Şimdi Ara

Star Wars Battlefront 2 - ÜCRETSİZ YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
6.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evt arkadaslar zenhax forumlarından vesaire araştırmalarım sonucu bu oyuna yama yapma kararı aldım ücretli yaması olacağına ücretsiz bi yaması olsun daha iyi üctersiz yamalar her zaman iyidir bedavadır elimden geleni yapcam tek basımayım su an destekelrınızı beklıyorum

https://zenhax.com/viewtopic.php?t=6948

rahat olubn yama yakıdna cıkacaktır.

ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_ACCEL_DECEL_EFFECTVVVVV

[ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_AIM_ASSIST_EFFECTVVVVV

[ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_BB8_EFFECTVVVVV

böle kodlar var temizlemem lazım notpad kullanan varsa yardımcı özelden olsun.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dikkatimi çeken şey konu sahibinin 13 mesajı olması ve hatalı yazımdan eleştirilen yoruma bile cevap verirken kasıtlı olarak kelimeleri hatalı yazmaya devam ediyor. Yani 1 - 2 harf hata yaparsın da kasıtlı olarak yapıldığı bariz belli

olay bence şu, muhtemelen konu sahibinin forumda başka bir üyeliği var ve bu fake hesap ile trollüyor, tahminimce translate yama çıkaranlara,ücretsiz yama peşinde olan insanlara gıcık kapıyor. Ücretsiz yama peşinde olanları dolaylı yoldan aşağılamaya çalışıyor ( hani siz buna layıksınız manasında )

Hatta karşı cevap üreten kişi bile hesabı bakılabilir çünkü olayı çaktırmak için inatla kelimeleri yanlış yazan kişi sabırsızca davranıp başka hesaba geçip kendisini çürütmeye çalışmış olabilir  

Sonuç olarak boş, işsiz güçsüz düşük zekasını böyle basit şeylerle yüceltmeye çalışan saf bir arkadaşımız.

(durumu çakan arkadaşların sayısını görünce bu kadar detaylı cevap yazmış olmama bile utandım doğrusu, kendi kendime ciddi olamazsın anlamamıştık tribine girdim  )

Isteyen istedigini alsin, indirsin. Konu sahibi belli ki birine sinirlenmis ve bu konuyu acmis. Hic tecrubesi olmadigi belli.

Burada turkce kurallarina uymasini beklemiyorum birinin ama inat yerine inad yazip yamasina elestiride bulunanlara "hiyar" demesi bu yamanin hic cikmayacak oldugunu gosteriyor.

Su cumleden ne kadar yakinda cikacagini anlatiyor: "rahat olubn yama yakıdna cıkacaktır".

Biraz uslup yahu bedava olacak diye terbiyesizligin luzumu yok.
  • ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_ACCEL_DECEL_EFFECTVVVVV

[ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_AIM_ASSIST_EFFECTVVVVV

[ID_SC_VEHICLE_STARCARD_BLACKONE_IMPROVED_BB8_EFFECTVVVVV

bu tür kodlar var onları temızlemem lazım pek notpad bılgım yok yardımcı olursanız ıyı olur tesekurler.

• Bu oyunu çevireceğine başka bir oyunu çevirsene yiğido...

• quote:

Orijinalden alıntı: azor ahaii

Bu oyunu çevireceğine başka bir oyunu çevirsene yiğido...

ğcretli yapılan tüm yamalara yama yapmaya calıscam malesef o grup ücretli cıkarmıs edit finch yamasını kullanmıstım ücrretsizdi ama bunu görünce yama yapmak ıstedım hazır toolu varken

• Yakıdna, Evt, Üctersiz, Yapcam, Destekelrınızı, Olubn. Yama da böyle olacaksa bırak kalsın.
  • Google Translate'e çevirt en azından senin çevirinden daha anlaşılır olur:)

• FaturaMerkezi F kullanıcısına yanıt
    Burada daha önce de bu konudan dolayı linç yemişti bir arkadaş. Sana da gelip sen önce oyuna yama yapacağına Türkçene yama yap derlerse şaşırma. Yoksa bana ne, Ne çevirirsen çevir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microphone Not Found

Burada daha önce de bu konudan dolayı linç yemişti bir arkadaş. Sana da gelip sen önce oyuna yama yapacağına Türkçene yama yap derlerse şaşırma. Yoksa bana ne, Ne çevirirsen çevir.

sen raad ol aslan halldilir hersey okey.

• Çok basit zaten çevirmesi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

Çok basit zaten çevirmesi :)

tmm dostum da kodları temızlemek versaıre ıs var bayagı yardımcı olacaksan yaz olmaycaksan konuyu baltama.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaturaMerkezi

tmm dostum da kodları temızlemek versaıre ıs var bayagı yardımcı olacaksan yaz olmaycaksan konuyu baltama.

Alıntıları Göster

2-3 güne GPT-3 gelicek kasma kendini..

• quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

2-3 güne GPT-3 gelicek kasma kendini..

Alıntıları Göster

bu yama translate olmayaca dostum emek cevırı olacak.

• doğalgaz faturası ödeyecektim ben Star Wars Battlefront 2 - ÜCRETSİZ YAMA 

• Çevirmene bir şey demiyorum da türkçen böyleyse hiç çevirme daha iyi. GPT 3'üydü translatesiydi derken bi de sen çıkma başımıza. Bu kadar Türkçe katliamını bu ülke kaldırmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 15 Ocak 2021; 16:53:24 >
  • hocam yanlış olmuş sanırım.türkçe yama altında açmışsın konuyu dikkat et.

• fıratrusya yeni hesap açmış

• Bizim millet çok fesat. Ülke bu yüzden gelişmiyor. 10-20 TL bir yama ücreti. Sen bu parayla pazara çık adam akıllı bir şey alamıyorsun. Bir de eglence, hobi için 10-20 TL hakkında konuşuyoruz. Millet eglencesine aylık binlerce TL harcıyor. Siz şimdi eglenceniz için 10-20 TL parayı fazla mı görüyorsunuz? Bana işte bu inandırıcı gelmiyor. Sizin içiniz fesatlanmış arkadaş. Egri oturup dogru konuşalım!..

• Koca yürekli, baba yiğit adam yolun açık olsun Allah yar ve yardımcın olsun...

Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen!

Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!

Hedefe varmayan mızrak utansın!

Ustada kalırsa bu öksüz yapı,

Onu sürdürmeyen çırak utansın!

Ölümden ilerde varış dediğin,

Geride ne varsa bırak utansın!

Arkadaşlar bir kere de köstek olmayın destek olun Star Wars Battlefront 2 - ÜCRETSİZ YAMA 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverforgive -- 15 Ocak 2021; 21:5:4 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.