konsola geçmeyi düşünüyorum zaten PC fiyatları uçtuğu için. Elimdeki 2014 kasası hala sağlam beni en az 3 4 sene götürür 1080p oynarken. Ama exclusive oyunlar ve konsolun uzun ömürlülüğü aklımı çeliyor. Microsoft çok kral hareketler yapıyor cidden aklımı o da çeliyor acaba Xbox mı PS5 mi alsam diye . Bir de üstte yazmışlar Outer Worlds Steam'e bekliyorum diye bence Gamepass alın. 6 liraya oynarsınız oyunu sonra iptal edersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Hocam nasıl yaptınız anlatım mesajını bulamadım. Erken erişim olduğu için mi iade aldılar yoksa sorunlar yüzünden mi? Remember Me oynarken çok fazla sorun yaşıyorum ve oynanmayacak düzeyde olduğu için iade etmek istedim ama 2 haftayı geçmiş diye almıyorlar biraz uğraştım yine fark etmedi.

Edit: Hitman 2 mağazası pazar yeri gibi her köşeden bir paket bir içerik çıkıyor. Ben ilk oyunun görevlerini 2.oyun üzerinden oynamıştım 2 oyunu birden oynamak isterseniz bu şekilde daha ucuza geliyor ve tek oyunda bitirmiş oluyorsunuz.

Hitman 2 üzerinden 1 oynanın 2 yolu var: HITMAN™ - GOTY Legacy Pack ve HITMAN™ - Legacy Pack. GoTY olmayan sürüm satışta değil bunu sadece ilk oyunun sahiplerine ücretsiz veriyorlar ben de böyle almıştım. GoTY legacy olanı direkt dlc kısmından alabilirsiniz veya ilk oyunu GoTY almışsanız GoTY legacy pack hediye olarak gelecektir. Upgrade gereksiz ama onu da diyeyim; ilk oyunu düz sürümde alınca düz legacy pack hediye geliyor ve bunu GoTY legacy pack olarak yükseltmek istiyorsanız GoTY upgrade almanız gerekiyor.

Tüm Hitman 2 görevleri için: Hitman 2 Gold
    Tüm Hitman 1 görevleri için: Hitman 1 GoTY veya Hitman 2 + GoTY Legacy Pack veya Hitman 1 + Hitman 2 + GoTY Legacy Pack Upgrade

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle buradan Remember Me satın alımınızı seçin:

https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithPurchase

"Bu satın alım ile ilgili bir sorum var" seçeneğini seçin. Sonrasında oyunu iade etmek istediğinizi ve neden 14 günü geciktirdiğinizi kibarca yazın. Türkçe yazarsanız daha geç dönerler ama geri dönüş oluyor eninde sonunda. Ama bu geri dönüşle 14 gün olan süre, 25-30 güne çıkarsa cevapları ne olur bilemem. Benim sıkıntım oyunu 5 saat oynamamdı, yani oynama süremle alakalıydı. 2 saati çok fazla aşmadığım için iade kabul edildi. Bir de iade sürecinin başından itibaren oyunu hiç açmamıştım. Ben Steam Desteğe Türkçe olarak yazdım. 8 Nisan 17.55'de yazmışım ve 12 Nisan 01.06'da iade edilip yanıt geldi. Yazdığım metni de atayım.

"Bu oyunu uzun zamandır bekliyordum ve çıktığı gün satın aldım. Ancak oyun erken erişimde olduğu için birçok bugla karşılaştım. 2 saat bu oyunu deneyebilmek için maalesef çok az bir süre. Bu yüzden 5.saatimde iade etmeye karar verdim ancak talebim reddedildi. Rica etsem, oynama süremi gözardı edip oyunumu iade edebilir misiniz? Teşekkürler. :)"

Bu arada 4-5 ay önce HITMAN GOTY almıştım ve henüz hiç açmadım bile. 3 gün önce de HITMAN 2 Gold aldım. Siz tüm Hitman 1 görevleri kısmına bu kombinasyonu yazmamışsınız da, ek olarak GOTY Legacy Pack veya GOTY Legacy Pack Upgrade satın almam gerekir mi? Hesabıma ikisi de tanımlı değil şu anda. İki oyunu da daha hiç açmadım. Dediğim gibi bende sadece HITMAN GOTY ve HITMAN 2 Gold var.

• Konuya el atar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Hocam öncelikle buradan Remember Me satın alımınızı seçin:

https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithPurchase

"Bu satın alım ile ilgili bir sorum var" seçeneğini seçin. Sonrasında oyunu iade etmek istediğinizi ve neden 14 günü geciktirdiğinizi kibarca yazın. Türkçe yazarsanız daha geç dönerler ama geri dönüş oluyor eninde sonunda. Ama bu geri dönüşle 14 gün olan süre, 25-30 güne çıkarsa cevapları ne olur bilemem. Benim sıkıntım oyunu 5 saat oynamamdı, yani oynama süremle alakalıydı. 2 saati çok fazla aşmadığım için iade kabul edildi. Bir de iade sürecinin başından itibaren oyunu hiç açmamıştım. Ben Steam Desteğe Türkçe olarak yazdım. 8 Nisan 17.55'de yazmışım ve 12 Nisan 01.06'da iade edilip yanıt geldi. Yazdığım metni de atayım.

"Bu oyunu uzun zamandır bekliyordum ve çıktığı gün satın aldım. Ancak oyun erken erişimde olduğu için birçok bugla karşılaştım. 2 saat bu oyunu deneyebilmek için maalesef çok az bir süre. Bu yüzden 5.saatimde iade etmeye karar verdim ancak talebim reddedildi. Rica etsem, oynama süremi gözardı edip oyunumu iade edebilir misiniz? Teşekkürler. :)"

Bu arada 4-5 ay önce HITMAN GOTY almıştım ve henüz hiç açmadım bile. 3 gün önce de HITMAN 2 Gold aldım. Siz tüm Hitman 1 görevleri kısmına bu kombinasyonu yazmamışsınız da, ek olarak GOTY Legacy Pack veya GOTY Legacy Pack Upgrade satın almam gerekir mi? Hesabıma ikisi de tanımlı değil şu anda. İki oyunu da daha hiç açmadım. Dediğim gibi bende sadece HITMAN GOTY ve HITMAN 2 Gold var.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam ben direkt iadeye girince olumsuz cevap geliyordu. Oyun sürem 2.5 saat civarıdır da alalı 1-2 ay oldu direkt girmedim bakalım ikna edebilirsek olur.

Legacy packlerin tanımlanması içi Hitman 2'ye giriş yapıp çıkmanız lazım. Önce ana menüye giriyorsunuz oradan hesapta ilk oyun var mı diye kontrol ediyor sonra oyundan çıktığınızda ilk oyunun görevleri dlc kısmına düşüyor ve tekrar indirme başlatıyorsunuz. Denemek için girerken 2.oyunun gmrevlerini indirmeye gerek yok oyunun ana kısmı insin girin tüm görevler tanımlanınca toplu indirme yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Origin'de Battlefield: Bad Company 2 & Vietnam her biri 2,49€ 'düşmüş'
    Şu Allahın belası origin halen Türk Lirasına geçiş yapmadı. Ne kadar itici, sinir bozucu bir şirket. Geç kardeşim Türk lirasına, çok mu zor? Ubisoft bile geçti.
  • Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Ubisoft bile diyorsunuz da ubisoft EAden kat kat daha iyi bir firma. İkisi de kötü ama bi EA değil.

• Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Origin'in neresinden bakarsan bak elinde kalır. TL konusu sadece bir konu.
    Zoraki ve mecburi idare ediyoruz!
  • No Man's Sky oyununa sahip olan var mı? İndirimle 75 tl şu an alınır mı bu zamanda vakit öldürmek için? Oyun ilk çıktığında kötüymüş fakat güncellemeler sonrası güzel olmuş yazan çok var.
    100 tl'yi geçmeyecek şekilde başka oyun önerileriniz varsa alabilirim. Epic'de 60 tl'lik indirim kuponum hala duruyor hangi oyunu alsam karar veremedim o kuponla.
  • Şu oyunların hiçbirini oynamayacağım için eklemedim kütüphaneye, kart da düşmüyor nasılsa. İleride başka siteler tarafından key olarak verilirse o zaman ekleriz, en azından kartı olanlardan kart düşer.

• https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Easy. 129₺’den açmışlar önsiparişi. 20% falan olsaydı direkt çekerdim oyunu.

edit: En ucuza alan 2. ülkeyiz.https://steamdb.info/app/1151340/ Sonradan kılanıp fiyatları artırmazlar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 12 Nisan 2020; 15:32:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ubisoft'un oyunlarını beğeniyorum ben. Ezbere yorumlara da katılmıyorum zaten.
  • Dün Steam aktivitelerde gezinirken ücretsiz oyunlar diye haber vardı, o linki direk buraya attım şimdi yönetim ceza vermiş daha önce bir kez olsun girmediğim ve bilmediğim bir sitenin reklamını yaptığım için Tahammül sınırımız azalıyor herhalde evde durmaktan bilemedim.

Satisfactory ya da Steam'den Bannerlord almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım.
  • Oyunları harddiske indiriyorum. Büyük boyutlu oyunlarda çok uzun süren "Allocating disk space" durumunu çözecek bir öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Easy. 129₺’den açmışlar önsiparişi. 20% falan olsaydı direkt çekerdim oyunu.

edit: En ucuza alan 2. ülkeyiz.https://steamdb.info/app/1151340/ Sonradan kılanıp fiyatları artırmazlar umarım.
    hocam bethasda turkiye de oyun fiyatlarını dusurdu. doom eternal i falan 199 tl ye sattılar.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunlarının ismini yazsaydın veya Steam linkini verseydin olurmuş. O verdiğin linki hatırlıyorum başka bir siteye gidiyordunuz. O yüzden ceza vermişlerdir. Virüslü uyduruk bir site de olabilirdi orası.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.