Şimdi Ara

Start-stoplu aküden normal aküye takviye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar babamin 1 yildir otoparkta yatan mercedes w211 e220 cdi bir araci var. Arac çürüyecek bu gidisle. Araca el koymaya karar verdim. Guzel bakimini muayenesini falan yaptirip bir daha boyle atil kalmasina izin vermeyecegim.

Aracin akusu komple bosalmis. Bende leon start stoplu bir arac var. Aküye takviye yapmamiz lazim. Aküm start stoplu oldugu icin takviye yaparken nelere dikkat etmem lazim. Uzman arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 27 Nisan 2022; 19:53:52 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Birşey olmuyor ben 4-5 defa yaptım

Aracım octavia s&s var agm akü

• gercekbeko G kullanıcısına yanıt
    Start stoplularda iki aracta da negatif uclari sasiye baglayin falan dediler de o yüzden tedirgin oldum. Yanlis bi islem yapmayayim simdi

• Ek bi şey yok hocam eksi eksiye, artı artıya.
    Eksiyi şasinin herhangi bir yerinede bağlasanız bi şey olmaz çalışır gereksiz bir fantezi yapmış olursunuz sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Koruyu eldiven kullanın. Leon çalışırken takviye yapın. Şaseye bağlamanız daha doğru olur keza kullanım kılavuzlarında genelde bu şekilde takviye önerilmiştir. Mersoyu hemen çalıştırmayın iyice doldurun , akü üzerindeki indikatör ışıktan analayabilirsiniz. Ürün tamamen deşarj olduysa geri dönemeye bilir akü yaşına bağlı.

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.