Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefer33

cd yi neden aldık diye sormuşsun...sadece key no için....yani seni steam'e yönlendirdiği için o cd de işe yaramaz zaten....steam arayüzünde "ekran kartı driverını yükle" seçeneği var...onu bul.ordan yükle.

ne ssaçma iş keşke steam keyini alsaymışım
  • Ya bende şöyle bi sorun var.

Diğer oyunlarda hep sağ alt ama Mount Blade warbandda bildirimler hep sağ üst köşede geliyor. Bir türlü bulamadım nerden değiştirileceğini bilen varsa yardımcı olabilirmi ?
  • Arkadaşlar l.a. noire yi aldım steamden oyuna girişte rockstar games social club a üye olamıyoruz nasıl olucaz eğer olunmuyorsa steamden dolayı bunun kötü bir yanı var mıdır ?
  • bilgisayar değiştirdiğimden steamdeki oyunların hepsinin backuplarını almıştım ancak yeni bilgisayarda yedekten geri yükle dediğimde ve bulunduğu dosyayı seçtiğimde bazı oyunların tamamını bazılarının %90lık kısmını bazılarınında az bir kısmını geri yüklüyor sonra indirmeye başlıyor yeniden neden olabilir? nereyi yanlış yapıyorum acaba?
  • arkadaşlar hazır halde sahip olduğum steam hesabımdan vpn ile oyun indirip online oynarsam hesap banlanır mı?(alım-satım-trade vb. yapmıyorum).cevaplarınız için tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: private-x

bilgisayar değiştirdiğimden steamdeki oyunların hepsinin backuplarını almıştım ancak yeni bilgisayarda yedekten geri yükle dediğimde ve bulunduğu dosyayı seçtiğimde bazı oyunların tamamını bazılarının %90lık kısmını bazılarınında az bir kısmını geri yüklüyor sonra indirmeye başlıyor yeniden neden olabilir? nereyi yanlış yapıyorum acaba?

Bunu sormak için gelmiştim bende ben indirdim arkadasa atıcaz backup iso cevir falan yazmıslar eski konularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

bilgisayar değiştirdiğimden steamdeki oyunların hepsinin backuplarını almıştım ancak yeni bilgisayarda yedekten geri yükle dediğimde ve bulunduğu dosyayı seçtiğimde bazı oyunların tamamını bazılarının %90lık kısmını bazılarınında az bir kısmını geri yüklüyor sonra indirmeye başlıyor yeniden neden olabilir? nereyi yanlış yapıyorum acaba?

Bunu sormak için gelmiştim bende ben indirdim arkadasa atıcaz backup iso cevir falan yazmıslar eski konularda.

yapabildiniz mi? yani 30gb cod tekrar indirmek zorunda kaldım. steamapps in içindeki oyunu kopyaladım attım gene olmadı anlamıyorum sorun ne

• quote:

Manuel olarak kopyaladıysan 2 adet ufak dosyası vardı,onları atmadıysan sorun çıkar (uzantısı farklı olan)....steam'in kendi backup bölümünü kullanmalıydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 4 Aralık 2013; 21:18:55 >
  • quote:

quote:

Manuel olarak kopyaladıysan 2 adet ufak dosyası vardı,onları atmadıysan sorun çıkar (uzantısı farklı olan)....steam'in kendi backup bölümünü kullanmalıydın.

steamden aldım zaten backup sonra onu yükledim geri olmadı.zaten mesajdada öyle yazıyor.

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    arkadaslar lutfen yardim edin. acil yardim gerek
    Steam den bir kac gundur bir mail aliyorum. durmadan gonderiyor kayitli oldugum emaile. acaba tehlikelimi? onlem almalimiyim?

mesajin basligi soyle (query account by CD-key)
    bahsettigim mesaj (Hi!
    I recently recieved this email:
    "Dear Steam User,

This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this CD-key.

Steam account name: *account name*

You can use the above account name to log in to Steam. If you can't remember your password, click on the "Retrieve lost account" button on the Steam login screen.)
  • http://www.vikviki.com/ google adsense ve alternatıflerı danısma ve bılgılendırme sıtesi
  • quote:

Sen bir yanlış yapmıyorsun.
    Sorun steam de.Oyunların backup ını steam ile değil winrar ile almalıydın...

Kardeş normal internetten kayıt ol sonra oradan giriş yap.

Kardeş steam>ayarlar>arayüz ü bi kurcukla belki bulursun.
    Olmadı ayarlara iyice bak orda var.

Pc m olmadığı ve mobilde olduğum için pek yardım edemiyorum. Ancak bir faydam dokunduysa ne mutlu bana

-Steam uzmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 5 Aralık 2013; 23:27:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• steam'in backup sisteminin "yedek almadığını ve düzgün çalışmadığını mı söylemeye çalışıyorsun?" bu kanıya nasıl vardın açıklarmısın,hangi kısmı sorunlu? bizzat denedinmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 6 Aralık 2013; 0:21:25 >
  • quote:

steam'in backup sisteminin "yedek almadığını ve düzgün çalışmadığını mı söylemeye çalışıyorsun?" bu kanıya nasıl vardın açıklarmısın,hangi kısmı sorunlu? bizzat denedinmi ?

Üstüme gelmesene
    Ben steam de sorun var demedim.
    O backup sistemi bazen böyle yapabiliyor bazı dosyaları yedekliyor bazılarını indiriyor.
    Her türlü yedek almak için winrar kullanmak daha faydalı ve sağlıklı olucaktır

Ayrıca onlarca defa denedim o backup sistemi ni.Sonuçta tecrübe konuşuyor burada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 6 Aralık 2013; 20:06:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba
    bendede steam yüklü ama nedense steamden her çıkışında yeniden girince 250 mb güncelleme atıyor ve ikide bir e postaya attığı kod ile giriyorum zaten sonrada önceden yüklü görünen oyunlar yüklenmemiş gibi görünüyor ve yine yüklüyorum bu olay her pcyi kapadığımda veya steamden cıktığımda geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  • Arkadaşlar bugun steam pazarıma girdiğimde şu uyarıyla karşılaştım

"Bu yıl 186 listeleme oluşturdunuz. Bir yıl içerisinde 200 öğeden fazlasını satmanız veya listelemeniz için sizden bazı bilgiler toplamamız gerekiyor. Gerekli bilgileri sağlamak için lütfen buraya tıklayın. Bu gereksinim hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfasını ziyaret edin."

Bu nedir? ne değildir? bu msjla karşılaşanlar ne gibi yollar izliyorlar? beni bu konu hakkında bilgilendirebilecek olan arkadaş varmı acaba?
  • Arkadaşlar mw3 e girmek isteyince şöyle bir hata alıyorum bunun sebebi nedir ?
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: msc1515

Arkadaşlar mw3 e girmek isteyince şöyle bir hata alıyorum bunun sebebi nedir ?
     STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Oyun altta çalışıyor demek lakin görülen bişey yok bi görev yöneticisinden bak işlemlerde varmı çalışan bi cod varsa onu kapat de sonra yeniden deneOyun altta çalışıyor demek lakin görülen bişey yok bi görev yöneticisinden bak işlemlerde varmı çalışan bi cod varsa onu kapat de sonra yeniden dene

• quote:

Orijinalden alıntı: FOX-BytkN

quote:

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Oyun altta çalışıyor demek lakin görülen bişey yok bi görev yöneticisinden bak işlemlerde varmı çalışan bi cod varsa onu kapat de sonra yeniden deneOyun altta çalışıyor demek lakin görülen bişey yok bi görev yöneticisinden bak işlemlerde varmı çalışan bi cod varsa onu kapat de sonra yeniden dene

yok hocam ya ne görev yöneticisinde ne de başka bir yerde bir şey yok dosyaları doğrulattım yine bir şey yok sistem yetmiyo desem o da imkansız ne yapacam çözemedim başka bir oyun aynı anda güncellendiğinden olabilir mi ki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FOX-BytkN

quote:

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

yok hocam ya ne görev yöneticisinde ne de başka bir yerde bir şey yok dosyaları doğrulattım yine bir şey yok sistem yetmiyo desem o da imkansız ne yapacam çözemedim başka bir oyun aynı anda güncellendiğinden olabilir mi ki

steam sanırım sadece 1 indirme yapıyor yani aynı zamanda yapamaz istesende ama bilmiyorum başka neyden kaynaklandığını :S

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.