Şimdi Ara

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER[PS4 ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
13
Favori
28.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fast-Travel konusunda haklısınız ama o güzellemeler hikayeyi bitirenler tarafından geldi. Evrene dair çok güzel detaylar var. Özellikle finale yakın müthiş sürprizler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun baya iyiydi jedi master da bitirdim. Simdi jedi grand master da bitirecem.
    Bu oyuna dlc gelmeyecek mi?

Edit : ilk defa bir oyuna dlc alacam ona da dlc gelmiyecek galiba.
    Bari survival tarzi bir mod gelse diyecegim o da gelmeyecek galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 6 Aralık 2019; 15:7:26 >
  • Oyunu bitirdim. Muhteşemdi be! Benim oynadığım en iyi Star Wars oyunuydu. Işın kılıcını ilk defa bu oyunda adam gibi hissedebildim. Souls tarzı yapı sayesinde dövüşler çetin geçiyor ve ışın kılıcını hissettiriyor.Oyunda her yere girip çıktım neredeyse bakmadığım hiç bir şey kalmadı ve heralde 30 saat sürmüştür her yeri araştırmamla birlikte.Ve hala bulamadığım şeyler var onları da bulacağım. Oyunun karakterleri, karakter gelişimi, hikayesi ve oynanışı tam bir harika. Özellikle sonu var ya sonu çok güzel ama çok çok güzel. Mutlaka ama mutlaka oynayın derim. Ps4 slimde oynadım ara ara takılmalar vs olsa da beni üzmedi. Ufak tefek takılmalara zaten takan biri değilimdir. Keşke Goty adayı olsaymış, ha seçilir seçilmezdi o ayrı ama keşke aday olsaymış.Gerçi seneye aday olabilir diyenler var geç çıktığı için.Ek olarak bu oyuna acilen Arena modu ve özellikle New Game Plus gelmesi lazım. bunlar da olursa harika olur.
    Neyse Star Wars sevenler kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocobongo555 -- 8 Aralık 2019; 0:56:19 >

• Arkadaşlar merhaba, star wars serisine başladım sırf bu oyunu oynamak için, hemde uzun zamandır izlemek istiyordum. Çıkış tarihine göre izliyorum filmi ve en son 4. film Star wars gizli tehlike filmini izledim oyun hangi dönemde geçiyor ben oyunu alıp indirene kadar 5. belki 6. filmi izlerim oyunda geçen hikayeye uzak kalmak istemiyorum şuan almalımıyım oyunu yoksa tamamen seriyi bitireyim öyle mi alayım ne diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onraksy

Arkadaşlar merhaba, star wars serisine başladım sırf bu oyunu oynamak için, hemde uzun zamandır izlemek istiyordum. Çıkış tarihine göre izliyorum filmi ve en son 4. film Star wars gizli tehlike filmini izledim oyun hangi dönemde geçiyor ben oyunu alıp indirene kadar 5. belki 6. filmi izlerim oyunda geçen hikayeye uzak kalmak istemiyorum şuan almalımıyım oyunu yoksa tamamen seriyi bitireyim öyle mi alayım ne diyorsunuz
    Episode 3 ile Episode 4 arasında geçiyor.
    Yani ilk 6 filmi izledikten sonra oynayabilirsin.
    Filmlerden not: Spin off Star Wars filmi olan Rogue One da 3 ile 4 arasında geçiyor. Ancak o 4'e çok yakın bir zamanda geçiyor.
  • Star Wars'un hiçbir filmini izlememiş biri olarak oynayıp az önce bitirdim, çok da zevk aldım. Oyunun sonları Star Wars seven kişiler için orgazm yaşatıyor adeta :) ben bile baya bi gaza geldim. Gerçekten güzel oyun olmuş, normal seviyede oynamama rağmen boss'larda baya bir zorlandım. Üstelik detaylıca oynadığım halde gezegenlerde keşfetmediğim baya bi mekan var, hepsini tek tek gezip keşfedesim var ama oyunun primary hakkının fiyatı daha fazla düşmeden satmak istiyorum. Başka bi zaman alıp tekrar oynayabilirim, hatta belki de bu oyun Star Wars film serisine başlamama vesile olur, gerçekten öyle bir oyun olmuş :) umarım EA bu seriye sahip çıkar da ikinci oyun çok daha iyi bi şekilde gelir.
  • Bu oyuna sıra gelmiyor la deli gibi oynamak istiyorum ama elimdeki days gone u bitirip sonra death strandinge gecicem. Ondan sonra da bu herkes beğenmiş neredeyse alıp oynamamak olmaz hem de sıkı bir jedi knight sever olarak. Jedi outcast ve Jedi academi kadar iyi olmasa bile onlara yakın olsa yine de yeterli olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun iyi güzel de gemiye kadar geri gelmek nedir arkadaş. Daha ikinci bölümden geçtiğim yerlerden geri gelmek gıcık etti beni. Eğer her bölüm böyle ise büyük ihtimal sonunu getiremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Oyun iyi güzel de gemiye kadar geri gelmek nedir arkadaş. Daha ikinci bölümden geçtiğim yerlerden geri gelmek gıcık etti beni. Eğer her bölüm böyle ise büyük ihtimal sonunu getiremem
    Her bölüm böyle. Bir de sandık falan arıyorsan iyice bunalıma sokuyor. Sırf bu yüzden platinum almaktan vazgeçtim.

• Haritası çok kötü nereye gideceğini bulamıyorsun karma karışık labirent gibi birde bunun üstüne gemiye dönmek tam kanser oluyor . 2 saat dolaş dur araki bulasın labirentin çıkışınıda gidebilesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 10 Aralık 2019; 0:45:8 >
  • Tüm sandık ve skilleri açtım ama haritayı %100 gezmeyi midem kaldırmadı.

• Burada gemiye dönüyoruz diye yakınanlar: Jedi Knight Jedi Academy'de de öyle değilmiydi zate bazı görevler için? Şimdi mi sorun oldu?

• Oyunu büyük bir hevesle aldım ama ps4 pro da oynamama rağmen fps düşüşleri canımı sıktı.

• Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu nasıl bir bakış açısı? Açıklar mısın? 2003 te çıkan oyunun dönemiyle şu anki dönem bir mi? Şunun cevabının evet olduğunu düşündüğün için yazmışsın belli ki. Bana da neden evet olduğunu anlatabilirsen çok sevinirim.

• Birakin şu gemiye donmesini de dlc cikacak mi cikmayacak mi onu ogrenin. Oyun sahane de dlc gelse ilk defa bir oyuna dlc alacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Haritası çok kötü nereye gideceğini bulamıyorsun karma karışık labirent gibi birde bunun üstüne gemiye dönmek tam kanser oluyor . 2 saat dolaş dur araki bulasın labirentin çıkışınıda gidebilesin
    Hocam bende aynı durumdan muzdaripim nasıl olcak böyle gemi çok uzakta kayboldum sanırım

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yapacak bir şey yok hocam araya araya bulmaktan başka gemiye döndürmesi ayrı eziyet iğrenç haritası yüzünden yön bulamayıp labirentte kaybolmak ayrı eziyet oyunu açasım gelmiyor bundan dolayı çok kötü olmuş maalesef bu kısım

• Haritaya alışırsınız arkadaşlar ilk ben de hiçbir şey anlamamıştım da zamanla çok rahat kullanıyorsunuz.
    Yalnız hikaye...

BERBAT. Bir de sonunda bütün oyun peşinde koştuğumuz Holocron'u parçalaması.Güzel oyun lafım yok ama insanlar iyi bir Star Wars oyununa hasret kaldıklarından hak ettiğinden fazla övüyor oyunu.

• gemiye gitme olayını ararken yalışlıkla burda sıkıştım halattan geriye dönüş de yok yokmu bölümü baştan başlatmak için çare respawn noktası bu halatın gerisinde
  • Bu oyunu oynamadan ölmeyin :)

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.