Şimdi Ara

Steam'in PlayStation sayfasına göre daha fazla PlayStation oyunu Steam'e gelecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yaptığı açgözlülük ihtiyacı yok aslında ,maksat üç kuruş daha kazanayım 🤦‍♂️
    Konsol oyuncusu çatır çatır kar kazandırıyor oyunlardan, kendi ayağına sıkacak bu gidişle haberi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony yapmaz, yapılamaz, yapabilemez, imkansız bu da olmaz dediğimizi yaptı ve Kendi konsoluna özel iki adet oyunu PC'ye çıkardı. Şimdi, bazı insanların kafasında şu soru oluştu, Sony özel oyunları zaman sınırlı mı konsollarına çıkarıyor ? PC oyun fiyatlarını sadece Türkiye, Arjantin,Rusya gibi ülkeler üzerinden değerlendirmek yanlış olur. Avrupa ve Amerikada oyun fiyatları konsollara ilk çıktığında ne kadardan satılıyorsa, işte yine aynı fiyattan satışa sundu ve satıldı. Konsolda bedava dağıtılan oyunu 60 dolardan hadi indirim dönemiyle 29.99 € /$'dan satıyorsun, neyden kötü ? Bu arada 2019 yılında PS4 edinmiş biri olarak ve konsolu edinir, edinmez ilk işim, Horizon Zero Dawn:Complete, Uncharted 4 satın alan olarak, Sony'nin bu hamlesi benim için güzel bir hamle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 16 Mayıs 2021; 9:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Sony'nin yaptığı açgözlülük ihtiyacı yok aslında ,maksat üç kuruş daha kazanayım 🤦‍♂️
    Konsol oyuncusu çatır çatır kar kazandırıyor oyunlardan, kendi ayağına sıkacak bu gidişle haberi yok

Şirket bu; elbette para kazanacak. Sen hangi şirketin “daha fazla para kazanmaya ihtiyacımız yok” dediğini duydun?

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt

Ya orası için eyvallah da yarın birgün oyunlar eş zamanlı olarak pc-konsol için çıkarsa konsol almanın bir mantığı yok ki...

Kaldı ki bu iş oraya doğru gidecek 👍

Nintendo gibi köklerine sadık kalması kemik kitlesi için daha iyi olurdu, 2-3 yıl sonra gelen oyunları gördük sattıkları 1 milyon şaka gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Mayıs 2021; 11:55:45 >
  • Şu mantığı çözemedim sen sony sin pc ye oyun vermek nedir.yazık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • son kullanıcı için çok iyi bir olay neden sony e laf atıyorsunuz ki ? sonuçta ps de daha düşük fps yerine pc de oyunu en rahat hali ile oynabileceğiz tabi ülkemizde oyun ve pc fiyatları düşerse.

• Exc. oyunlar PC’ye çıkıyor diye konsollar anlamsız olmuyor. Benim gibi PC’de oyun oynamayı sevmeyen bir sürü insan var. Konsollara bir şey olmaz. Sony bunun hesabını yapmıştır, merak etmeyin.

• encuni kullanıcısına yanıt

Açıkcası ben sony özel oyunlarının(Hepsi değil ama büyük çoğunluğunun) çok abartıldığını düşünüyorum.

• Hocam açıkcası pek zoru başardılar denilemezki oyun zaten çıkalı 8 yıl olmuş adamlar hem oyunun kendisinden hemde ek paketlerinden baya kazandılar.Bide epic fortnite dan falan milyonlarıda götürüyor bence pek zor değil epic'in GTA V i bedavaya dağıtması.

• Steam deki oyunlar pc ye gelse daha iyi olur

• Söylediğiniz de doğru hocam oyun çok güzel oynamayan kalmadı herhalde

• Tabikide hocam oyun 8 yıllık olmasına rağmen hayla oynatırıyor kendini açık dünyasıda canlı.

• Horizon güzeldi.
    days gone güzele benziyor. oynanır

sirayla cıkanı oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 17 Mayıs 2021; 12:19:53 >
  • Aklıma getirdin oynamak lazım özledim 😂

• Predator: Hunting Ground epicte satışa çıkmıştı pek bi özelliği kalmadı yani hatta geç kalmışlar :)

kuponla 40 / 60 tl ye geliyordu çıktığında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 17 Mayıs 2021; 16:46:11 >
  • Onlar gelmez

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt

Microsoft ile rekabetten oluyor bunlar. Yoksa Sony'nin yapacağı iş değil.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt

Sony neden daha önceden pc ye gettirtmediki zaten?Pc bi getirtse özel oyunlarını daha çok satar daha çok kazanır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.