Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10135. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • LawBreakers ön siparişe açılmış acaba zam gelir mi

http://store.steampowered.com/app/350280/LawBreakers/?newsId=30046
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Oyun 30 dolar zaten zamlı hali.
  • beyler bu mortal kombat x ve xl birbirinden farklımı ? hangisi daha sonra çıktı ve hangisini alayım ?
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    xl dlcli hali ve fiyat ayni xl alin
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam teşekkürler
  • Phenx P kullanıcısına yanıt
    Hocam daha şimdi arkadaşı kaydedeyim dedim onu edemedim. Ben nasıl olduysa oldum ama arkadaşımda da processing... saçmalığı oldu. ADBlock'u kapattım, vpn denedim yine de olduramadım. Nerden çıktı bu sorun anlamadım.
  • Aral'ı bombalasak mı napsak. Allah'ın belaları.
  • Oyuna zam gelir diye soruyoruz halbuki her şey zamlı halde Üzülmeyin beyler süper güçsünüz işte Abd'si Almanya'sı hepsi sizi kıskanıyor. Gelir durumumuz o kadar iyi ki oyunlar 500 tlden gelse koymaz size.

Oyun firmaları da zaten bu güçlü durumumuzu görüp fiyatları artırdılar adamlar haklı boş yere isyanları oynamayın .
  • Daha önce koleksiyon kartları ile ilgili birisi sormuştu "satayım mı rozet mi yapayım" diye onu bulamıyorum şuan. Bende de 400 tane var. Rozet işleyince mi yaz indirimi kartı düşüyordu?
  • Dying Light %60 indirim ile 39,60 TL. Oyun minimum %66 ile 33,66 TL görmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Daha önce koleksiyon kartları ile ilgili birisi sormuştu "satayım mı rozet mi yapayım" diye onu bulamıyorum şuan. Bende de 400 tane var. Rozet işleyince mi yaz indirimi kartı düşüyordu?

Yaz indiriminden birşey satın alınca sanırım.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Yaz indirimi kartından kastınızı bilmem ama rozet bastığınızda (şu an değil tabi) Yaz indirimine özel bir kart düşecek envanterinize. Onun dışında bir ifade, bir arka plan ve bir indirim kuponu kazanacaksınız her zaman olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rurounius -- 13 Haziran 2017; 20:7:34 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Sonunda aradığım cevabı buldum. Millete bakıyorum bir galeyan havası bir isyan durumu. Delinin biri kuyuya taş atmış pahalı diye bunlar da onun peşinden gitmiş yok pahalıymış da yok şöylemiş de böyleymiş. Azıcık insafınız olsun oyunlar bu kadar ucuz olmasa Türk kullancılar bu kadar oyun alabilir mi hiç bir düşünmek lazım.
    Madem bir argümanınız var oyunlar sözde pahalı diye arkasında durmak lazım. Mesela 2015 verilerine göre GTA V adlı oyun Türkiye'de 27,030 adet satılmış. O gelişmiş dediğiniz ülkelerden olan İngiltere'de ise sadece '' 2.2 million copies '' satılmış. Kaynak isteyene link atarım özelden. O paraları nerelere vermiyorsunuz da Steam oyunları pahalı geldi sorarım. 2 karton sigara , en basit mekanda bir akşam yemeği veya bir kulaklık parasına yani çerez parasına hatta daha düşük fiyatlara oyun alabiliyoruz. Örneğin Sennheiser Momentum In Ear kulaklık D&R'da 395 TL. Peki hangi oyun 395 TL'den pahalı Steam'de ? Hele birisi de demiş ki 180 'lere alışamamışken 266 TL çok pahalı geldi diyor. Hay allahım nerden başlasam ne anlatsam olmayacak zaten anlamasını da beklemiyorum bu kafaların.
    Özetle burada pahalı mahalı diyen insanların gazına gelip hareketler yapmayın. M-99 hocamın dediği gibi bu fiyatlar bizi etkilemez. Açın hele CS:GO'yu bakın bakalım kaç tane TÜrk oyuncu var veya bu pahalı diyenlerin hesaplarını kontrol edin hepsinin 500+ oyunu var. Düz mantık çok basit, madem pahalı sen o 500+ oyunu nasıl edindin ? Hadi 300 tanesi bedava dağıtılsın 200 tanesi 30 TL'lik oyun olsa 6000 TL 'lik hesabınız var gelmiş burada pahalı diyorsunuz. Siz yolunuzdan şaşmayın bu fiyatlar çok uygun halen oyun almaya devam edin. Özellikle de yaz indirimleri geliyor ki %15 , %33 gibi devasa indirimler bizi bekliyor.

Hype Gaben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 13 Haziran 2017; 20:26:3 >

• Enhanced sürümünde tüm DLC'ler var değil mi?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Gerçeklikle ironi arasındaki o ince çizgide can verdim HankMoodies.
  • Dirt 4 bildiğimiz dirt rall y olmuş neyse the crew 2 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 13 Haziran 2017; 20:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Jeremy

Enhanced sürümünde tüm DLC'ler var değil mi?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Harran Ranger ve altındaki iki dlc yok onlar da zaten arabanın kozmetiği gereksiz yani.

edit: Ayrıca Dying Light ile ilgili güzel bir incelemem de var bakabilirsiniz.
    http://steamcommunity.com/id/LiCAP/recommended/239140/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 13 Haziran 2017; 20:16:43 >

• Rurounius kullanıcısına yanıt
    Ben emin olamadım ama şu sondaki %15'ler %33'ler gibi devasa indirimlerde koptum
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    acaba mı diyorum hala, başarılı olmuş.
  • Dying Light alınır mı ki?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.