Şimdi Ara

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
13
Favori
28.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allahtan evde değilim hocam yoksa bende batardım,şimdilik sadece death strandingi aldım,diğerlerini ilerleyen aylarda ufak ufak alırım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Hocam yadıklarınıza sonuna kadar katılıyorum forumda çok kaliteli yorum yapan insanlarda var ben dahil bir çok kişi fanatik troll yorum yapan insanlarla polemiğe girmemek için forumda Hayalet modunda takılıyordur eminim foruma giriyor ama yazmıyor başı ağrımasın diye özellikle Ps konusu aktif bir konu ama yorum yapan kaliteli insan sayısı az maalesef forum eski günlerinden çok uzaklaştı
    Death stranging konusuna bir bakın tribünden farksız milletin hiç mi başka ciddi derdi yok diye düşünüyorum bazen bu sitede. Ea bu sefer çok ince ip üstünde ben oyunun güzel çıkacağına inananlardanım. Battlefront vakasından sonra star wars konusundaki son şansları çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Star wars oyunlarıyla pek aram yok sadece 2'yi oynamıştım 10 saat kadar çok beğendiğimi söyleyemem fakat bu oyununun videolarını izlediğim kadarıyla multiplayer olmayacağı sadece hikaye tabanlı daha farklı bir oyun olacağa benziyor.Baya hoşuma gitti boss olayı dövüş sistemi falan souls oyunları gibi yapılmışa benziyor.

• Star Wars'ın sadece 1973'de çıkan ilk 3'lemesini izledim, acaba oyunu alsam evrene hakim olabilir miyim?

• Eğer izlemeye niyetiniz yoksa okuyun pek spoilerlık olay yok bence. :

Palpatine gerçek yüzünü gösterdikten sonra Cumhuriyeti imparatorluğa çeviriyor ve Anakin'e Darth Vader unvanını veriyor. Sonra Palpatine klonlarda programlanmış "Order 66" emrini verdikten sonra galaksideki Jediların neredeyse hepsi öldürülüyor. Burada gördüğün Jedi masteri(Kadın olan.) ölmeyenlerden. Bundan sonraki olaylari anlatıyor. Başka bir şey çıkacağını sanmıyorum ben bir bağlantı görmedim sadece 3 ve 4 arasında geçiyor. Hatta bence 3'e çok daha yakın bir zamanda zira daha Klon ordularının gemileri gözüküyor.

Spoiler okumadım İlla izleyeceğim diyorsanız da 3. Filmi(Revenge of the Sith) izleyin yetecektir. Diğer 2 filmi izleminize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Kasım 2019; 16:34:32 >

• Bu son filmleri izlemeye gerek var mı peki? Rogue One, Han solo vs

• Mücadelelerimiz keskin olacak gibi. :)

• O filmlerin hepsinin öncesinde geçiyor yani hayır gerek yok.

• Anladım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Mücadelelerimiz keskin olacak gibi. :)

Kombo guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Mücadelelerimiz keskin olacak gibi. :)

Oynayacağım ilk Star Wars oyunu olacak sanırım. Kılıç kullanılan oyunlara bayılırım. Çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 10 Kasım 2019; 11:8:10 >

• Cıkışını sabirsizla bekledigim oyunlardan.
  • İngilizcesi olanlar için: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/dujegw/star_wars_jedi_fallen_order_impressions_its/

Özet: Yazan, özellikle çatışmaları ve görselliği çok beğenmiş. Ama oyun bildiğimiz Dark Souls olmuş. Mekanikleri aynı. Bonfire, ölünce elindekileri kaybetme, bonfire da dinlenince düşmanların tekrar canlanması vs... Fast Travel özelliği de yokmuş. Oldukça geniş bir yetenek ağacı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxximum_ -- 11 Kasım 2019; 14:28:7 >
  • Oyun muazzam gözüküyor ya daha sonra alırım diyordum ama sanırım dayanamayacağım. Böyle bir tarza geçmesi bence harika olmuş. Star Wars evrenine yakışır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxximum_

İngilizcesi olanlar için: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/dujegw/star_wars_jedi_fallen_order_impressions_its/

Özet: Yazan, özellikle çatışmaları ve görselliği çok beğenmiş. Ama oyun bildiğimiz Dark Souls olmuş. Mekanikleri aynı. Bonfire, ölünce elindekileri kaybetme, bonfire da dinlenince düşmanların tekrar canlanması vs... Fast Travel özelliği de yokmuş. Oldukça geniş bir yetenek ağacı varmış.
    Birşey takıldı kafama şimdi bu oyun dark souls’un sadece mekanik tarzını mı aldı yoksa oynanış zorluğu mantığıda aynı mı?Yani demek istediğim bir boss ile savaşırken 300 kere yuvarlana yuvarlana kılıç savaşı yapıp ölünce bayağı geriden başlayıp tekrar aynı düşmanları öldürerek mi boss dövüşüne gidicez yoksa oyun hikaye bazlı düz ilerleyip sadece dövüş ve ilerleyiş mantığını mı aldı?İşim yoğun olduğundan ilki gibiyse oyunu almayı bekleyeceğim çünkü sekiroda öle öle ve az zamanım olduğundan çok kopuk bir şekilde bitirmiştim.

• Dark souls mantığı olacaksa harika olur bence. zorlanmak iyidir. özellikle bosslarda:)
  • Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    Yapımcı o kadar zor olmayacak dedi.Bahsettiğiniz zorluk için hard moda almak lazım.Yani en fazla 1-2 kere ölürsünüz bu oyunda,oda kamera açısından ve karakterin biraz ağır haraket etmesinden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 12 Kasım 2019; 14:54:30 >
  • 10 saatlik trial da açmadılar accesde millet speedrun yapıp oyunu bitirmesin diye spoiler falan hikaye
  • Bugün 21.30 da Hindistan psnden alanlar için indirmeye açılacak. Heyecanlıyız bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    Orasını bilemiyorum ama dediğiniz gibi olacaksa ben de oynamam. Dark Souls mekaniklerindeki en tiksindiğim şey o.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.