Şimdi Ara

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
26.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de amazon.comdan sipariş verdim az önce. umarım beklentilerimi karşılar
  • Beyler ana bilgisayarım kuvvetli bide kuvvetsiz bi lAptopum var. Bu alet laptopa bağlanır mı? Güçlü olan pc nin görüntüsünü laptopta kullanmak istiyorum da yoksa sadece tv ye mi takılıyor steam link
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Bunun için steam linke ihtiyacın yok. Steamin ev içi yayın özelliği ile bilgisayarının görüntüsünü laptopda alabilirsin. Burada gerekli açıklamalar var.
    http://store.steampowered.com/streaming/?l=turkish
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Laptop'a bağlayarak görüntü aktaramayacağını düşünüyorum. Çünkü laptoptaki hdmi giriş değil çıkış. yani laptop görüntüsünü dışarıya aktarmak için. Laptopu ekran olarak kullanamazsın. Ayrıca satılan aparatlar vs. ile halledilebilir mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrotoxin

Bunun için steam linke ihtiyacın yok. Steamin ev içi yayın özelliği ile bilgisayarının görüntüsünü laptopda alabilirsin. Burada gerekli açıklamalar var.
    http://store.steampowered.com/streaming/?l=turkish

Tamamdır...
  • Ben şuanda filmleri ve ufak oyunları sorunsuz oynayabiliyorum. Ancak the crew , dirt 3 vs gibi daha iyi grafikli oyunları 30 fps bile oynayamıyorum. Halbuki PC de 60 FPS üstünde. Sanki 30 FPS kilitli gibi 27-30 arası değişiyor sürekli. PC üst katta , pc den modeme 5-6 metre ethernet var . Modem merdivenin ortasında ordan da steamlinke 6-7 metre ethernet var. Bu uzunluk fazla mı acaba ? 60 FPS oyun oynayanlar kaç metre kadar ethernet ile bağlı merak ettim doğrusu. Modemim de Asus N14u 300mbps aktarım görünüyor. Yoksa illaki powerline ile mi bağlamak lazım performans alabilmek için.
  • arfyilmaz kullanıcısına yanıt
    The Crew oynayamıyorum ben. Analogları mouse gibi algılayıp oynamama izin vermiyor oyun. Sizde direk sorunsuz bir şekilde mi açıldı?
  • Arkadaslar elimde hiç açılmadık steamlink mebcut ilgilenene uygun fiyatlı satıcam
  • arfyilmaz kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan performansa çekip denediniz mi?
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Alınmaz diyorsun ama epey iyiymiş
  • arkadaşlar ben steam linki pes gibi oyunları tvde arkadaşlarımla karşılıklı oynayabilmek için aldım.yalnız alet klavye ve gamepadi ayrı ayrı tanımıyor.daha doğrusu ikisi de aynı işi yapıyor.mesela peste ikinci bir seçim yapamıyoruz.klavye de gamepad de aynı tarafı seçiyor.bunun bir çözümü var mı?yoksa hayal kırıklığı olacak benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar ben steam linki pes gibi oyunları tvde arkadaşlarımla karşılıklı oynayabilmek için aldım.yalnız alet klavye ve gamepadi ayrı ayrı tanımıyor.daha doğrusu ikisi de aynı işi yapıyor.mesela peste ikinci bir seçim yapamıyoruz.klavye de gamepad de aynı tarafı seçiyor.bunun bir çözümü var mı?yoksa hayal kırıklığı olacak benim için

oow gerçekten bu böyleyse bende hayal kırıklığı yaşadım şimdi. acaba elinizde varsa 2 kol takıp deneyebilir misiniz? yani takım seçim kısmında internette bir video buldum ordan çektiğim görüntüdeki gibi gelmiyormu?

http://prntscr.com/dq0tk4

tek bir kişi gibimi geliyor?

• usb den video oynatabiliyor muyuz?
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    hayır
  • Arkadaşlar ürünlerim geldi. Dirt3 ve Tomb Rider denemeleri yaptım. Öncelikle kablosuz bağlantı gerçekleştirdim herhangi bir gecikme vs yaşamadım. Oldukça memnun kaldım. Oyunlarda kumandaya alışırsam eğer çok zevkli olacağını düşünüyorum. Kurulumu oldukça basit. Kumandada tek sevmediğim nokta titreşiminin çok saçma olması onun haricinde, 20 dolarken bence steamde belli miktarda oyunu olan arkadaşların mutlaka alması lazım. Soracaklarınız olursa cevaplayabilirim.

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobra11_38 -- 2 Ocak 2017; 21:30:38 >

• steam kontrolcüsününde eksik ne bulduğunuzu anlayamadım.

bu arada steam kontrolcüsünü özelleştirmek isteyen arkadaşlar.bilindiği üzere ülkemize steam kontrolcüsü kaplamaları gönderilmiyor.ancak şöyle bir site buldum:https://www.decalgirl.com/make/app/?t=1458 bir inceleyin belki hoşunuza gider.açılan sayfada doğrudan kendi istediğiniz kaplamayı tasarlayıp sipariş vermeniz mümkün bunun dışında da oldukça geniş bir hazır kaplama listesi de yine sayfada mevcut.
  • Steam Link de Xbox Controller kullanıyorum. Bf1 girdiğimde analaglar mouse gibi çalı?ıyor. Diğer tu?lar bir i? yapmıyor. Bu sorun ba?ına gelen, çözümünü bilen yok mu?
  • Yaklaşık 15 gündür steam link kullanıyorum gerçekten beklentilerimin üzerinde çıktı cihaz. Powerline adaptor ile kullanıyorum sıfır gecikme, iki ps4 controller ve mouse bagladim aynı anda baglanabiliyor. 20 dolara salonda oyun istasyonum olmuş oldu, kararsiz kalanlar bence hiç dusunmesin.
  • alışamadım ya bu controllera ben kaç güne alışırım ? yani gta5 falan oynarken beceremiyorum he sadece araba yarışı olsa ve ya maç on numara olur bence
  • gökhanceylan kullanıcısına yanıt
    20 dolara nerden aldınız hocam
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.