Şimdi Ara

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
26.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazonda gecen hafta 19.99 a dusmustu, takip edin hocam mutlaka tekrar iner.
  • gökhanceylan kullanıcısına yanıt
    İyi yakalamışınız şuan 54 dolar gözüküyor bir daha anca yılbaşına düşer sanırım
  • Amazonda 50 dolar gozukuyor.

Ulkede satisi yok mu acaba ?

Xbox 360 pc common controller var uyumlu herhalde dimi ?

Nereden 0 olarak almamızı onerirsiniz?
  • arastir kullanıcısına yanıt
    N11 de 350 tlye satiyorlar amazondan getirtip, aceleniz varsa alabilirsiniz yoksa amazonu takip edin 1-2 aya tekrar düşer tahminimce.
    Xbox controller ile uyumlu ben 2 dualshock4 ile Kablosuz olarak kullanıyorum. Alet wake on lan ozelligine sahip, controller ile hiç bilgisayarin yanina ugramadan uzaktan açıp oyuna baslayabiliyorum sanki ps4 almış gibi oldum eve :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanceylan -- 10 Ocak 2017; 14:23:49 >
  • gökhanceylan kullanıcısına yanıt
    Bende ayni hedefle bu ise yoneldim

50 dolarlik aleti 350 ye satmak insafsizlik

Gumruge takiliyor mu 50 dolardan alsak ne zaman gelir acaba amazondan?
    Amazon gumruk ucretini peşin olarak sizden tahsil ediyor zaten

Benim yaklaşık 1 haftada amerikadan kapima kadar geldi cihaz yilbasi olmasina rağmen. Türkiye'ye girdikten sonra anlasmali dağıtim sirketine veriliyor, bana yurtiçi kargo ile geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhanceylan

Amazon gumruk ucretini peşin olarak sizden tahsil ediyor zaten

Benim yaklaşık 1 haftada amerikadan kapima kadar geldi cihaz yilbasi olmasina rağmen. Türkiye'ye girdikten sonra anlasmali dağıtim sirketine veriliyor, bana yurtiçi kargo ile geldi.

amazon.com da 49$ ve amazon.de de 55€ civarı.

ikisinde de adresimize gönderilemez gibi bir yazı var.
    hangisinden nasıl almak lazım destek olabilir misiniz ?
  • quote:

N11 de 350 tlye satiyorlar amazondan getirtip, aceleniz varsa alabilirsiniz yoksa amazonu takip edin 1-2 aya tekrar düşer tahminimce.
    Xbox controller ile uyumlu ben 2 dualshock4 ile Kablosuz olarak kullanıyorum. Alet wake on lan ozelligine sahip, controller ile hiç bilgisayarin yanina ugramadan uzaktan açıp oyuna baslayabiliyorum sanki ps4 almış gibi oldum eve :)

Hocam sizin sistem de güzelmiş hayırlı olsun. :)
    DS4 bluetooth ile de çalışabiliyor bildiğim kadarıyla, wake on lan özelliği steam link ile mi alakalı yoksa steam link olmadan pc ye bt ile bağlasak da açıp direk oyuna girebilir miyiz?
    Bende de xbox one s controller var, bahsettiğiniz olay sadece steam link ile oluyorsa ondan alayım bir adet. :)
    Saticisi amazon. com olan ürünleri Türkiye'ye gönderiliyor, siz baska bir saticiya bakıyor olabilirsiniz. Şu anda fiyat 49.99$.

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU]
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Wake on lan steam link ozelligi ama Android telefonunuza kuracaginiz bir program ile de bilgisayarı açıp steam in baslamasini saglayabilirsiniz. Detayli bilgi burda var.

http://steamcommunity.com/app/353380/discussions/0/405690850608608088/
  • quote:

Wake on lan steam link ozelligi ama Android telefonunuza kuracaginiz bir program ile de bilgisayarı açıp steam in baslamasini saglayabilirsiniz. Detayli bilgi burda var.

http://steamcommunity.com/app/353380/discussions/0/405690850608608088/

Wake on lan destekli anakart varsa manuel de yapılabilir dediğiniz gibi, teşekkürler.

• Steam controller ile NBA 2K17 oynayabilen var mı? Ben şahsen çok zorlandım. Yeni XBOX 360 ya da PS4 controller almayı düşünüyorum.
  • 2 adet steam controllerimiz var.

Ayrik veya ortak ekran oynamak uzere 2 kisilik oyun onerebilir misiniz ?

Ps 3 varken resident evil tom clancy little big planet cod filan oynuyorduk.

Steamde neler var acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yeni yıl indiriminde aldığım steam lin elime ulaştı. 2 adet xbox one kablosuz gamepad var. bunları nasıl bağlayabilirim? kablolu kullanmak istemiyorum.
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    teşekkürler steam community'de de birşeyler varmış oraya da bakacağım. umarım olur da uğraştırmaz fazla
    1 dakika da bağladım ben bir sıkıntı çıkmadı.
    deneyelim bakalım madem öyle fakat sıkıntı olmaz değil mi bendeki normal xbox one kontrolcüsü s falan yok
    Onu bilmiyorum. Yeni versiyonunda bluetooth ile bağlanabiliyor ama eskisinde nasıl olur bilgim yok.
    olmuyor bluetooth görmüyor. yok demek ki one olanlarda
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.