Şimdi Ara

STARFIELD XBOX SERIES X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.112
Cevap
50
Favori
48.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Ilk ceyregi degil ilk yarisi.

• Geçmişe dönük oynamam gereken bir sürü oyun var, onlarla oyalanacağım zaten ama bu oyunu merakla bekliyordum, erteleme haberi üzdü.

Beklettiklerine değse bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen bu oyundan da stalkerdan da hayır gelmez artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ya neredeyse Bethesda markası olmuş bir tarihte (11.11) çıkaramıyosan oyunu ben ne deyim sana 🙂

Hani yıllardır geliştiriyodunuz? Zaten adam gibi bir gameplay gelmemesi herkesi şüphelendiriyodu. Haksız değilmişiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Erteleme olayı büyük bir risk bu kararı alarak beklenti yaratıyorlar şu an, bu beklenti karşılanmazsa asıl bomba o zaman patlar.

• Aynen öyle. Size layık değil ondan erteledik diyolar erteleyince. Bir de facia olursa dediğiniz gibi o zaman bomba patlar 😄

• Büyük ihtimal gemi kullanımında ve inişlerde çok bug var. Creation Engine ile daha önceki oyunları oynadığım için tahmin edebiliyorum. Bir de oyun devasa olunca oyunun bozulma riski de artıyor. Bu yüzden ertelendi bence

Son sızıntılardan sonra oyunu görsellik bakımından biraz daha cilalamak istemiş olabilirler de

• Yeni bilgiler

https://twistedvoxel.com/starfield-development-struggling-mechanics/

En son denilene göre mekanikler biraz bug lı hareket ediyormuş daha yumuşak ve dengeli yapmak istemişler.
    Mart ayında çıkması bekleniyor.
    Creation Engine i çöpe atmak yerine parçalara ayırıp o parçalar üzerinde komple düzenlemeler ve eklemeler yaparak yeniden birleştirmişler. O kadar değişiklik olmuş ki stüdyo yeni bir motor olarak görüyormuş 😅
    Fallout 76 daki gibi coop veya online hiçbir element olmayacak.

Eğer denildiği gibi Mart ayında çıkarsa 4 ay gene fena değil. 4 ay beklemek yerine bug lı da oynamayı tercih ederdim ama ismine Cyberpunk gibi zarar vermek istemediler büyük ihtimalle.

• goty

STARFIELD XBOX SERIES X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS)

• Silkolet kullanıcısına yanıt
    Sorunlu çıkması oyunu çöpe çıkarır

• aschil kullanıcısına yanıt
    Cyberpunk dan sonra sıradaki olmaktan baya korkuyorlar anlaşılan. Fallout 4 un bug ve performans seviyesi şuan tekrar olsa genel kitle ne kadar tolerans tanır bilmiyorum. Bence Bethesda MS in altında olmasaydı büyük ihtimal o halde çıkarırdı.

• Bethesda nın Elder Scrolls ve Fallout serilerine ait oyunlar çıkışlarında hep buglıydı zaten. Buglı oyun yapmak adeta firma geleneği haline geldi zaman içinde.

• STARFIELD XBOX SERIES X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS)

Abonelik sayfasında Starfield ın Early 2023 de çıkacağı yazmaya başlamış.

Tahminim 03.03.2023 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 9 Haziran 2022; 12:33:5 >
  • STARFIELD XBOX SERIES X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS)Bethesda Softworksyoutube
    Discover Starfield, the new space epic currently in development by Bethesda Game Studios. Starfield is the first new franchise in twenty-five years from the acclaimed developers of The Elder Scrolls and Fallout series. Learn more at https://beth.games/2JPSZRc
    https://www.youtube.com/watch?v=JUobbpHERh8&feature=youtu.be
  • Resmen rüyalarım gerçek oldu.

• Sınıflar, traitler, sessiz ana karakter vs hepsi geri geliyor. Crafting var, üs kurma var, kendi gemini özelleştirme hatta içinde gezebilmr var. Özellikle class, trait ve sessiz karakter ile fo4-skyrim gibi dumbed down bir rpg'den ziyade daha çok morrowind-oblivion tarzına fokuslanmış görülmekte starfield.
    Benim beklediğimden de iyi görülüyor, yeni fo4-skyrim usulü seyreltilmiş rpg olmasından korkuyordum ancak gördüklerim çok umut verici. Hataları buglari vs olacaktır ancak mod desteğiyle fena bir potansiyele erişecektir.

Şu resmin güzelliğine bakar mısınız

• STARFIELD XBOX SERIES X/S ANAKONU (DAY 1 GAMEPASS)

• Kendi uzay gemimizi tasarlayıp bu gemiyle savaşa girme olayı muazzam gözüküyor

• Bu oyun hayal kırıklığı olacak diye düşünüyordum.Beklediğimin çok üstünde çıktı.Motordan kaynaklı ufak tefek kusurlar var ona da katlanacağız artık.Herkesin çamur dediği grafikler de gayet iyi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.