Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cangk , chris92 , skonyd , Kalemistik , all_rock , all_rock Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
350.125
Cevap
2.724
Favori
21.362.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Age of Empires: Definitive Edition geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

Steam nasıl yanlışlıkla 89 a koyar ki?

Orasını bilemiyorum ama oluyor. Mesela Prey ve Mafia 3 satışa 89 tl den çıkıp sonradan fiyatı artan oyunlar. Her zaman olmuyor denk gelirse şans işi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Preyin_Steam_Fiyati_219_TL_Oldu_Guncelleme-85996.htm
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mafia_3_179_TL_ile_Steame_Geri_Dondu-85023.htm

• Skyrim vr geliyor ps4'e. Bethesda bahsetmedi ama Sony bahsetti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony konferansındaki yeni Spider-Man oyunu çok iyi görünüyordu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Temmuz ayında kuru 2.70 yapacaklarmış diye duydum doğru mu?
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Su an 4 liradan bile fazlaya geliyor kur, 2.7 degilde 7.7 lira falan yaparlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Skyrim vr geliyor ps4'e. Bethesda bahsetmedi ama Sony bahsetti.

Bethesda da bahsetti. Zaten tanıtacak cok birseyleri yoktu vr lar ile biraz oyaladılar.
  • Sonunda Mortal Kombat XL indirimde 23 TLhttp://store.steampowered.com/sub/128345/
  • Arkadaşlar steam indirimleri sırasında bir kaç oyun alacağım ama şu oyun (hellblade senua's sacrifice) için ikilemde kaldım ne diyorsunuz ? Almak istememin En büyük sebebi türkçe olması ama tek düze bir oyun olmasından korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sony konferansındaki yeni Spider-Man oyunu çok iyi görünüyordu.

maalesef exclusive :/

@Gwynbleidd. oyun çıkmadı daha kimse bilemez oyunun nasıl olacağını anca youtube'dan videolara bakarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 13 Haziran 2017; 11:44:33 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Trailerın sonunda gösterdiği üzre hemen siteye gidip betaya kaydoldum. Heycanla bekliyorum. Haber için teşekkürler.

Ama 97 yapımı ile HD görüntü arasındaki karşılaştırmaya gelince bi hayal kırıklığına uğramadım değil. Sanki HD falan olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2PÁC

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Arkadaşlar steam hesabımda metro last light (Ru) vardı. Vpn açmadan ne indiriliyor ne de oynanıyordu. Bugün öylesine bir tıkladım, bölge uyarııs vermedi, direk indirmeye başladı . Steam bölge kilitlerini falan kaldırdı mı ne oldu?

Kütüphaneye eklendikten 90 gün sonra kilit kalkar. Yeni sistemle bu da duman oldu gerçi.

Nasıl yani, şimdi bugün Ru key alıp hesaba girsem, 90 gün kenarda beklese, 91. Gün rahat rahat oynayabilecek miyim?

• keremec kullanıcısına yanıt
    Yeni gift sistemi çıkmadan önce öyleydi evet ama şuan durum ne kalktı mı devam ediyor mu bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar steam indirimleri sırasında bir kaç oyun alacağım ama şu oyun (hellblade senua's sacrifice) için ikilemde kaldım ne diyorsunuz ? Almak istememin En büyük sebebi türkçe olması ama tek düze bir oyun olmasından korkuyorum.

Bende aynı ikilemdeyim. Kısa sürecek ve tatmin olmayacak gibi hissediyorum. 6 saat felan sürecek oyun sanırım. Witcher öyle mi aynı para 200saat götürüyor adamı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sony konferansındaki yeni Spider-Man oyunu çok iyi görünüyordu.

çıkış tarihi belli mi?
  • PS4 oyunları PC'ye gelecekti, bir ara öyle bir haber okumuştum. Ne oldu o olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar steam indirimleri sırasında bir kaç oyun alacağım ama şu oyun (hellblade senua's sacrifice) için ikilemde kaldım ne diyorsunuz ? Almak istememin En büyük sebebi türkçe olması ama tek düze bir oyun olmasından korkuyorum.

Sırf TR desteğinden dolayı desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Yeni çıkan AAA oyunlara göre fiyatı da iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

PS4 oyunları PC'ye gelecekti, bir ara öyle bir haber okumuştum. Ne oldu o olay.

öyle bir şey olmaz PS Now'dır o

https://www.playstation.com/tr-tr/explore/playstation-now/ps-now-on-pc/
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: dikenlikaktüs

Metro Last Light Redux yaz indirimlerinde 7,75'in altına düşer mi ? Yoksa 7,75 mi olur ? Ona göre yarın alıcam

belli olmaz al gitsin 3-4 tl'nin şeyini mi yapıcan hocam

millet 3 4 tllik kart düşürmek için saatlerce uğraşıyo

vay ölücüler.Hayatımda sokakta göremeyeceğim ölücüleri donanımhaberde tanıdım.Bir ara millet lazım olur belki diye indirimle at eyeri alıyordu bir konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Haziran 2017; 14:14:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

PS4 oyunları PC'ye gelecekti, bir ara öyle bir haber okumuştum. Ne oldu o olay.

öyle bir şey olmaz PS Now'dır o

https://www.playstation.com/tr-tr/explore/playstation-now/ps-now-on-pc/

ee sonuçta pc'de oynanmıyor mu yani? Ps now on pc yazıyor?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.