Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PC yi kapatın 5-10 saniye bekleyip tekrar açın düzelecektir

@FOX-BytkN
    Sanırım topluluk marketinde çok fazla eşya sattınız ve 200 den fazla eşya satmak için bir anket doldurmanız gerekiyormuş.Ondan sonra tekrar satmaya devam edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

@msc1515
    PC yi kapatın 5-10 saniye bekleyip tekrar açın düzelecektir

@FOX-BytkN
    Sanırım topluluk marketinde çok fazla eşya sattınız ve 200 den fazla eşya satmak için bir anket doldurmanız gerekiyormuş.Ondan sonra tekrar satmaya devam edebilirsiniz

doldurdum anketi yazdık bişeyler anladığımız kadarıyla sanırım şimdi 200 den fazla satabileceğim
  • Sevindim dostum.
    Satışlarında sana bol şans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Crazy Machines Complete Pack oyununu steam üzerinden arkadaşım alarak bana hediye olarak yolladı (Paypal hesabım ve İngilizcem olmadığı için). Steam’e girip oyunu indirdiğimde çeşitli sorunlarla karşılaştım. Karışıklık olmaması açısından madde madde yazıyorum. Umarım yardımcı olursunuz?
    1- Oyun normalde 5 adet farklı oyundan oluşuyor. (DLC’ler ile birlikte 13 oyun var.) Bunlar - Crazy machines - Crazy machines 1.5 inventors - Crazy machines 1.5 new from the lab - Crazy machines elements - Crazy machines 2
    Oyunları indir dediğimde sadece Crazy machines 2 oyunu iniyor( yaklaşık 370 MB) Diğer oyunlar inmiş gözüküyor fakat Steamdeki indirmeler sekmesinden veya Bilgisayardaki Steam/SteamApps/common klasöründen baktığımda oyunlar 0 MB gözüküyor.(Crazy machines 2 haricindekiler) Lakin oyunların tümünün ikonları masaüstünde gözüküyor. Crazy Machines 2 oyununu Masaüstünden veya staem üzerindeki oyna seçeneğinden çalıştırdığımda “ Steam – Crazy Machines 2 Crazy machines 2 başlatılıyor … “ şeklinde bir mesaj alıyorum. Fakat oyun başlamıyor. Oyunu Bilgisayardaki Steam/SteamApps/common Crazy Machines 2 adresinden başlatırsamda önce d3dx9_33.dll sonrada openal32 dosyaları eksik olduğunu söylüyor. Bu dosyaları system32 klasörü içine atınca da cm2.exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
    2- Crazy machines 2 haricindeki oyunları Masaüstünden veya steam üzerindeki oyna seçeneğinden çalıştırdığımda ise “ Steam – Hata Oyun başlatılamıyor (Kayıp uygulama dosyası) “ hatası veriyor.
    3- Oyunların hepsinin dosyalarını, Steamdeki Dosyaları doğrula seçeneği ile doğrulattım. Oyunları Windows 7 32 ve 64 bitte ve Windows 8.1 64 bitte denedim. Sonuç hepsinde aynı. İngilizcem olmadığı için Steam’e mail yollayamadım.

Bende son çare olarak buraya yazıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Saygı ve selam ile …
  • slm...dlc ler kütüphanende gözükmez fakat oyunu indirirken inmiş olur...steam sorun çıkartmayan bir platformdur..masaüstü ikonuna bastığında oyunu açar...eğer açmıyorsa sorun senin bilgisayarındadır..o yüzden ekran kartının driverını güncelle...amd ise yeni catalyst sürümünü yükle...steamin içinde ekran kartı güncelleme seçeneği var.onu incele...ayrıca eski laptoptan oynuyorsan sorun yaşarsın,tüm driverları güncellemen gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Aralık 2013; 16:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

slm...dlc ler kütüphanende gözükmez fakat oyunu indirirken inmiş olur...steam sorun çıkartmayan bir platformdur..masaüstü ikonuna bastığında oyunu açar...eğer açmıyorsa sorun senin bilgisayarındadır..o yüzden ekran kartının driverını güncelle...amd ise yeni catalyst sürümünü yükle...steamin içinde ekran kartı güncelleme seçeneği var.onu incele...ayrıca eski laptoptan oynuyorsan sorun yaşarsın,tüm driverları güncellemen gerekir.

İlginiz için teşekkür ederim Sn. sefer33
    Bilgisayarım laptop değil masaüstü pc. Ekran kartı sürücüm güncel (Şimdi bir defa daha steam üzerinden kontrol ettim) Sonuç yine aynı. Tek fark Crazy machines 2 oyununu başlattıktan sonra açılmayınca tekrar tıkladığımda "Oyun başlatılamıyor. (Oyun zaten çalışıyor) hatası geldi. (Bunu daha evvel denememiştim.) Acaba bu oyun steam üzerinden silinmiş olabilir mi? Çünkü inen dosyanın boyutu 0 MB gözüküyor. Acaba bunu steama nasıl bildirebiliriz? Yardımcı olabilir misiniz? Saygı ve selam ile ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

quote:

slm...dlc ler kütüphanende gözükmez fakat oyunu indirirken inmiş olur...steam sorun çıkartmayan bir platformdur..masaüstü ikonuna bastığında oyunu açar...eğer açmıyorsa sorun senin bilgisayarındadır..o yüzden ekran kartının driverını güncelle...amd ise yeni catalyst sürümünü yükle...steamin içinde ekran kartı güncelleme seçeneği var.onu incele...ayrıca eski laptoptan oynuyorsan sorun yaşarsın,tüm driverları güncellemen gerekir.

Bilgisayarım laptop değil masaüstü pc. Ekran kartı sürücüm güncel (Şimdi bir defa daha steam üzerinden kontrol ettim) Sonuç yine aynı. Tek fark Crazy machines 2 oyununu başlattıktan sonra açılmayınca tekrar tıkladığımda "Oyun başlatılamıyor. (Oyun zaten çalışıyor) hatası geldi. (Bunu daha evvel denememiştim.) Acaba bu oyun steam üzerinden silinmiş olabilir mi? Çünkü inen dosyanın boyutu 0 MB gözüküyor. Acaba bunu steama nasıl bildirebiliriz? Yardımcı olabilir misiniz? Saygı ve selam ile ...

0 mb. a takılıp kalma..alttaki resimde gösterilen klasörü bilgisayarında bul,oyun yüklümü değilmi anlarsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

quote:

0 mb. a takılıp kalma..alttaki resimde gösterilen klasörü bilgisayarında bul,oyun yüklümü değilmi anlarsın.

Oyun yüklü gözüküyor ama crazy machines 2 ve crazy machines elements dışında hepsinin içi boş.
    http://u1312.hizliresim.com/1j/9/vby39.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 9 Aralık 2013; 18:56:02 >
  • Arkadaşlar bu işte biraz yeniyim. Onun için şu soruma cevap verin lütfen.

Torchlight 2 aldım. Yükledim. Oyuna girdi.Ama versiyon son değil.

Ayarlardan bu oyunu hep güncel tut dedim.

Ama ne birşey indirdiğini görüyorum.Nede oyunun versiyonu artıyor. Bu normal mi ?
  • Steam de bulunan tüm oyunlar son sürümdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle merhaba bir yerden MW3 kodu kazandım ve bunu Steam hesabımda kullanamıyorum çünkü kod RU/CIS bölgesinde kullanılabilirmiş. sizce bunu halledebilir miyim ?
  • steam on numaradır. yaklaşık 4 5 yıldır kullanıyorum ve orjinal oyun satın alıyorum. tavsiye ederim
  • Half-Life oynuyorum steam üzerinden çevrimiçi olarak. Seçtiğim bir kişiyle sadece ikimizin oynayabileceği bir oda açabilir miyim?

• oyun tablomda 4 tane red orchestra görünüyor. sarı içine aldıklarım gereksiz. nasıl ordan kaldırabilirm onları?
  • steamapps ın içindeki downloading klasörünü silsem bir şey olur mu ? payday 2 de güncelleme geldiği zaman 800mb lık güncelleme geliyor diskten 10gb alan harcıyor disk zaten sınırda güncelleme geldiği zaman disk yetmiyor.
  • Arkadaşlar bu oyunların cd keyini nasıl görebiliyoruz.Eskiden sağ tıklandığında cd key i göster yazıyordu ama şimdi yok.Dün oynadıgım batmani bu yüzden şimdi oynayamıyorum.Format attıktan sonra tekrar yükledim oyunu ama açmaya çalıştığımda cd key istiyor.Daha önce cd keyi sağ tıklayıp alıyordum ama şimdi oda gözükmeyince işlem yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

steamapps ın içindeki downloading klasörünü silsem bir şey olur mu ? payday 2 de güncelleme geldiği zaman 800mb lık güncelleme geliyor diskten 10gb alan harcıyor disk zaten sınırda güncelleme geldiği zaman disk yetmiyor.

Ya diskinde yer aç yada yeni disk al...steam programı, oyunları güncel tutmak üzere inşa edilmiştir,bunu engellemeye yönelik oyuncuların kafasına göre "uydurduğu" çözümler steam'in hata vermesine yol açar,hiç deneme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 21 Aralık 2013; 15:56:12 >
  • Hediye olarak aldığım ürünü sonradan kendi kütüphaneme ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilir mişim. Deneme yanılma ile baktık çaresine. Olmasa mantıksız olurdu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 23 Aralık 2013; 13:54:12 >
  • Beyler benim bir sorum var başka konularda da sordum ama cevap alamadım pek detaylı.
    Şimdi ben korsan olarak bilgisayarımda yüklü bir oyunu Steam'den satın aldım indirimde görünce. Bu oyunu Steam üzerinden oynamak istiyorum şimdi. Bunun içinde 10GB küsür oyunu tekrar indirmek istemiyorum. Ben sanırım bu oyunun bilgisayarımda yüklü olanını steamapps klasörüne atıp Steam'den de Install dersem oyunun sadece birkaç eksik dosyasını indirip Steam üzerine tanımlıyormuş oyunu. Ama bunu nasıl yapacağımı anlamadım. Ben oyunu D diskine kuruyorum, Steam ise C'de kurulu. Steamapps denen şeyde C'de yüklü malum. Ben şimdi bu oyunu D'ye nasıl tanımlayacağım Steam'e indirmeden?
  • steam kütüphanesindeki EA oyunları otomatikman origin'e ekleniyordu
    nasıl oluyordu o
    EA oyun aldım steam dan ama origin e eklenmedi
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.