Şimdi Ara

STAR WARS: Squadrons (2020) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Allah belasini versin. Cope attik parayi hikayi bile bitirmeden dun sildim attim. Zehir zikkim olsun.
  • Bir oyunun demo yada trial sürümünün olmasının nekadar önemli olduğunu bu oyunda daha iyi anladım ; yoksa 275 tl çöpe gidecekti ea play sağolsun 25 tl ile yırrtık şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Allah belasini versin. Cope attik parayi hikayi bile bitirmeden dun sildim attim. Zehir zikkim olsun.

Çok kötü mü o kadar?. Ucuz diye alacaktım ve böyle uzay temalı oyunları severim. Puanları da kötü değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 7 Ekim 2020; 12:8:48 >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

Ben de çok severim ama sadece inceleme puanlarına bakma kullanıcı puanları 5.8 de hala. Kontrol ve mekaniklerle ilgili benim zevk almama sebebim. Bu tip oyunları özellikle uçuş oyunlarını çok severim ama tüm evrenden nefret ettirdi beni. 2. oyunu dahi sildim. İşin eğlencesini kaçırmışlar. Hikaye için alacaksan fiyatı müsait olunca ya da ea playe gelince al derim. Multiplayer ise felaket durumda zaten konsol vs konsol için dolu değil, zaamn gerekiyor. PC ile cross oynayınca da bayagı dezavantajlı oluyor oyuncu zaten kontrollerde sıkıntı oldugunu görmemek için kör olmak gerek sensitivity ye deadzoneları %100 yap yine etkisini görmüyorsun.

• Sadece gameplayleri izledim ama battlefront 2deki uzay savaşları bile bu oyundan iyi duruyor yaniliyor muyum yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Sadece gameplayleri izledim ama battlefront 2deki uzay savaşları bile bu oyundan iyi duruyor yaniliyor muyum yoksa

Kötü takıma denk düşmezsen iyi oyun fakat ya farkla yeniliyorsun ya da fark atarak yeniyorsun karşı takımı.

• başlığı güncelledim

• çılgın bir oyun ya ama bu da overwatch gibiyse kalsın bi daha oynamam.ya süper takıma düşüyorsun ya çok kötü takıma düşüyorsun.fortnite tekli mal gibi gezer çöpçü gibi toplarım bundan iyi.yalnız böyle çılgın oyunlara alışınca yazık oluyor fortnitedekilere.böyle bir alımla geliyorlar özel skinler tak tak tak diye sonra güm... hey yavrum d.va ile 6 kişiye karşı tek oynamış, baptise ile arkamda mercy kapı tutmuş adamım sana mı acıyacam? 

• Konu bayağı gerilerde kalmış . Olurda yeni başlamak isteyen varsa hakkında ufak bir şeyler karaladım bakabilirler.

https://www.oyundefterim.com/post/star-wars-squadrons-5-11-may%C4%B1s-2021

• Steam'de oynaması 31 Ocak gecesine kadar ücretsiz

store.steampowered.com
    Pre-purchase STAR WARS™: Squadrons on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1222730
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.