Şimdi Ara

STAR WARS Jedi: Fallen Order (2019) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
7
Favori
18.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: regujohn

Unreal motorunun klasik göstergersi. Yeni geçilen her alanda kendi kendine bir önyükleme yapıyor oyun.

Alıntıları Göster
    evet dediğiniz gibi bu malesef çoğu ue4 oyununda mevcut zamanla düzeltiyor mesela arkham knight da baya düzeldi son yamalarla, ancak gpu kullanımıda düşük kalıyor çoğu yerde oda ayrı bir handikap malesef
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Grafik ayarlarından tam ekrana alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. gezegendeyim, çok fena God of War vibe'ı alıyorum atmosferden :>
  • Oyunu masterda bitirdim. Harika harika devamı da gelecek gibi

• Şu takılma olayının demekki korsanla alakası yokmuş.Boşuna sildim komple : )

Neyse ilerde düzelirse bakarız yeniden.Oyun cidden muazzam olmuş.
  • driver da güncelledim ama fps drop ve düşük gpu kullanımları düzelmedi pek, yazık canım oyunun oynananışını çok kötü baltalıyor birde ssd ye kurup deneyecem ama pek umudum yok
  • 560 Ti ile olan birlikteliğim anladığım kadarıyla Fallen Order ile sonlandırmak zorunda kalıcam,sevdiklerimizi hep kaybettik.Benim cefakar kartım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Bnde öyle bitirdim çok tatmin oldum Rdr2 bile bu kadar tatmin etmedi sanırım açık dünya oyunlardan bıktım

• Yılın oyunu adayım bu oyun oldu ama keşke Luke skywalker olarak oynasaydık efsaneler asla unutulmaz

STAR WARS Jedi: Fallen Order (2019) [PC ANA KONU]
  • Sonunda bende başlayabildim elimde ki oyunlar bitti nihayet.

2 saattir oynuyorum çok beğendim biraz ara verdim akşama devam ederim. RX 570 performansı çok iyi yüksek ayarlarda 60fps de oynuyorum bazen ne oluyor bilmiyorum ama fps düşüyor sonra toparlıyor kendini sanırım ilaçlı sürümün güncellemesi eski olduğu için olabilir orjinal sürümde son durum nedir bilemiyorum.

Oyun tam anlamıyla görsel şölen olmuş. Souls+Uncharted+Tomb Raider karışımı olmuş her oyundan bir şeyler almış adamlar. Klavye-Mouse ile doğru düzgün oynayamadım nedense gamepad ile daha rahat oynuyorum. Dualshock 4 sorunsuz çalıştı.

Atmosferi çok iyi yansıtmış Respawn. Şöyle ufak bir ekran görüntüsü aldım. Oyun bittiği zaman şöyle genel kendime göre bir değerlendirmemi yazarım.

STAR WARS Jedi: Fallen Order (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 3 Aralık 2019; 15:14:17 >

• arkadaşlar pc için oyunu en uygun nereden alabilirim
  • Kashyyyk'deyim baya hoşuma gitti oyun. Kashyyyk'de oyun mekaniği birden Shadow of Colossus oldu adamlar her bir oyundan bir şeyler alması güzel olmuş. Geride bir şey bırakmamak için baya bakınıyorum açamadığım bir kaç yer var diğer dünyalarda oralara sonra bakacam oyun ilerledikçe mekanikler açılıyor diğer dünyalarda onları açmak için tekrar uğramak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 4 Aralık 2019; 23:38:27 >
  • Shutter problemi resmen baymaya başladı artık ya ara sıra drop oluyor PC yi kırasım geliyor
  • jedi knight -jedi academy serisinden sonra bu oyun bende feci hayal kırıklığı ugrattı ama burdaki yorumlarda ve steamde oyun acayip sevilmis...

Gerçekten çok şaşırdım.
  • Sonunda güzel bir oyunun sonuna geldim. Çok keyif aldım oyunun sonunda çıta yükseldi ve oyunun devamı kesin geleceği belli oldu. :)

Darth Vader reisin o soluk alıp verişi tüyleri diken diken yaptı.

Kesinlikle bu senenin sürpriz oyunlarından birisi oldu Respawn'ı ayakta alkışlarım.

Oyunun tüm dünya haritalarını didik didik gezdim, bir kaç yer harici çok da önemli olduğunu düşünmediğim için %90 %91 civarında bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 7 Aralık 2019; 19:35:49 >
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    O kartla bu zamana nasıl geldiniz gerçekten tebrik ediyorum

• https://prnt.sc/q7yi00

su mapte kayboldum yolumu bulamiyorum gemimede gidemiyorum
    kaldim arafta yardim edin

buyuk bir asansor gibi bir seyle asagiya indim baya bir gezdim ilerledim ama cikis yok o mapte sıkıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgyur -- 8 Aralık 2019; 21:31:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

O kartla bu zamana nasıl geldiniz gerçekten tebrik ediyorum
    Hocam sistemimi zamanında toplarken masraftan kaçınmamıştım,sıvı soğutması,i7 2600'ı,anakartı,rami olsun hepsini ucuza kaçmamaya çalışarak toplamıştım.Bir de High veya Legendary grafik kaygım yoktu Medium yeterli oluyordu,belki de o yüzden eskidiğini hissetmeye yaklaşık bir sene önce başladım.Şimdi de his yerini acilen yenilemem gerektiği duygusuna bıraktı
  • Galiba son bossdayım şu baştaki kadın. Oyunun mekanik hatalarından dolayı geçemiyorum ama geçicem.

Şu tepeye dron gibi bişey çağırıyor ya o bütün işi bozuyor hedef olarak ona kitleniyor kendi kendine halbuki otomatik kitlenmede kapalı. Taktik verecek varsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.