Şimdi Ara

STAR WARS Jedi: Fallen Order (2019) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
7
Favori
18.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 1 aylık premier alsak, Nfs Heat, Battlefield V, Fifa, Anthem falan da dahil mi mesela? Oynayabilir miyiz bunları da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Oynarsınız hocam. Attığım linkte Premier oyunları listeliyor. Black Friday ve Kış indirimleri geçsin, beklediğim oyunlar istediğim oranlarda indirim almazsa bende düşünüyorum 1 aylık. Plague Tale, Vampyr, Dead Space 3, Saboteur vs. Ve Star Wars tabii.
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/browse?fq=subscriptionGroup:premium-vault-games
  • Oynarken sürekli gülümsüyorum sonunda müthiş bir star wars oyunu çıkmasından dolayı, tebrikler respawn ekibine ve daha sadece en baştaki eğitim kısımlarını geçtim. Müzikler, atmosfer, her şey mükemmel görünüyor. Ryzen 1200 ve 1050 ti ile medium 1080p çözünürlükte stabil 50 fps alabiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda oyun motoru inadından vazgeçmiş demekki ea. Tabi bu inat mass effect andromeda ve anthemi yedi kısacası bioware ı. Respawn galiba torpilli.

Oyunu almadım. Bu sefer indirime girmeden almayı kesinlikle düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACF8F4F94 -- 16 Kasım 2019; 1:15:10 >
  • Premier üyelïği aldım ve indiriyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA'deki dönüşler umut vaat edici.

Origin dayatmasından vaz geçmesi.
    Oyun motoru dayatmasından vaz geçmesi.
    Sadece single tabanlı oyun çıkarması.

Bu sebeplerle oyunun başarılı olmasını Star Wars evreni ile uzak yakın alakam olmamasına rağmen istiyorum.

Umarım bu tutumları devam eder. Fiyat uçuk olmasa alır denerdim hatta.
  • yanlız EA oyun motoru hiç dayatmıyordu. eger studyo , frostbite ı kullanırsa, oyun motoru parası studyoya kalıyordu ek butce olarak. Respawn bütcesini iyi hesaplayıp source engine den unreal e gecti.
  • oyun güzel. Senaryo/konu/işleyiş berbat.
  • Çok para çok. Bu kadar edecek bir oyun da değil.

• Hindistan Epic Store fiyatlarını paylaşıyorum. 280 lira civarına geliyor standart sürüm.

STAR WARS Jedi: Fallen Order (2019) [PC ANA KONU]
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    hocam valla sitede taklaya gelecekmişiz izlenimi var ama merakımdan bir kaç ucuz steam keyi alacağım sanırım
  • 2 gün sonra Origin premier biticek,en azından indirip deniyeyim dedim.Oyun güzel başladı beğendim.Türkçe yaması çıkarsa ilerde alıp oynarım
  • optimizasyonu cok iyi gozukuyor ustune sli da destekliyormus, benim icin cok iyi oldu
  • her şey iyi hoş da, oyun baya zor. ben alışmadığım için böyle souls tarzı oyunlara baya zorladı beni.
  • Oyunda skill ağacı ne kadar geniş

• arman09 kullanıcısına yanıt
    Bana çok büyük gelmedi. Max force arttır, max sağlık arttır, max sağlık şırıngasının verdiği can miktarını arttır ve benzeri skiller var zaten yarısında . Zaten oyunda 3 tane ana skill var. Pull, push ve hareket eden objeleri kısa süreliğine durdurma. Birde bunlara özellik ekleyerek açılan skiller var. Ben onları kullanmıyorum bile. Dark souls ve bloodborne dan alışığım dodge ve parry sistemine gerek kalmıyor geri kalan skillere. Jedi Knight ve Force unleashed serilerin deki gibi skill arıyorsan büyük hayal kırıklığı yaşarsın.
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Dimi ama ışın kılıcı at adamı ittir kendine çek durdur falan çok az ya düşman hareketleri de az oynanış ruhsuz gibi geldi bana

• Oyunun sonuna gelmeme rağmen Işın kılıcı atmayı açmadım bile ben. Zaten oyunun sonuna doğru anca açılıyor. Şunu belirteyim. Pull ve Push özellikleri ana hikayede ilerleyince açılıyor.Aynı anda da değil sırayla. Başta sadece objeri durdurma var. Oda düşmanlara karşı ben pek etkili olduğunu söyleyemeyeceğim.
    Zaten yönetilen karakterde bir jedi master filan değil. Bu bakış açısıyla bakınca, zaten en fazla bunlar olabilir diyor insan. Dediğim gibi oyun bir Jedi Knight ve Force unleashed serilerin deki gibi değil.
    Öyle şeyler umut edilerek alınmaması gerek.Alacak arkadaşları uyarayım.
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Oyun bu şekilde kabul edileli elbette dediğin gibi jedi master değil ama ana karekter çok tipsiz yahu

• oyunda henüz çaylak birini yönettiğimiz için kısıtlıdır diye düşünüyorum skiller, 2. oyunun olacağını düşünüyorum combat sistemi çok daha gelişir 2. oyunda umarım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.