C

Yüzbaşı
21 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,

yeni taşınacağımız evde doğalgaz hattı çekilmediği için, elektrikli ocak almaya karar verdik. tüple uğraşmak istemedik açıkcası, Fakat hiç böyle ürünler kullanmadığımız için tereddütlerimiz var.

temizliği kolay diye yorumlar okudum hep

temizliği gerçekten kolaymı?

kullanımı kolay mı?

ama pişirmesi nasıl acaba?

cam yüzey çok çabuk çizilir mi?

doğalgaza göre ayda ne kadar fazla öderiz elektriğe

ayrıca ankastre fırın ve ocak aynı anda çalıştırsak acaba elektrik aksamı neye göre yapılmış tabi bu binaya göre bağlı ama çok sorun olmaz heralde orasıda...

beğendiğimiz ürün şu: https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/pisirme-grubu/ocaklar/seramik-ocaklar/ET611HE17E

ama başka tavsiye edeceğiniz önereceğiniz ürünler varsa bakabilirim.

Arkadaşlar merhabalar,

kronometre için bir uyglama var oraya kayıt oldum oradan 60 üzeri hedefleyen arkadaşlar kullanıcı isimlerini yazabilirlerse takipleşelim. Motive edelim birbirimizi

Benim kullanıcı adım: mustafa38

beni ekleyip takip edebilirsiniz.

kullanıcı adlarınızı yazarsanız bende ekleyebilirim sizi...

uygulamaya buradan erişebilirsiniz...
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameng.in.TusKronometre
Arkadaşlar merhaba,

askere gideceğim. Whatsapp çalışan ama akılsız olan kamerasız olan telefon var mı? önerebilecek var mı?
Arkadaşlar merhaba

2010 Jetta 1.6 ikinci el bir araç alacağım. Fakat bunun ekspertiz işlemlerini nerede yaptıracağıma karar veremedim. Yetkili servisi aradım 1 gün süren testleri varmış 900 lira para istiyorlar. Araçta bir sorun yoksa satarkende bana yardımcı olacak bir belge olabileceğini düşünüyorum açıkcası. Özel ekspertiz firmalarının ise fiyatları çok düşük yetkili servise göre 200lira civarı şöyle iyi diyebileceğimiz bir yer. Fakat o kadar fark verip yetkili servise gitmeye değermi yoksa özel bir yerdemi yaptırsam? İlk defa bi VW araç alacağım için biraz tecrübesizim. Bu konuda önerileriniz neler olur? 2. el bir jetta alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ayrıca araca kasko yaptırmayı düşünüyorum. Bu araç için fiyatları yaklaşık olarak ne kadar oluyor? Nereden öğrenebiliriz.

Son olarak ise aracı ilk defa kendi üstüme alacağım bu sebeple trafik sigortasınıda adıma yaptıracağım. Acaba ne kadarlık bir sigorta ücreti çıkıyor?

Bu konularda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
Arkadaşlar merhaba,

aşağıda belirttiğim sisteme sahibim.

Oyun oynarken bir anda fps değerleri düşmeye başladı donmalar takınmalar oldu. Daha sonra baktığımda işlemci maksimum çekirdek frekansı 0.8ghz olmuş. daha fazlası olmuyor. bu durum intel tuning system diye programında thermal throttling olarak gözüküyor. CMOS sıfırladım. Bios resetledim. bios pilini çıkarttım taktım, windows yüksek performansa aldım, format attım, driverlerı yükledim tekrar vs. donanımsal olarak anakart üzerindeki switchleri denedim fakat çözüm alamadım. Sıcaklıktan kaynaklanır diye belirtilmiş ama işlemci sıcaklığı 23 derecede şuan. kasa içi genel sıcaklık ise 30derecelerde. fakat hız bir türlü normal performansına çıkmıyor. Bu tür sorun olan oldumu acaba arkadaşlar nasıl çözülecek bilen arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum.

Sistem
MSI Gaming M7
i7 6700k
MSI Gaming X GTX1060
Arkadaşlar Resimdeki gibi vatandan oyun bilgisayarı toplamaya çalıştım. Sizce nasıl olmuş eksik varmı öneri tavziyeniz nedir?

(SSD elimde bulunduğu için onu kullanacağım. Bu yüzden listeye eklemedim.)

Yeni açılmış güzel siteye benziyor tavsiye ederim.

www.akademikport.com

Merhaba arkadaşlar,

Notebook sırt çantası alacam ama karar veremedim. Kullananlar yada araştıranlardan varmı önerebilecek?

50-60 lira bütçem ucuz olsun iyi olsun (öğrenci işi )

Bilgisayarın yanında kitap defter gibi eşyalarımıda alacak büyüklükte olmalı. sadece bilgisayar için değil yani.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 375
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.400 (Bu ay: 381)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.